High School Boys' 4x400m (Race 1)
A Saddle Brook Saddle Brook NJ
B Newark Central Newark NJ
C East Orange East Orange NJ
D Irvington Irvington NJ
E Fox Lane Bedford NY
F Edmond Burke Washington DC
G Arundel Senior Gambrills MD
H Neptune Neptune NJ
J Mount St. Joseph Baltimore MD
K Southwestern Baltimore MD
L Newark Science Newark NJ
M Southern Regional Manahawkin NJ
N Northern Baltimore MD
O Great Neck North Great Neck NY
P Howard Ellicott City MD
R Stonebridge School Chesapeake VA
High School Boys' 4x400m (Race 2)
A Cape Henlopen Lewes DE
B Technology Newark NJ
C Sparta Sparta NJ
D Hempstead Hempstead NY
E Bayonne Bayonne NJ
F McKee/Staten Island Tech Staten Island NY
G Colts Neck Colts Neck NJ
H Freeport Freeport NY
J Nazareth Regional Brooklyn NY
K McNair Academic Jersey City NJ
L Secaucus Secaucus NJ
M Lower Cape May Regional Cape May NJ
N New Brunswick New Brunswick NJ
O Broadneck Annapolis MD
P Rockville Rockville MD
R Henry Snyder Jersey City NJ
High School Boys' 4x400m (Race 3)
A Montville Township Montville NJ
B Morris Knolls Rockaway NJ
C Friendly Fort Washington MD
D Ocean Township Oakhurst NJ
E Bishop Ahr Edison NJ
F Blake Silver Spring MD
G Western Wayne Lake Ariel PA
H Long Reach Columbia MD
J St. Johns College Washington DC
K Port Richmond Staten Island NY
L Nanuet Nanuet NY
M Tri-Valley Central Grahamsville NY
N Crestwood Mountain Top PA
O Gill St. Bernards Gladstone NJ
P Colonel Richardson Federalsburg MD
High School Boys' 4x400m (Race 4)
A Hackley School Tarrytown NY
B St. Joseph Collegiate Institute Buffalo NY
C Woodbridge Woodbridge NJ
D Northport Northport NY
E Westwood Westwood NJ
F Cresskill Cresskill NJ
G Sussex Technical Sparta NJ
H Monsignor McClancy Memorial East Elmhurst NY
J Hopewell Valley Pennington NJ
K East Brunswick East Brunswick NJ
L Crossroads School Santa Monica CA
M Averill Park Averill Park NY
N Calvin Coolidge Washington DC
O River Dell Regional Oradell NJ
P Hewlett Hewlett NY
High School Boys' 4x400m (Race 5)
A Murry Bergtraum New York NY
B Martin Luther Maspeth NY
C Lyndhurst Lyndhurst NJ
D Morris Hills Rockaway NJ
E St. Johns at Prospect Hall Frederick MD
F Cleveland Hill Cheektowaga NY
G Medford Medford MA
H John F. Kennedy Memorial Iselin NJ
J North Shore Glen Head NY
K North County Glen Burnie MD
L A. Philip Randolph New York NY
M State College State College PA
N Georgetown Day School Washington DC
O Jefferson Township Oak Ridge NJ
P St. Augustines Richland NJ
High School Boys' 4x400m (Race 6)
A Cardinal Spellman Bronx NY
B Holy Trinity Hicksville NY
C Stuyvesant New York NY
D Voorhees Glen Gardner NJ
E North Dorchester Hurlock MD
F Essex Catholic East Orange NJ
G Sherwood Sandy Spring MD
H Spring Valley Spring Valley NY
J Scarsdale Scarsdale NY
K Syosset Syosset NY
L La Salle Institute Troy NY
M York Suburban York PA
N Weequahic Newark NJ
O Bishop Ireton Alexandria VA
P Winston Churchill Potomac MD
High School Boys' 4x400m (Race 7)
A Susan E. Wagner Staten Island NY
B Parsippany Parsippany NJ
C Delaware Valley Regional Frenchtown NJ
D West Side Newark NJ
E Glenelg Glenelg MD
F James J. Ferris Jersey City NJ
G South Side Rockville Centre NY
H William Dickinson Jersey City NJ
J John Gray Georgetown CI
K Virginia Episcopal Lynchburg VA
L Magruder Rockville MD
M Paramus Catholic Paramus NJ
N Southern Harwood MD
O Saint Edmund Brooklyn NY
P Gwynn Park Brandywine MD
