Boys
- Girls Boys Event 2 CLASS A Boys 5,000 Meter Run
Saturday 10/27/01 at 1:00 PM
RANK COMP# ATHLETE YR SCHOOL SEED TIME
==== ===== ========================= === ========================= ===========
1 Alex Brey 11 Kentucky Country Day * 15:49.70
2 T.J. Eubanks 12 Christian Academy * 15:50.30
3 Brian Case 12 Holy Cross - Louisville * 16:10.50
4 Drew Pope 12 Christian Academy * 16:44.90
5 Tim Kaiser 12 Bishop Brossart * 16:45.80
6 Michael Congleton 12 Owsley County * 16:46.00
7 John Blandford 10 Portland Christian * 16:56.40
8 Robert Halsell 10 Brown * 17:02.30
9 Josh Iacono 12 Fort Knox * 17:05.20
10 Chris Foushee 11 Holy Cross - Louisville * 17:05.50
11 Matthew Shoulta 9 St. Mary * 17:09.80
12 Graffie Elder 11 Fort Knox * 17:10.20
13 Justin Sitlinger 12 Christian Academy * 17:10.80
14 Matt Niehaus 12 Christian Academy * 17:13.50
15 Paul Markus 12 Bishop Brossart * 17:19.90
16 Joe Nason 11 Holy Cross - Louisville * 17:28.20
17 Chase Wilson 9 St. Mary * 17:31.50
18 Erik Wheat 12 Bardstown * 17:33.40
19 Matthew Sykes 11 Pikeville * 17:36.00
20 Wes Meserve 12 Hancock County * 17:38.70
21 Joey Heil 10 Bishop Brossart * 17:38.80
22 Derek Halsey 12 Wolfe County * 17:39.40
23 Craig Smith 11 Cumberland County * 17:39.70
24 Jamal Folks 12 Fort Knox * 17:43.80
25 Wayne Ketterer 12 Holy Cross - Louisville * 17:46.60
26 Chris Danks 11 St. Henry * 17:48.40
27 Ty Clements 9 Bethlehem * 17:49.50
28 Waylin Franks 12 Wolfe County * 17:50.20
29 Caleb Key 11 Williamsburg * 17:52.00
30 A.J. Corkum 10 Christian Academy * 17:57.50
31 Drew Clements 12 Bethlehem * 17:59.70
32 Michael Cooper 10 Fort Knox * 18:02.00
33 Adam Hillard 11 Bardstown * 18:03.30
34 Ian McDole 12 Bishop Brossart * 18:05.90
35 G.B. Deleon 10 Fort Knox * 18:08.30
36 Jeremy Whitlow 10 Portland Christian * 18:09.70
37 Greaham Niemer 12 Newport Central Catholic * 18:11.30
38 Will Hulsey 11 Christian Academy * 18:12.20
39 Charley Meade 10 Walton-Verona * 18:13.50
40 Franky Sizemore 11 Red Bird * 18:13.60
41 Craig Harmeling 11 St. Henry * 18:17.70
42 Josh Reneau 12 Clinton County * 18:17.90
43 Stephen Wallace 10 St. Mary * 18:18.00
44 Adam Pippen 10 Metcalfe County * 18:18.80
45 Jimmy Hancock 10 Holy Cross - Louisville * 18:18.90
46 Jacob Smith 10 Hancock County * 18:19.40
47 Bill Wells 11 St. Francis * 18:21.20
48 Reggie Bieger 8 St. Henry * 18:22.50
49 Adam Morrison 8 Portland Christian * 18:22.80
50 Josh Anderson 12 Pikeville * 18:26.20
51 Bradley Miller 11 Ludlow * 18:26.40
52 Benjamin Hall 12 Frankfort * 18:28.90
53 Deerl Brock 9 Walton-Verona * 18:30.50
54 Jeremy Wardrip 8 Hancock County * 18:31.10
55 Benjamin Bach 11 Covington Latin * 18:35.10
56 Carl Scheer 10 Providence * 18:36.00
57 Farley Stephenson 9 Villa Madonna * 18:36.10
58 Matt Roberts 9 Trimble County * 18:36.80
59 Greg Robinson 9 St. Henry * 18:37.70
60 Adam Stanley 11 Pikeville * 18:38.80
61 Billy White 12 Owsley County * 18:40.30
62 Zac Dietrich 12 Bishop Brossart * 18:42.30
63 Josh Jolly 10 Portland Christian * 18:43.40
