|
Invitational
Division
(event # and winner)
|
Event
|
Open Division
(event # and winner)
|
81 - sr Scott Langford CA 11.03 -2.0
82 - sr Phillip Francis CA 10.82 -1.9 |
|
21 - sr Rodney Martin NV 10.85
22 - sr Corey Lenaris CA 11.00
23 - sr DaMaine Reed CA 11.11 |
104 - sr Rodney Landingham CA 21.61 +0.0
105 - sr Phillip Francis CA 21.59 +0.0 |
|
55 - sr DaMaine Reed CA 22.07 +0.4
56 - sr JaBril Raymo CA 22.35 +0.0
57 - so Reggie Bush CA 22.20 -1.9
|
93 - jr David Hill CA 48.39
94 - sr Jason Lovell CA 47.58 |
|
37 - sr JaBril Raymo CA 49.06
42 - sr Roland Chu CA 49.86
43 - sr Avantae Arrington CA 50.00 |
86 - jr Raphael Asafo-Agyei CA 1:51.76 |
|
27 - sr Tyler Jones CA 1:54.56
28 - sr Bobby McNeil CA 1:55.42 |
76 (Mile) - sr Alan Webb VA 4:01.81
111 - sr Oswaldo Pina CA 4:15.69
|
|
11 - so Steven Shepherd UT 4:16.19
12 - |
96 - jr Bobby Lockhart VA 8:57.08 |
|
44 - jr Jameson Mora CA 9:18.69 |
77 - sr Justin Wickard NE 14.54 -2.2
78 - sr Chris Morgan CA 14.00 |
|
13 - sr James Chambless 14.71
14 - sr Darnell Talbert CA 14.74
15 - sr Charles Cordray CA 15.13 |
97 - sr Jon Williams CA 38.52
98 - sr Jeff Garrison CA 36.37 |
|
45 - sr Trevell Quinley CA 39.19
46 - sr Jarrett Deschenes CA 39.33
47 - sr Roman Marenin CA 39.92 |
85 - jr Teak Wilburn CA 6-8 |
|
31 - Gerald Alexander CA 6-6 |
65 - sr Gemayel Alexander CA 25-1 +1.8 |
|
3 - Thomas Mootry CA 22-4.25 -0.7 |
90 - sr James Sims NV 47-11.75 +0.9 |
|
40 - Peter Francis CA 46-1.25 +0.6 |
67 - jr Mike Landers CA 15-6 |
|
16 - Roth Ly CA 14-0 |
74 - sr Nik Arrhenius UT 63-5 |
|
39 - Vince Clark CA 53-7 |
63 - sr Nik Arrhenius UT 234-3 |
|
1 - Dave Shortenhaus NV 171-11 |
69 - Bakersfield CA 42.02
70 - St. Mary's Berkeley CA 41.78 |
|
5 - Western Las Vegas NV 42.35
6 - Bishop O'Dowd CA 42.98 |
109 - Carson CA 3:19.23
110 - Taft Woodland Hills CA 3:17.65 |
|
61 - Lincoln San Diego CA 3:20.06
62 - Poly Long Beach CA "B" 3:21.95 |
106 - Atlantic Del Ray Beach FL 9:57.88 |
|
58 - Burroughs Burbank CA 10:34.32 |
|
Invitational
Division
(event # and winner)
|
Event
|
Open Division
(event # and winner)
|
83 - jr Tracee Thomas CA 12.19 +1.8
84 - so Allyson Felix CA 11.83 -1.0 |
|
24 - sr April Brown CA 12.16
25 - jr Marquita Taylor CA 12.33
26 - Emma Baudinette 12.37 |
102 - sr Shameka Davis NV 24.93 +0.0
103 - so Allyson Felix CA 23.48 -0.5 |
|
52 - fr Tishira Thomas CA 25.17 -0.6
53 - sr April Brown CA 25.49 -1.7
54 - sr Mistee Clark CA 25.26 +0.4 |
91 - fr Tijahnni Newton CA 56.48
92 - sr Monique Henderson CA 52.51 |
|
34 - jr Julia Pitts CA 56.18
35 - jr Christina Hardeman CA 58.16
36 - sr Shante Smith CA 57.49 |
87 - jr Shannon Rowbury CA 2:08.52 |
|
29 - sr Maribeth Buche CA 2:14.19
30 - so Karis Wilson CA 2:14.88 |
75 - sr Alicia Craig WY 4:46.49 |
|
9 - so Bethany Nickless CA 4:59.92 |
88 - so Megan Kaltenbach CO 10:11.97 |
|
33 - so Bethany Nickless CA 11:07.79 |
79 - sr Dana Bethel CA 14.70 -2.1
80 - so Ashlee Brown CA 14.47 |
|
18 - sr Dominique Harper CA 15.21
19 - Julie Handy CA 15.12
20 - jr Bryeanna Barmer CA 15.30 |
99 - sr Lindsay Scarborough CA 44.93
100 - sr Lashinda Demus CA 40.70 |
|
48 - so Danielle Povio CA 45.16
49 - sr Alexis Mack CA 44.50
50 - jr Susan Jackson CA 45.57 |
64 - sr Schquay Brignac CA 5-8 |
|
31 - so Devan Tracy CA 5-6 |
89 - so Michelle Sanford CA 19-9.75 +1.0 |
|
41 - jr Jessica Thomas CA 18-0 +0.9 |
66 - sr Candice Baucham CA 42-3.5 +1.4 |
|
4 - so Angela Weeks CA 36-9.25 -0.1 |
73 - sr Melissa Astete CA 13-0 |
|
17 - Tricia Smith CA 11-6 |
95 - sr Karen Freberg CA 50-10.5 |
|
2 - sr Carina Martinez CA 38-6.5 |
68 - sr Gennessa Guzman CA 159-1 |
|
38 - so Priscilla Gardner CA 133-7 |
71 - Stockdale Bakersfield CA 47.31
72 - J.W. North Riverside CA 45.44 |
|
7 - Rancho Cucamonga CA 47.76
8 - Canyon Springs, Moreno Val 49.29 |
107 - Poly Long Beach CA "B" 3:53.02
108 - Wilson Long Beach CA 3:39.12
|
|
59 - Gahr Cerritos CA 4:00.48
60 - Rancho Cucamonga CA 3:58.83 |
101 - Buchanan Clovis CA 12:07.04 |
|
51 - Santa Margarita CA 12:14.17 |