Boys
Race : Section V - Boys B Date : November 7, 2009
Place School Score --------------------------------------------------------------------------------- 1 Honeoye Falls-Lima 23
2 Wayne 54
3 Geneva 86
4 Aquinas 120
5 Batavia 135
6 Newark 156
7 Palmyra-Macedon 230
8 Penn Yan 236
9 Livonia 238
10 Midlakes 243
11 Waterloo 288
12 School of the Arts 290
Race : Section V - Boys B Date : November 7, 2009
Place ind team number name school --------------------------------------------------------------------------- 1 1 248 Alex Deir-12 Honeoye Falls-Lima 16:25.6 2 2 249 Steve Mangan-12 Honeoye Falls-Lima 16:37.0 3 3 250 Kevin Hoose-11 Honeoye Falls-Lima 16:44.4 4 4 199 Colin Kerr-9 Wayne 16:48.0 5 5 623 Brandon Cowles-12 Newark 17:01.2 6 6 197 Yanko Panipinto-11 Wayne 17:16.1 7 7 196 Sean Morgan-11 Wayne 17:27.6 8 8 252 Cooper Roach-10 Honeoye Falls-Lima 17:35.0 9 9 251 Tom Ramsdell-11 Honeoye Falls-Lima 17:40.0 10 10 209 Ethan Dinan-12 Geneva 17:41.5 11 11 643 Mike Weber-10 Aquinas 17:44.9 12 12 230 Collin Mulcahy-10 Batavia 17:56.0 13 13 212 Kevin Reed-10 Geneva 18:12.1 14 14 229 Jon Laird-10 Batavia 18:13.3 15 15 203 Kyle Rapp-12 Penn Yan 18:17.7 16 16 255 Christian Cole-11 Honeoye Falls-Lima 18:21.5 17 17 207 Charles Collins-12 Geneva 18:22.6 18 18 195 Garrett Black-12 Wayne 18:25.9 19 19 193 Jesse Mintz-12 Wayne 18:31.6 20 20 208 Brian Dinan-12 Geneva 18:32.7 21 21 223 Travis Gregorio-11 Midlakes 18:33.2 22 22 644 Malcolm Whitield-11 Aquinas 18:34.0 23 23 227 Kevin Tillery-11 Batavia 18:36.0 24 24 253 Joe Brunett-10 Honeoye Falls-Lima 18:42.9 25 25 641 Alex Case-11 Aquinas 18:52.6 26 26 213 Nate Wheatley-11 Geneva 18:53.7 27 27 631 Sam Harbol-10 Palmyra-Macedon 18:54.7 28 28 630 Ben Rothpearl-12 Newark 18:57.8 29 29 642 Mike Cantatore-12 Aquinas 19:09.6 30 30 188 Nick Rees-11 Livonia 19:14.0 31 31 224 Landry LaMotte-12 Midlakes 19:14.4 32 32 242 Tyler DeMarle-12 School of the Arts 19:17.4 33 33 647 Corey Wegman-9 Aquinas 19:18.4 34 34 646 Ben Drexler-9 Aquinas 19:18.6 35 35 627 Dylan Hallagan-12 Newark 19:19.0 36 36 185 Don Hosie-11 Livonia 19:22.0 37 37 624 Jacob Cowles-9 Newark 19:22.8 38 38 633 Jon Krest-10 Palmyra-Macedon 19:24.8 39 39 194 Eric Christensen-12 Wayne 19:32.5 40 40 234 Dallas Andrews-11 Waterloo 19:33.2 41 41 645 Dan Pecora-12 Aquinas 19:37.2 42 42 225 Justin Cotter-12 Batavia 19:38.7 43 43 210 Parker Foster-11 Geneva 19:49.9 44 44 228 Luis Ortiz-11 Batavia 19:50.2 45 45 186 Scott Jeffers-12 Livonia 19:51.7 46 46 202 Lyman Beecher-12 Penn Yan 19:53.7 47 47 198 Chris Hennessy-11 Wayne 19:54.1 48 48 232 Jeff Demare-9 Batavia 20:00.0 49 181 Daryck Rawleigh-9 Bath-Haverling 20:01.2 50 180 Garrison Koehler-12 Bath-Haverling 20:03.5