High School Boys' 4x400m (Race 8)
A Xaverian Brooklyn NY
B Clifton Clifton NJ
C St. John's Prep Astoria NY
D Canisius Buffalo NY
E Half Hollow Hills West Dix Hills NY
F Westfield Chantilly VA
G Clarkstown South West Nyack NY
H Grand Island Grand Island NY
J All Hallows Bronx NY
K Seaford Seaford DE
L John Adams Ozone Park NY
M River Hill Clarksville MD
N Clarence Clarence NY
O Wood-Ridge Woodridge NJ
P Christ The King Middle Village NY
High School Boys' 4x400m (Race 9)
A Woodlands Hartsdale NY
B Loyola Baltimore MD
C Ardsley Ardsley NY
D Northern Valley Regional Demarest NJ
E Hanover Park East Hanover NJ
F Dover Dover NJ
G Cranford Cranford NJ
H Brentwood Brentwood NY
J Toms River North Toms River NJ
K St. Peter's Prep Jersey City NJ
L Southampton Southampton NY
M Armstrong Richmond VA
N John F. Kennedy Cheektowaga NY
O DuVal Lanham MD
P Archbishop John Carroll Washington DC
High School Boys' 4x400m (Race 10)
A Xavier New York NY
B St. Francis Prep Fresh Meadows NY
C Memorial West New York NJ
D St. Croix Central St. Croix VI
E Bronxville Bronxville NY
F Bayport-Bluepoint Bayport NY
G Martin Luther King New York NY
H Archbishop Molloy Briarwood NY
J Reading Reading PA
K Lafayette Williamsburg VA
L Potomac Oxon Hill MD
M Milford Milford DE
N Massapequa Massapequa NY
O Southern Lehigh Center Valley PA
P Niskayuna Niskayuna NY
High School Boys' 4x400m (Race 11)
A Iroquois Central Elma NY
B Meade Fort George G. Meade MD
C Glen Rock Glen Rock NJ
D Kecoughtan Hampton VA
E Curtis Staten Island NY
F Cinnaminson Cinnaminson NJ
G Mary Ward C.S.S. Toronto ON
H Walter Johnson Bethesda MD
J The Stony Brook School Stony Brook NY
K Midlothian Midlothian VA
L Saint Rose Belmar NJ
M Howard D. Woodson Washington DC
N Gilmour Gates Mills OH
O Tottenville Staten Island NY
P Long Beach Long Beach NY
High School Boys' 4x400m (Race 12)
A Union Union NJ
B Ramsey Ramsey NJ
C Eastern Senior Washington DC
D Christian Brothers Academy Lincroft NJ
E South Brunswick Monmouth Junction NJ
F Central Capitol Heights MD
G Bethlehem Catholic Bethlehem PA
H Spingarn Washington DC
J Alexis I. duPont Wilmington DE
K Penfield Penfield NY
L Arlington LaGrangeville NY
M Midwood Brooklyn NY
N Denbigh Newport News VA
O St. Stephen's & St. Agnes Alexandria VA
P Ramapo Spring Valley NY
High School Boys' 4x400m (Race 13)
A Half Hollow Hills East Dix Hills NY
B Bay Shore Bay Shore NY
C Regis New York NY
D Nyack Nyack NY
E Millville Millville NJ
F Iona Prep New Rochelle NY
G Toms River East Toms River NJ
H Owings Mills Owings Mills MD
J Jackson Memorial Jackson NJ
K Columbia Maplewood NJ
L Newfield Selden NY
M Robinson Fairfax VA
N Tabernacle Freeport BA
O Paul VI Fairfax VA
P Danbury Danbury CT
High School Boys' 4x400m (Race 14)
A Perth Amboy Perth Amboy NJ
B Moore Catholic Staten Island NY
C Longwood Middle Island NY
D Indian Hills Oakland NJ
E Shenendehowa Clifton Park NY
F Ridgewood Ridgewood NJ
G Ewing Trenton NJ
H Goshen Central Goshen NY
J Annapolis Annapolis MD
K Carver VoTech Baltimore MD
L Tacius Golding St. Catherine JA
M Middletown Middletown MD
N Bishop Hendricken Warwick RI
O Newark Newark NY
P Bladensburg Bladensburg MD
High School Boys' 4x400m (Race 15)
A St. Croix Educational Kingshill, St. Croix VI
B Morristown Morristown NJ
C Bishop Ford Brooklyn NY
D Byram Hills Armonk NY
E Old Bridge Old Bridge NJ
F Caesar Rodney Camden Wyoming DE