64 Matt Russell 10 Green County * 18:44.80
65 Nathan Barnes 12 Walton-Verona * 18:46.00
66 Jon Hawes 11 Green County * 18:46.70
67 Greg Rousseau 10 St. Mary * 18:46.90
68 Chuck Bole 12 Dayton * 18:48.20
69 Alex Schultz 10 Holy Cross - Covington * 18:48.80
70 Matt Kaiser 9 St. Henry * 18:50.00
71 Matthew Wade 11 St. Mary * 18:51.30
72 Johnathon Hughes 12 McLean County * 18:52.10
73 Shawn Tursany 9 Dayton * 18:52.50
74 Jon Buchanan 10 Green County * 18:58.60
75 Dustin White 11 Wolfe County * 18:59.40
76 Peanie Schulkers 11 Newport Central Catholic * 18:59.80
77 Zach Hayden 9 Hancock County * 19:00.10
78 Jeff Laake 12 St. Henry * 19:01.10
79 Jamie Jackson 12 Red Bird * 19:01.60
80 Clint Ervin 11 Green County * 19:03.10
81 Eric Wilson 8 Somerset * 19:05.40
82 Aaron Jeffries 12 Williamsburg * 19:06.90
83 Tim Shrock 10 Portland Christian * 19:10.10
84 David Pennington 10 Lexington Christian * 19:11.50
85 Chad Schmidt 8 Bishop Brossart * 19:13.20
86 Blake Waggoner 10 Christian Academy * 19:14.30
87 Caleb Mathis 11 Danville * 19:16.00
88 Chad Atchley 12 Fulton City * 19:20.20
89 Nick Steffen 11 Bishop Brossart * 19:20.20
90 Marc Blandford 7 Portland Christian * 19:21.10
91 Lucas French 11 Fulton City * 19:22.60
92 Jason Dew 11 Newport Central Catholic * 19:23.10
93 Hunter Hoskins 10 Carlisle County * 19:23.60
94 Todd Jones 11 Ballard Memorial * 19:23.90
95 Morgan Dejarnette 12 Hancock County * 19:25.40
96 Pat Fette 10 St. Henry * 19:26.60
97 Joe Rasnick 12 Pikeville * 19:28.40
98 William Willis 8 Portland Christian * 19:28.60
99 Christopher Current 11 Frankfort * 19:32.80
100 Justin Flinner 10 Dawson Springs * 19:33.20
101 Chase Cornett 10 June Buchanan * 19:33.40
102 Forrest Harrison 9 Walton-Verona * 19:33.50
103 Tyler Vonhandorf 11 Walton-Verona * 19:34.00
104 James Hatchett 12 Frankfort * 19:34.20
105 Charlie Kautz 9 St. Mary * 19:34.30
106 Brad Jewell 12 Lexington Christian * 19:34.50
107 Matt Ramsey 12 Hancock County * 19:34.80
108 Zack Gross 10 Burgin * 19:36.20
109 Jeremy Ellis 10 Walton-Verona * 19:37.30
110 Jeremy Jackson 12 Red Bird * 19:40.00
111 Chris Wells 10 Wolfe County * 19:40.00
112 Nathan Litmer 10 Newport Central Catholic * 19:41.90
113 Michael Etter 11 Williamsburg * 19:46.40
114 Marcus Mullins 12 Cordia * 19:46.90
115 Adam Macon 10 Williamsburg * 19:48.00
116 Logan Cole 11 Fort Knox * 19:49.40
117 Lee Durham 12 Green County * 19:49.40
118 Mark Warren 12 Carroll County * 19:50.50
119 Stephen Wheat 9 Cumberland County * 19:50.50
120 Zack Jarboe 9 Hancock County * 19:51.60
121 Dorren Martin 10 Holy Cross - Louisville * 19:52.60
122 Chase Mills 11 Dawson Springs * 19:53.60
123 Tim Jackson 11 Red Bird * 19:54.10
124 Ty Brann 7 Fulton City * 19:54.60
125 Clint McKnight 11 Dawson Springs * 19:55.30
126 Kyle Benefield 12 Oneida Baptist Institute * 19:55.80
127 Josh Duvall 10 Cumberland County * 19:57.40
128 Jonathan Terrell 10 Wolfe County * 19:57.80
129 Andrew Trice 11 Newport Central Catholic * 19:58.70