Place ind team number name school --------------------------------------------------------------------------- 51 49 204 Alex Bodine-11 Penn Yan 20:12.6 52 50 244 Pericles Markakis-10 School of the Arts 20:23.0 53 51 626 Eddie Facer-11 Newark 20:26.0 54 52 211 Connor LaPresi-9 Geneva 20:39.6 55 53 635 Cody Martini-9 Palmyra-Macedon 20:40.2 56 54 235 Greg Jodeit-12 Waterloo 20:40.9 57 55 634 Jake Ovenshire-11 Palmyra-Macedon 20:47.5 58 56 222 Jake Rearick-11 Midlakes 20:52.5 59 57 636 Max Wagner-12 Palmyra-Macedon 21:21.3 60 58 205 Robert Jensen-10 Penn Yan 21:23.9 61 59 637 Robert Ramos-10 Palmyra-Macedon 21:24.7 62 60 247 George Gambert-9 School of the Arts 21:32.8 63 61 237 Justin Childs-12 Waterloo 21:33.5 64 62 236 Nick Mitchell-12 Waterloo 21:47.2 65 63 192 Matt Walls-11 Livonia 21:55.1 66 64 190 Sean Schoonover-11 Livonia 21:59.6 67 65 218 Anthony DiMariano-9 Midlakes 22:01.6 68 66 629 Marty Rodrick-9 Newark 22:05.0 69 182 Tyler Easterbrook-10 Bath-Haverling 22:07.9 70 67 183 Mike Crabb-12 Livonia 22:18.1 71 68 206 Miles Snyder-11 Penn Yan 22:21.9 72 69 187 Matt Kelly-12 Livonia 22:36.7 73 70 219 Donovan Poole-9 Midlakes 22:37.7 74 71 238 Devon Osborne-12 Waterloo 23:01.0 75 72 246 Daniel Hopkins-11 School of the Arts 23:01.6 76 73 240 Tim Frier-12 Waterloo 23:07.9 77 74 632 Andy Strablow-11 Palmyra-Macedon 23:17.0 78 75 241 Tyler Judiut-9 Waterloo 23:22.4 79 76 245 David Markakis-11 School of the Arts 23:46.4 80 77 221 Matthew Jankowski-10 Midlakes 24:11.0 81 78 217 Spencer Linsner-9 Midlakes 24:46.0
Race : Section V - Boys B Date : November 7, 2009
1 Honeoye Falls-Lima
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 1 1 248 Alex Deir-12 16:25.6 2 2 249 Steve Mangan-12 16:37.0 3 3 250 Kevin Hoose-11 16:44.4 8 8 252 Cooper Roach-10 17:35.0 9 9 251 Tom Ramsdell-11 17:40.0 16 16 255 Christian Cole-11 18:21.5 24 24 253 Joe Brunett-10 18:42.9 DNF 257 Patrick Leo-9 DNF 256 Cole Mathews-9 DNF 254 David Muir-11
Score : 23 Time gap (1 - 5): 1:14.4 Time total (1 - 5): 85:02.0
2 Wayne
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 4 4 199 Colin Kerr-9 16:48.0 6 6 197 Yanko Panipinto-11 17:16.1 7 7 196 Sean Morgan-11 17:27.6 18 18 195 Garrett Black-12 18:25.9 19 19 193 Jesse Mintz-12 18:31.6 39 39 194 Eric Christensen-12 19:32.5 47 47 198 Chris Hennessy-11 19:54.1 DNF 201 Stephan Lawry-9 DNF 200 Konner Lieberman-11
Score : 54 Time gap (1 - 5): 1:43.6 Time total (1 - 5): 88:29.2
3 Geneva
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 10 10 209 Ethan Dinan-12 17:41.5 13 13 212 Kevin Reed-10 18:12.1 17 17 207 Charles Collins-12 18:22.6 20 20 208 Brian Dinan-12 18:32.7 26 26 213 Nate Wheatley-11 18:53.7 43 43 210 Parker Foster-11 19:49.9 54 52 211 Connor LaPresi-9 20:39.6 DNF 216 Ryan Sollenne-11 DNF 215 Tyler Wilkie-9 DNF 214 Matt VanDeMortel-9
Score : 86 Time gap (1 - 5): 1:12.2 Time total (1 - 5): 91:42.6
4 Aquinas