G Mount Vernon Alexandria VA
H Northwest Germantown MD
J Pine Bush Pine Bush NY
K Fordham Prep Bronx NY
L St. Joseph's Metuchen NJ
M Walt Whitman South Huntington NY
N Trumansburg Trumansburg NY
O Central Regional Bayville NJ
P Dunbar Washington DC
High School Boys' 4x400m (Race 16)
A Robert E. Lee Springfield VA
B Thomas Edison Jamaica NY
C Lakeland Suffolk VA
D Atlantic City Atlantic City NJ
E Abraham Clark Roselle NJ
F Spaulding Rochester NH
G Somers Lincolndale NY
H Monroe-Woodbury Central Valley NY
J Toms River South Toms River NJ
K Chesapeake Pasadena MD
L Centreville Clifton VA
M Wilde Lake Columbia MD
N Amityville Amityville NY
O Bullis School Potomac MD
High School Boys' 4x400m (Race 17)
A Hasbrouck Heights Hasbrouck Heights NJ
B Don Bosco Prep Ramsey NJ
C Washingtonville Washingtonville NY
D Warwick Valley Warwick NY
E Bergen Catholic Oradell NJ
F Albany Albany NY
G Linden Linden NJ
H Seton Hall Prep West Orange NJ
J Herndon Herndon VA
K Monsignor Farrell Staten Island NY
L Tech World Washington DC
M Bishop McNamara Forestville MD
N Theodore Roosevelt Washington DC
O Princeton Princeton NJ
High School Boys' 4x400m (Race 18)
A Schenectady Schenectady NY
B DeWitt Clinton Bronx NY
C John Jay (HJ) Hopewell Junction NY
D Manhasset Manhasset NY
E Vineland Vineland NJ
F Hempfield Landisville PA
G Williamstown Williamstown NJ
H Evander Childs Bronx NY
J Cornwall College Montego Bay JA
K Wolmer's Boys' Kingston JA
L Liverpool Liverpool NY
M Notre Dame Lawrenceville NJ
N Calvert Hall College Baltimore MD
O Eleanor Roosevelt Greenbelt MD
High School Boys' 4x400m (Race 19)
A Dwight Morrow Englewood NJ
B Manchester Township Lakehurst NJ
C Howell Farmingdale NJ
D St. Anthony's South Huntington NY
E Mount Vernon Mount Vernon NY
F St. Peters Staten Island NY
G Hope Providence RI
H Brick Township Brick NJ
J Teaneck Teaneck NJ
K North Rockland Thiells NY
L Science Skills Brooklyn NY
M Calvert Prince Frederick MD
N Hackensack Hackensack NJ
O Wyomissing Area Wyomissing PA
High School Boys' 4x400m (Race 20)
A Paul Robeson Brooklyn NY
B Bishop Loughlin Brooklyn NY
C Clifford J. Scott East Orange NJ
D Montclair Montclair NJ
E Westfield Westfield NJ
F Newburgh Free Academy Newburgh NY
G Pleasantville Pleasantville NJ
H Susquehanna Township Harrisburg PA
J Barringer Newark NJ
K Rindge & Latin Cambridge MA
L West Springfield Springfield VA
M Dover Dover DE
N Tappan Zee Orangeburg NY
High School Boys' 4x400m (Race 21)
A Chaminade Mineola NY
B Suffern Suffern NY
C Wall Wall NJ
D Red Bank Little Silver NJ
E White Plains White Plains NY
F St. Andrews Anglican St. Andrews GR
G Piscataway Piscataway NJ
H Uniondale Uniondale NY
J Metuchen Metuchen NJ
K Shaker Latham NY
L Hammond Columbia MD
M Mannings School Savanna La Mar JA
N Altoona Area Altoona PA
High School Boys' 4x400m (Race 22)
A Nansemond River Suffolk VA
B Kellenberg Memorial Uniondale NY
C Cheyenne North Las Vegas NV
D Bowie Bowie MD
E Racine Washington Park Racine WI
F Bridgeton Bridgeton NJ
G Samuel Tilden Brooklyn NY
H Albert Town Albert Town JA
J Frederick Douglass Upper Marlboro MD
K Colonie Central Albany NY
L Woodrow Wilson Washington DC
M Bruton Williamsburg VA
N C.H. Flowers Springdale MD
High School Boys' 4x400m (Race 23)
A Roosevelt Yonkers NY
B Elizabeth Elizabeth NJ
C Boys & Girls Brooklyn NY
D Sayreville War Memorial Parlin NJ
E T.C. Williams Alexandria VA