130 Ross Hemple 6 Danville * 20:00.00
131 Danny Geiger 12 Newport Central Catholic * 20:01.70
132 Jake Kwiek 11 Harrodsburg * 20:06.70
133 Micah Oden 12 Jenkins * 20:06.80
134 Chris Ballard 9 Carlisle County * 20:08.00
135 Brandon Eddlemon 9 Walton-Verona * 20:09.00
136 Billy Hardesty 12 Carroll County * 20:11.60
137 A.J. Bridges 6 Trigg County * 20:13.10
138 Josh Patrick 10 Williamsburg * 20:21.40
139 Jared Bentley 9 Jenkins * 20:22.00
140 Reese Martin 8 Dawson Springs * 20:22.80
141 Joe Brunk 11 Owsley County * 20:25.20
142 Sean Bottoms 10 Burgin * 20:25.70
143 Adam Jones 12 June Buchanan * 20:29.00
144 Daryl Swartzentruber 12 Buckhorn * 20:34.30
145 Bobby Feltner 9 Red Bird * 20:36.60
146 John Lucas 11 Carroll County * 20:40.30
147 Corey Hancock 9 Green County * 20:43.60
148 Tyler Halsey 10 Wolfe County * 20:45.60
149 Austin Williams 9 Danville * 20:46.50
150 Michael Fly 12 Fulton City * 20:48.80
151 Joseph Harris 10 Burgin * 20:49.30
152 Jason Gaddis 8 Burgin * 20:50.80
153 Kyle Grosser 11 Newport Central Catholic * 20:51.20
154 Jason Daniels 10 Red Bird * 20:51.30
155 Nathan Hicks 10 Nicholas County * 20:54.40
156 Jonah Tackett 10 Jenkins * 20:54.90
157 Tony Gibson 7 Owsley County * 20:55.10
158 Duncan Smith 9 Carroll County * 20:57.40
159 Cameron Owens 11 Cordia * 20:58.60
160 Brandon Chappell 9 Dawson Springs * 20:59.60
161 Chaz Caneer 8 Ballard Memorial * 20:59.90
162 Josh Phillips 6 Danville * 21:03.60
163 Michael Mitchell 9 Dawson Springs * 21:08.40
164 Daniel Nantz 10 Red Bird * 21:10.90
165 Mark Anderson 11 St. Mary * 21:12.80
166 Brad Hardesty 9 Carroll County * 21:15.80
167 Josh Weaver 9 Riverside Christian * 21:16.40
168 Miles Miller 11 Wolfe County * 21:16.80
169 Walter Dodd 10 Owsley County * 21:21.00
170 Blake Henry 9 Green County * 21:22.10
171 Travis Woosley 12 Nicholas County * 21:25.20
172 Marcus Cockroll 11 Williamsburg * 21:25.30
173 David Miller 10 Cordia * 21:26.70
174 Johnathan Dickerson 9 Carroll County * 21:31.50
175 Joel Meister 10 Danville * 21:35.10
176 Todd Chappel 11 Dawson Springs * 21:35.40
177 Lamarr Wallace 11 Frankfort * 21:41.60
178 Joey Mullins 11 Menifee County * 21:46.90
179 Michael Turner 12 Frankfort * 21:47.60
180 Aaron Adams 8 Jenkins * 21:59.60
181 Jordan Moseley 9 Frankfort * 21:59.60
182 James Short 11 Danville * 22:07.90
183 Luke Barnes 7 Fulton City * 22:08.30
184 Hauke Helms 12 Williamsburg * 22:08.90
185 Zack Childers 10 Pikeville * 22:19.90
186 Robby Mulcahy 12 Fulton City * 22:24.70
187 Vince Campbell 11 Fort Knox * 22:25.30
188 Clinton Hall 11 Frankfort * 22:35.60
189 Daniel Howard 8 Burgin * 22:37.40
190 Robert Englert 7 St. Patrick * 22:44.90
191 Ryan Steer 8 Burgin * 22:47.60
192 Mark Fugate 9 Cordia * 22:50.50
193 Adam Hatten 9 Pikeville * 22:53.60
194 Griffin Myers 8 Pikeville * 22:57.40
195 Gabriel Stevens 10 Phelps * 23:05.10
196 Justin Mayhorn 10 Phelps * 23:05.80
197 Robert Smith 10 Owsley County * 23:06.10
198 Tony Shiber 12 Paintsville * 23:17.40
199 Nick Orbeson 11 Danville * 23:53.60