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 11 11 643 Mike Weber-10 17:44.9 22 22 644 Malcolm Whitield-11 18:34.0 25 25 641 Alex Case-11 18:52.6 29 29 642 Mike Cantatore-12 19:09.6 33 33 647 Corey Wegman-9 19:18.4 34 34 646 Ben Drexler-9 19:18.6 41 41 645 Dan Pecora-12 19:37.2 DNF 650 Joe Crispino-12 DNF 649 Justin Casilio-12 DNF 648 Greg Basile-11
Score : 120 Time gap (1 - 5): 1:33.5 Time total (1 - 5): 93:39.5
5 Batavia
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 12 12 230 Collin Mulcahy-10 17:56.0 14 14 229 Jon Laird-10 18:13.3 23 23 227 Kevin Tillery-11 18:36.0 42 42 225 Justin Cotter-12 19:38.7 44 44 228 Luis Ortiz-11 19:50.2 48 48 232 Jeff Demare-9 20:00.0 DNF 233 Greg Demare-9 DNF 231 Bruce Hobson-9 DNF 226 Cody Mulcahy-12
Score : 135 Time gap (1 - 5): 1:54.2 Time total (1 - 5): 94:14.2
6 Newark
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 5 5 623 Brandon Cowles-12 17:01.2 28 28 630 Ben Rothpearl-12 18:57.8 35 35 627 Dylan Hallagan-12 19:19.0 37 37 624 Jacob Cowles-9 19:22.8 53 51 626 Eddie Facer-11 20:26.0 68 66 629 Marty Rodrick-9 22:05.0 DNF 628 Ben McCormick-10 DNF 625 Cody Devlin-10 DNF 622 Nick Blondell-9
Score : 156 Time gap (1 - 5): 3:24.8 Time total (1 - 5): 95:06.8
7 Palmyra-Macedon
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 27 27 631 Sam Harbol-10 18:54.7 38 38 633 Jon Krest-10 19:24.8 55 53 635 Cody Martini-9 20:40.2 57 55 634 Jake Ovenshire-11 20:47.5 59 57 636 Max Wagner-12 21:21.3 61 59 637 Robert Ramos-10 21:24.7 77 74 632 Andy Strablow-11 23:17.0 DNF 640 Josh Krest-12 DNF 639 Brandon Phillips-11 DNF 638 Nolan Krauth-11
Score : 230 Time gap (1 - 5): 2:26.6 Time total (1 - 5): 101:08.5
8 Penn Yan
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 15 15 203 Kyle Rapp-12 18:17.7 46 46 202 Lyman Beecher-12 19:53.7 51 49 204 Alex Bodine-11 20:12.6 60 58 205 Robert Jensen-10 21:23.9 71 68 206 Miles Snyder-11 22:21.9
Score : 236 Time gap (1 - 5): 4:04.2 Time total (1 - 5): 102:09.8
9 Livonia
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 30 30 188 Nick Rees-11 19:14.0 36 36 185 Don Hosie-11 19:22.0 45 45 186 Scott Jeffers-12 19:51.7 65 63 192 Matt Walls-11 21:55.1 66 64 190 Sean Schoonover-11 21:59.6 70 67 183 Mike Crabb-12 22:18.1 72 69 187 Matt Kelly-12 22:36.7 DNF 191 Justin Vaughn-12 DNF 189 Zack Renn-12 DNF 184 Kevin Hooker-11
Score : 238 Time gap (1 - 5): 2:45.6 Time total (1 - 5): 102:22.4
10 Midlakes
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 21 21 223 Travis Gregorio-11 18:33.2 31 31 224 Landry LaMotte-12 19:14.4 58 56 222 Jake Rearick-11 20:52.5 67 65 218 Anthony DiMariano-9 22:01.6 73 70 219 Donovan Poole-9 22:37.7 80 77 221 Matthew Jankowski-10 24:11.0 81 78 217 Spencer Linsner-9 24:46.0 DNF 220 Ben Baker-10
Score : 243 Time gap (1 - 5): 4:04.5 Time total (1 - 5): 103:19.4
11 Waterloo