F Trenton Central Trenton NJ
G Lake Braddock Burke VA
H Campion Kingston JA
J Harrisburg Harrisburg PA
K Mergenthaler VoTech Baltimore MD
L South Shore Brooklyn NY
M South Lakes Reston VA
N Wilbur Cross New Haven CT
High School Boys' 4x400m (Race 24)
A DeMatha Catholic Hyattsville MD
B St. Georges Freeport BA
C Bridgeport Comprehensive Portmore JA
D Lakewood Lakewood NJ
E Holmwood Technical Manchester JA
F St. Jago Spanish Town JA
G Herbert Morrison Montego Bay #2 JA
H Pembroke Hall Kingston 20 JA
J R.M. Bailey Nassau BA
K Menchville Newport News VA
L Brockton Brockton MA
M Gov. Thomas Johnson Frederick MD
High School Boys' 4x400m (Race 25)
A Mount St. Michael's Academy Bronx NY
B Huntington Huntington NY
C Central Catholic Toledo OH
D West Milford West Milford NJ
E West Potomac Alexandria VA
F Jamaica College Kingston JA
G St. Elizabeth Technical Santa Cruz JA
H Bethel Hampton VA
J Laurel Laurel MD
K Frank W. Ballou Washington DC
L Plainfield Plainfield NJ
M Largo Largo MD
High School Boys' 4x400m (Race 26)
A Thomas Jefferson Brooklyn NY
B Northwestern Hyattsville MD
C Cumberland Valley Mechanicsburg PA
D Glen Mills Concordville PA
E Ardenne Kingston JA
F Oxon Hill Oxon Hill MD
G Suitland Forestville MD
H Campus Magnet Cambria Heights NY
J William Knibb Falmouth JA
K Manchester Manchester JA
L Surrattsville Clinton MD
M Holy Cross Flushing NY
N Poly Prep Brooklyn NY
High School Boys' 4x400m (Race 27)
A Transit Tech Brooklyn NY
B Buena Regional Buena NJ
C Jack Hayward Freeport, Grand Bahamas BA
D Oakland Mills Columbia MD
E Deep Creek Chesapeake VA
F Heritage Newport News VA
G Port Jefferson Port Jefferson NY
H Franklin Township Somerset NJ
J Camperdown Kingston JA
K Long Beach Poly Long Beach CA
L Hayfield Alexandria VA
M Woodlawn Woodlawn MD
High School Boys' 4x400m (Race 28)
A Germantown Friends Philadelphia PA
B Church Farm School Paoli PA
C Gilman School Baltimore MD
D Sidwell Friends Washington DC
E Army Prep Fort Monmouth NJ
F The Hill School Pottstown PA
G Episcopal Alexandria VA
H Peddie School Hightstown NJ
J Westtown School Westtown PA
K Valley Forge Military Wayne PA
L St. Benedict's Prep Newark NJ
M Blair Academy Blairstown NJ
N George School Newtown PA
O Lawrenceville School Lawrenceville NJ
P Delaware County Christian Newtown Square PA
R Friends' Central Wynnewood PA
S Fork Union Military Academy Fork Union VA
High School Boys' 4x400m (Race 29)
A Haverford School Haverford PA
B Chestnut Hill Academy Philadelphia PA
C Germantown Academy Fort Washington PA
D Episcopal Academy Merion Station PA
E Malvern Prep Malvern PA
F William Penn Charter Philadelphia PA
High School Boys' 4x400m (Race 30)
A Penncrest Media PA
B Strath Haven Wallingford PA
C Haverford Havertown PA
D Springfield Springfield PA
E Ridley Folsom PA
F Marple Newtown Newtown Square PA
G Upper Darby Upper Darby PA
H Conestoga Berwyn PA
J Lower Merion Ardmore PA
K Radnor Radnor PA
High School Boys' 4x400m (Race 31)
A Girard College Philadelphia PA
B East West Chester PA
C Coatesville Coatesville PA
D Henderson West Chester PA
E Penn Wood Lansdowne PA
F Downingtown Downingtown PA
G Harriton Bryn Mawr PA
H Chester Chester PA
J Interboro Prospect Park PA
K Chichester Marcus Hook PA
L Sun Valley Aston PA
High School Boys' 4x400m (Race 32)
A Unionville Kennett Square PA
B Pottstown Pottstown PA
C Spring-Ford Royersford PA