200 Jared Tackett 12 Jenkins * 23:56.80
201 Bryan Gabbard 9 Owsley County * 24:16.70
202 Josh Walker 9 Burgin * 24:28.00
203 Nate Thompson 9 Jenkins * 24:28.20
204 Matthew Hurt 12 Cordia * 25:08.30
205 Matthew Corbett 6 Jenkins * 26:10.40
Girls Performance List
Event 1 CLASS A Girls 5,000 Meter Run
Saturday 10/27/01 at 1:00 PM
% Scratched
* Converted Mark
# Scratched and Converted
RANK COMP# ATHLETE YR SCHOOL SEED TIME
==== ===== ========================= === ========================= ===========
1 Jackie Wagner 12 St. Mary * 19:32.00
2 Heather Vincent 12 Hancock County * 20:15.10
3 Bethany Anderson 8 Christian Academy * 20:20.50
4 Sarah Cole 10 Somerset * 20:28.60
5 Cassie Wathen 12 Bardstown * 20:44.40
6 Sarah Koehler 11 Bethlehem * 20:53.30
7 Rachael Lask 11 Kentucky Country Day * 20:59.90
8 Laura Garling 12 Christian Academy * 21:01.90
9 Emily Fette 7 St. Henry * 21:11.90
10 Jackie Gordon 11 Frankfort * 21:17.80
11 Rachel Hatfield 10 Christian Academy * 21:17.80
12 Amber Bivens 11 Hancock County * 21:20.60
13 Jill Heil 7 Bishop Brossart * 21:21.20
14 Lora Rowan 11 Holy Cross - Louisville * 21:22.40
15 Lindsey Dawson 12 Frankfort * 21:22.90
16 Chrissy Cummings 12 St. Henry * 21:28.70
17 Amanda Moore 8 Christian Academy * 21:33.70
18 Countney Moore 8 Wolfe County * 21:34.40
19 Rachal Powers 8 Hancock County * 21:45.20
20 Jennifer Colgan 7 St. Mary * 21:45.50
21 Leesa Unger 10 Frankfort * 21:46.80
22 Holly Johnson 12 Bishop Brossart * 21:51.90
23 Heather Vanover 10 Highview Baptist * 21:52.70
24 Renee Hert 9 Portland Christian * 21:55.20
25 Robin Bivens 6 Hancock County * 21:59.60
26 Adrienne Bartlett 7 Kentucky Country Day * 22:00.30
27 Megan Uebel 12 Bishop Brossart * 22:00.70
28 Tricia Brun 11 Bishop Brossart * 22:05.00
29 Anna Young 12 Holy Cross - Louisville * 22:07.80
30 Tiagia Miller 9 Green County * 22:08.40
31 Sara Jill Gooch 6 Hancock County * 22:08.50
32 Ally Boyd 8 Fairview * 22:08.80
33 Erica Johnson 9 Bishop Brossart * 22:11.20
34 Megan Gilley 9 Trimble County * 22:14.50
35 Amanda Simmons 8 Trigg County * 22:16.70
36 Amanda Carlton 9 Dawson Springs * 22:17.70
37 Amy Golden 7 St. Mary * 22:19.00
38 Jessica Gooch 11 Hancock County * 22:24.00
39 Ashley Applegate 11 Kentucky Country Day * 22:24.70
40 Courtney Hentz 8 St. Henry * 22:30.70
41 Jessi Wheat 6 Cumberland County * 22:30.80
42 Jayme Hewitt 10 Christian Academy * 22:31.60
43 Kasey Bird 10 St. Henry * 22:31.80
44 Ryan Quire 10 Frankfort * 22:33.60
45 Alexandra Serrano 7 Holy Cross - Covington * 22:33.80
46 Lauren Chapman 10 Walton-Verona * 22:37.20
47 Breanna Milby 7 Green County * 22:38.10
48 Devin Brierly 6 Trimble County * 22:41.00
49 Grace Vanmelle 9 Villa Madonna * 22:41.40
50 Kristina Wheatley 9 Portland Christian * 22:41.60
51 Krissie Golden 10 St. Mary * 22:43.70
52 Ashleigh Munroe 10 Bardstown * 22:47.60
53 Chelsea Elam 11 Bishop Brossart * 22:48.10
54 Libby Hayden 12 Hancock County * 22:51.30
55 Julie Armstrong 12 St. Henry * 22:52.20