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 40 40 234 Dallas Andrews-11 19:33.2 56 54 235 Greg Jodeit-12 20:40.9 63 61 237 Justin Childs-12 21:33.5 64 62 236 Nick Mitchell-12 21:47.2 74 71 238 Devon Osborne-12 23:01.0 76 73 240 Tim Frier-12 23:07.9 78 75 241 Tyler Judiut-9 23:22.4 DNF 239 Nick Schessl-12
Score : 288 Time gap (1 - 5): 3:27.8 Time total (1 - 5): 106:35.8
12 School of the Arts
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 32 32 242 Tyler DeMarle-12 19:17.4 52 50 244 Pericles Markakis-10 20:23.0 62 60 247 George Gambert-9 21:32.8 75 72 246 Daniel Hopkins-11 23:01.6 79 76 245 David Markakis-11 23:46.4 DNF 243 Jaquan Hardaway-9
Score : 290 Time gap (1 - 5): 4:29.0 Time total (1 - 5): 108:01.2
|
Girls
Race : Section V - Girls B Date : November 7, 2009
Place School Score --------------------------------------------------------------------------------- 1 Honeoye Falls-Lima 22
2 Wayne 86
3 Geneva 94
4 Penn Yan 112
5 Livonia 113
6 Newark 202
7 Palmyra-Macedon 203
8 Aquinas 205
9 Midlakes 222
10 Waterloo 245
Race : Section V - Girls B Date : November 7, 2009
Place ind team number name school --------------------------------------------------------------------------- 1 1 930 Christine Driscoll-11 Geneva 18:44.8 2 2 1020 Amanda Moreland-12 Honeoye Falls-Lima 18:59.3 3 3 1021 Jessie Brunett-12 Honeoye Falls-Lima 19:25.6 4 4 1025 Allison Hoh-12 Honeoye Falls-Lima 19:47.4 5 944 Angela Jarvela-12 Batavia 19:49.1 6 5 1022 Katie Engle-10 Honeoye Falls-Lima 19:51.7 7 6 933 Alison Lockwood-11 Geneva 19:53.8 8 7 931 Kelley Driscoll-12 Geneva 19:58.5 9 8 1023 Hannah Cole-9 Honeoye Falls-Lima 20:05.1 10 9 1024 Ruth Steinke-10 Honeoye Falls-Lima 20:19.9 11 10 914 Erika Steensma-10 Wayne 20:24.1 12 11 941 Cassie Goodman-11 Midlakes 20:30.8 13 12 1026 Bekah Steinke-12 Honeoye Falls-Lima 20:49.7 14 13 911 Liz Larson-12 Wayne 22:00.6 15 14 1225 Sarah Talbot-12 Aquinas 22:20.3 16 15 919 Natalie Wegaman-11 Penn Yan 22:23.1 17 16 905 Audrey Redman-8 Livonia 22:27.5 18 17 912 Kate Walden-12 Wayne 22:42.5 19 18 921 Rachel Colaneri-11 Penn Yan 22:45.0 20 19 913 Jenna Steensma-11 Wayne 22:47.2 21 20 1220 Emily Middlebrook-11 Newark 22:52.9 22 21 920 Carolyn Smith-10 Penn Yan 22:57.6 23 22 908 Sarah Warner-9 Livonia 23:05.7 24 23 903 Jin Si Over-9 Livonia 23:08.9 25 24 907 Cheyenne Talbot-10 Livonia 23:09.3 26 25 923 Kristina McBride-11 Penn Yan 23:15.7 27 26 887 Rebecca Manwaring-10 Waterloo 23:17.8 28 27 917 Kayla Young-12 Wayne 23:29.7 29 28 906 Alexandra Shipman-9 Livonia 23:32.4 30 29 1234 Megan Roland-12 Palmyra-Macedon 23:36.8 31 30 915 Ale Camp-9 Wayne 23:40.2 32 947 Shatara Noble-12 Marshall 23:45.0 33 31 1233 Emily McMullin-11 Palmyra-Macedon 23:49.4 34 32 904 Abby McNinch-12 Livonia 23:54.2 35 33 922 Brittany Griffiths-12 Penn Yan 23:58.4 36 34 1236 Devon Donatello-10 Palmyra-Macedon 24:04.4 37 35 924 Stephanie Lee-11 Penn