D Phoenixville Phoenixville PA
E Upper Perkiomen Pennsburg PA
F Perkiomen Valley Collegeville PA
G Bristol Bristol PA
H Great Valley Malvern PA
J St. Pius X Pottstown PA
K Octorara Atglen PA
L Christopher Dock Lansdale PA
M Holy Ghost Prep Bensalem PA
N Lower Moreland Huntingdon Valley PA
O Lansdale Catholic Lansdale PA
P Pottsgrove Pottstown PA
R Avon Grove West Grove PA
High School Boys' 4x400m (Race 33)
A Central Bucks East Doylestown PA
B Central Bucks West Doylestown PA
C Harry S Truman Levittown PA
D William Tennent Warminster PA
E Neshaminy Langhorne PA
F Pennridge Perkasie PA
G Council Rock Newtown PA
H Abington Abington PA
J Bensalem Bensalem PA
K North Penn Lansdale PA
L Pennsbury Fairless Hills PA
High School Boys' 4x400m (Race 34)
A Souderton Souderton PA
B Upper Merion King of Prussia PA
C Quakertown Quakertown PA
D Norristown Norristown PA
E Upper Moreland Willow Grove PA
F Hatboro-Horsham Horsham PA
G Upper Dublin Fort Washington PA
H Wissahickon Ambler PA
J Plymouth-Whitemarsh Plymouth Meeting PA
K Cheltenham Wyncote PA
High School Boys' 4x400m (Race 35)
A Tower Hill Wilmington DE
B Brandywine Wilmington DE
C Salesianum Wilmington DE
D Christiana Newark DE
E St. Mark's Wilmington DE
F Archmere Academy Claymont DE
G Concord Wilmington DE
H Mount Pleasant Wilmington DE
J Glasgow Newark DE
K Newark Newark DE
L Delcastle Tech Wilmington DE
M William Penn New Castle DE
N Hodgson Vo-Tech Newark DE
O McKean Wilmington DE
P Howard Tech Wilmington DE
High School Boys' 4x400m (Race 36)
A Pitman Pitman NJ
B Woodstown Woodstown NJ
C Bishop Eustace Prep Pennsauken NJ
D West Deptford Westville NJ
E Delran Delran NJ
F Haddon Township Westmont NJ
G Deptford Deptford NJ
H Pennsville Pennsville NJ
J Palmyra Palmyra NJ
K Holy Cross Delran NJ
L Burlington Township Burlington NJ
M Salem Salem NJ
N Haddonfield Memorial Haddonfield NJ
O Camden Catholic Cherry Hill NJ
High School Boys' 4x400m (Race 37)
A Shawnee Medford NJ
B Triton Regional Runnemede NJ
C Willingboro Willingboro NJ
D Cherokee Marlton NJ
E Cherry Hill West Cherry Hill NJ
F Camden Camden NJ
G Woodrow Wilson Camden NJ
H Washington Township Sewell NJ
J Overbrook Regional Pine Hill NJ
K Lenape Medford NJ
L Eastern Regional Voorhees NJ
M Highland Regional Blackwood NJ
N Edgewood Regional Atco NJ
O Cherry Hill East Cherry Hill NJ
High School Boys' 4x400m (Race 38)
A Archbishop Ryan Philadelphia PA
B La Salle College Wyndmoor PA
C Cardinal Dougherty Philadelphia PA
D Northeast Catholic Philadelphia PA
E Bishop McDevitt Wyncote PA
F St. Joseph's Prep Philadelphia PA
G West Catholic Philadelphia PA
H Archbishop Carroll Radnor PA
J Father Judge Philadelphia PA
K Monsignor Bonner Drexel Hill PA
L Kennedy-Kenrick Norristown PA
M Archbishop Wood Warminster PA
N St. John Neumann Philadelphia PA
High School Boys' 4x400m (Race 39)
A Engineering & Science Philadelphia PA
B University City Philadelphia PA
C John Bartram Philadelphia PA
D Martin Luther King Philadelphia PA
E Central Philadelphia PA
F George Washington Philadelphia PA
G Northeast Philadelphia PA
H Frankford Philadelphia PA
J Overbrook Philadelphia PA
K Dobbins Area VoTech Philadelphia PA
L West Philadelphia Philadelphia PA
M Benjamin Franklin Philadelphia PA
N Germantown Philadelphia PA
O Simon Gratz Philadelphia PA
P Olney Philadelphia PA
R Strawberry Mansion Philadelphia PA
Return to Penn Relays home page
|