56 Katie Walsh 12 Newport Central Catholic * 22:54.20
57 Cassidy Elam 9 Bishop Brossart * 22:56.60
58 Cassie Trueblood 11 Danville * 22:58.50
59 Deanna Whigman 10 Wolfe County * 23:01.80
60 Donatta Taylor 12 Trimble County * 23:02.30
61 Kim MacIntyre 9 Bardstown * 23:05.80
62 Megan Burford 8 Trigg County * 23:11.70
63 Mary Elizabeth Hall 10 Ludlow * 23:11.80
64 Allison Vest 11 Walton-Verona * 23:12.80
65 Kelsey Grizzle 11 Raceland * 23:15.30
66 Nadia Sensing 12 Fulton City * 23:18.60
67 Jenny Owens 12 Fort Knox * 23:20.60
68 Alicia Wagner 7 Holy Cross - Covington * 23:23.90
69 Chelsea Mills 6 Dawson Springs * 23:25.20
70 Ashley Scholl 12 Trimble County * 23:27.00
71 Cathy Barnes 9 Bardstown * 23:35.30
72 Lucy Vanmelle 7 Villa Madonna * 23:35.40
73 Roxie McNamara 9 Carroll County * 23:37.70
74 Kristen Ginn 8 Trimble County * 23:41.00
75 Emily Brooks 8 Berea * 23:42.00
76 Rebecca Bessinger 9 Frankfort * 23:46.10
77 Krista Torbeck 10 St. Henry * 23:47.10
78 Valerie Hubbard 8 Bardstown * 23:48.20
79 Chelsea Valentine 11 Walton-Verona * 23:51.40
80 Ashley Howe 6 Danville * 23:52.20
81 Lindsey Madden 9 Bellevue * 23:54.00
82 Annie Beck 10 St. Henry * 23:56.40
83 Whitney Kelly 11 Evarts * 23:56.70
84 Shelly Goode 11 Trimble County * 23:59.40
85 Katelyn Ellis 7 Walton-Verona * 23:59.90
86 Mellissa Sells 8 Trimble County * 24:01.30
87 Haylee Ralston 10 Collegiate * 24:02.10
88 Jordan Looney 10 Feds Creek * 24:03.50
89 Melissa Thomas 9 Raceland * 24:03.50
90 Jessica Monhollen 11 Evarts * 24:05.00
91 Katie Weigel 7 Somerset * 24:08.90
92 Bethany Roberson 9 Green County * 24:10.00
93 Allison Ramsey 12 Owen County * 24:12.60
94 Erin Hendley 8 St. Mary * 24:13.20
95 Hillary Kerr 6 Somerset * 24:13.40
96 Casie Phillips 8 Danville * 24:14.10
97 Jean Schneider 10 Holy Rosary * 24:14.30
98 Lizzy Hill 11 Pikeville * 24:16.50
99 Morgan Young 8 Danville * 24:22.80
100 Jessica Hale 11 McLean County * 24:31.40
101 Amber Litteral 9 Fairview * 24:33.10
102 Sara Shafer 12 Paintsville * 24:43.40
103 Jessica Pfeiffer 10 Holy Cross - Louisville * 24:46.10
104 Christy Phelps 11 Fulton City * 24:51.20
105 Sharay Preston 8 Fairview * 25:01.00
106 Ashton Floyd 8 Somerset * 25:02.90
107 Lindsey Butler 10 Dawson Springs * 25:09.80
108 Casey Potts 12 Frankfort * 25:10.20
109 Particia Terry 12 Owsley County * 25:11.00
110 Meagan Pember 7 Murray * 25:14.30
111 Meg Griffen 8 St. Patrick * 25:15.20
112 Jennifer Martin 10 Oneida Baptist Institute * 25:17.00
113 Jen Eddlemon 11 Walton-Verona * 25:17.30
114 Shunel Sanders 9 Burgin * 25:25.20
115 Ellen Young 10 Holy Cross - Louisville * 25:27.60
116 Meghan Cavins 7 Crittenden County * 25:29.80
117 Julie Johnson 9 Danville * 25:30.50
118 Meagan Smiley 12 Dawson Springs * 25:32.30
119 Nora Hart 8 Trigg County * 25:33.70
120 Keila Smiley 11 Dawson Springs * 25:34.30
121 Genice Alexander 8 Fulton City * 25:35.00
122 Moira O'Neal 12 St. Patrick * 25:37.70
123 Miranda Boyd 9 Fairview * 25:40.70
124 Lyndsey Dunn 6 Wolfe County * 25:43.00