Yan 24:07.2 38 36 1223 Rebbeca Steiner-10 Newark 24:09.0 39 37 1218 Jaycie Howard-8 Newark 24:11.0 40 38 929 Michelle Collins-9 Geneva 24:12.5 41 39 916 Jamie Packer-9 Wayne 24:14.7 42 40 1227 Lauren Mosher-10 Aquinas 24:19.9 43 41 902 Ashley Burdett-10 Livonia 24:25.2 44 42 932 Lauren Fitzgerald-11 Geneva 24:28.7 45 43 925 Sarah Shaver-12 Penn Yan 24:34.9 46 44 934 Rachel Piccone-9 Geneva 24:43.5 47 45 936 Linna Li-11 Geneva 24:53.5 48 46 942 Gigi Heusler-12 Midlakes 25:00.5 49 47 1231 Molly Bell Aquinas 25:01.3 50 48 1226 Rachel Weber Aquinas 25:14.9
Place ind team number name school --------------------------------------------------------------------------- 51 49 1235 Ellen Colucci-11 Palmyra-Macedon 25:46.6 52 50 1222 Jessica Shields-8 Newark 25:49.4 53 51 940 Emily Rinaldo-11 Midlakes 25:52.2 54 52 888 Crystal Cottrell-12 Waterloo 26:06.6 55 53 937 Brianna Moore-9 Midlakes 26:13.9 56 54 889 Alex DeReamer-12 Waterloo 26:29.6 57 55 893 Sarah DePillo-12 Waterloo 26:33.3 58 56 1228 Andrea Mosher-12 Aquinas 26:36.2 59 57 1230 Murphy Smyth Aquinas 26:52.9 60 896 Mary Rice-11 School of the Arts 27:05.4 61 58 892 Ashley Tarr-12 Waterloo 27:18.2 62 59 1224 Mawata Kenneh-11 Newark 28:16.9 63 60 1237 Kayla Macono-11 Palmyra-Macedon 28:38.1 64 61 943 Ali Maher-12 Midlakes 28:46.0 65 62 938 Abigayle Roeland-10 Midlakes 28:46.7 66 63 894 Chelsea Huntenbrink-12 Waterloo 28:48.5 67 946 Abby Munger-9 Batavia 28:49.2 68 64 890 Kristyn Maleski-11 Waterloo 29:37.7 69 945 Rebecca Hall-9 Batavia 33:25.1
Race : Section V - Girls B Date : November 7, 2009
1 Honeoye Falls-Lima
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 2 2 1020 Amanda Moreland-12 18:59.3 3 3 1021 Jessie Brunett-12 19:25.6 4 4 1025 Allison Hoh-12 19:47.4 6 5 1022 Katie Engle-10 19:51.7 9 8 1023 Hannah Cole-9 20:05.1 10 9 1024 Ruth Steinke-10 20:19.9 13 12 1026 Bekah Steinke-12 20:49.7 DNF 1029 Colleen Corey-9 DNF 1028 Katie Hall-10 DNF 1027 Kaylin Beiter-11
Score : 22 Time gap (1 - 5): 1:05.8 Time total (1 - 5): 98:09.1
2 Wayne
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 11 10 914 Erika Steensma-10 20:24.1 14 13 911 Liz Larson-12 22:00.6 18 17 912 Kate Walden-12 22:42.5 20 19 913 Jenna Steensma-11 22:47.2 28 27 917 Kayla Young-12 23:29.7 31 30 915 Ale Camp-9 23:40.2 41 39 916 Jamie Packer-9 24:14.7 DNF 918 Alyssa Waldron-10 DNF 910 Kelly Jones-12
Score : 86 Time gap (1 - 5): 3:05.6 Time total (1 - 5): 111:24.1
3 Geneva
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 1 1 930 Christine Driscoll-11 18:44.8 7 6 933 Alison Lockwood-11 19:53.8 8 7 931 Kelley Driscoll-12 19:58.5 40 38 929 Michelle Collins-9 24:12.5 44 42 932 Lauren Fitzgerald-11 24:28.7 46 44 934 Rachel Piccone-9 24:43.5 47 45 936 Linna Li-11 24:53.5 DNF 935 Lily Li-9
Score : 94 Time gap (1 - 5): 5:43.9 Time total (1 - 5): 107:18.3