125 Melody Morris 11 Somerset * 25:43.50
126 Nikki Jackson 11 Bardstown * 25:47.10
127 Becky Moore 10 Wolfe County * 25:49.30
128 Suzie Thomas 11 Carlisle County * 25:50.20
129 Chloe Gravitt 8 Berea * 25:56.00
130 Danielle Thompson 8 Fairview * 25:58.40
131 Sarah Veatch 12 Fulton City * 26:00.40
132 Sammy Bussey 8 St. Mary * 26:01.90
133 Jaclyn Acree 8 Fulton City * 26:03.10
134 Natasha Napier 10 Red Bird * 26:08.90
135 Becky Schneider 12 Frankfort * 26:09.50
136 Becky Dodd 7 Owsley County * 26:12.80
137 Elizabeth King 7 St. Patrick * 26:13.30
138 Allison Malast 7 St. Mary * 26:13.80
139 Sophia Fischer 11 Kentucky Country Day * 26:18.70
140 Cheryl Lindsay 11 Carroll County * 26:19.90
141 Patty Jenkins 11 Cordia * 26:22.20
142 Jennifer Ledford 11 Evarts * 26:23.90
143 Anglela Collins 10 Cordia * 26:28.10
144 Laura Brymer 10 Kentucky Country Day * 26:29.00
145 Hannah Suttle 11 Dawson Springs * 26:31.90
146 Jennifer Litteral 12 Raceland * 26:40.40
147 Angelina Grubb 9 Red Bird * 26:41.30
148 Karen Millay 10 Holy Cross - Louisville * 26:41.80
149 Jessica Drake 10 Wolfe County * 26:42.30
150 Brittany Dorsey 9 Somerset * 26:44.30
151 Sarah Moore 11 Wolfe County * 26:48.20
152 Bethany Loader 12 Bardstown * 26:58.90
153 Elizabeth Combs 10 Pikeville * 26:59.20
154 Allyson Childers 5 Somerset * 27:07.60
155 Brittany Jackson 10 Red Bird * 27:12.30
156 Mattie Meckes 5 Danville * 27:17.50
157 Kelly Smiley 10 Dawson Springs * 27:19.50
158 Audrey Belanger 10 Berea * 27:24.10
159 Mandy Musick 8 Fairview * 27:24.30
160 Taran Victor Cody 11 Cordia * 27:28.50
161 Jessica Robbins 12 Jenkins * 27:29.70
162 Kara Caudill 11 June Buchanan * 27:38.90
163 Amber Link 9 Raceland * 27:44.90
164 Sarah Combs 11 Cordia * 27:59.00
165 Brittany Hunt 9 Holy Cross - Louisville * 28:09.70
166 Hayley Castle 12 Paintsville * 28:22.40
167 Heather Lucas 9 Raceland * 28:51.40
168 Laural Davis 7 Evarts * 28:53.90
169 Menaka Nadar 11 Pikeville * 28:59.30
170 Jessica Coleman 11 Pikeville * 29:04.10
171 Kristen Duty 9 Raceland * 29:15.30
172 Jessica Miller 11 Riverside Christian * 29:16.90
173 Tiffany Chaney 8 Riverside Christian * 29:19.60
174 Amy Delong 11 Pikeville * 29:33.00
175 Vanessa McLain 10 Evarts * 29:47.30
176 Estefana Taylor 12 Buckhorn * 29:59.10
177 Jessi Massengale 10 Paintsville * 30:05.50
178 Beth Branham 8 Jenkins * 30:06.50
179 Adrienne Demarest 9 Pikeville * 30:08.10
180 Kayla Smith 9 Cordia * 30:09.20
181 Sarah Blanton 9 Paintsville * 30:11.30
182 Charissa Acree 11 Fulton City * 30:14.00
183 Katherine Becker 9 Danville * 30:16.90
184 Lindsay Brown 9 Fairview * 30:43.40
185 Ashley Asher 10 Red Bird * 30:43.50
186 Alicia Collins 10 Cordia * 31:23.70
187 April Caudill 10 Cordia * 31:40.00
188 Angie Bradley 12 Fulton City * 31:43.60
189 Kari Sparenberg 9 Red Bird * 31:55.30
190 Kristin Bruner 10 Berea * 31:57.60
191 Lilly Belanger 7 Berea * 32:10.40
192 Hannah McFarland 7 Berea * 36:23.50
193 Katie Heaberlin 9 Paintsville * 37:44.50
Return
to Kentucky State Meet |