4 Penn Yan
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 16 15 919 Natalie Wegaman-11 22:23.1 19 18 921 Rachel Colaneri-11 22:45.0 22 21 920 Carolyn Smith-10 22:57.6 26 25 923 Kristina McBride-11 23:15.7 35 33 922 Brittany Griffiths-12 23:58.4 37 35 924 Stephanie Lee-11 24:07.2 45 43 925 Sarah Shaver-12 24:34.9 DNF 928 Alison Shoff-10 DNF 927 Sarah Harling-12 DNF 926 Ariel Christensen-12
Score : 112 Time gap (1 - 5): 1:35.3 Time total (1 - 5): 115:19.8
5 Livonia
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 17 16 905 Audrey Redman-8 22:27.5 23 22 908 Sarah Warner-9 23:05.7 24 23 903 Jin Si Over-9 23:08.9 25 24 907 Cheyenne Talbot-10 23:09.3 29 28 906 Alexandra Shipman-9 23:32.4 34 32 904 Abby McNinch-12 23:54.2 43 41 902 Ashley Burdett-10 24:25.2 DNF 909 Alison Wasserbauer-11
Score : 113 Time gap (1 - 5): 1:04.9 Time total (1 - 5): 115:23.8
6 Newark
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 21 20 1220 Emily Middlebrook-11 22:52.9 38 36 1223 Rebbeca Steiner-10 24:09.0 39 37 1218 Jaycie Howard-8 24:11.0 52 50 1222 Jessica Shields-8 25:49.4 62 59 1224 Mawata Kenneh-11 28:16.9 DNF 1221 Javonna Miller-8 DNF 1219 Michaela Mason-9 DNF 1217 Molly Gibson-12
Score : 202 Time gap (1 - 5): 5:24.0 Time total (1 - 5): 125:19.2
7 Palmyra-Macedon
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 30 29 1234 Megan Roland-12 23:36.8 33 31 1233 Emily McMullin-11 23:49.4 36 34 1236 Devon Donatello-10 24:04.4 51 49 1235 Ellen Colucci-11 25:46.6 63 60 1237 Kayla Macono-11 28:38.1
Score : 203 Time gap (1 - 5): 5:01.3 Time total (1 - 5): 125:55.3
8 Aquinas
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 15 14 1225 Sarah Talbot-12 22:20.3 42 40 1227 Lauren Mosher-10 24:19.9 49 47 1231 Molly Bell 25:01.3 50 48 1226 Rachel Weber 25:14.9 58 56 1228 Andrea Mosher-12 26:36.2 59 57 1230 Murphy Smyth 26:52.9 DNF 1232 Shannen Maddox Moore DNF 1229 Jackie Moses
Score : 205 Time gap (1 - 5): 4:15.9 Time total (1 - 5): 123:32.6
9 Midlakes
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 12 11 941 Cassie Goodman-11 20:30.8 48 46 942 Gigi Heusler-12 25:00.5 53 51 940 Emily Rinaldo-11 25:52.2 55 53 937 Brianna Moore-9 26:13.9 64 61 943 Ali Maher-12 28:46.0 65 62 938 Abigayle Roeland-10 28:46.7 DNF 939 Marika VanWyngaarden-9
Score : 222 Time gap (1 - 5): 8:15.2 Time total (1 - 5): 126:23.4
10 Waterloo
Place ind team number name time ----------------------------------------------------------------- 27 26 887 Rebecca Manwaring-10 23:17.8 54 52 888 Crystal Cottrell-12 26:06.6 56 54 889 Alex DeReamer-12 26:29.6 57 55 893 Sarah DePillo-12 26:33.3 61 58 892 Ashley Tarr-12 27:18.2 66 63 894 Chelsea Huntenbrink-12 28:48.5 68 64 890 Kristyn Maleski-11 29:37.7 DNF 895 Brielle Jodeit-9 DNF 891 Shannon McCullough-11
Score : 245 Time gap (1 - 5): 4:00.4 Time total (1 - 5): 129:45.5
|