VARSITY HS BOYS 100 METER DASH
(w:-O.6). 1. Marc King, Vallejo High 10-98; 2. Justin Hawkins, California H
11.03; 3. Willie Dixon, Brooksid Chr 11.04; 4. Hung Nguyen, Silver Creek
11.10; 5. Gabe Cabrera, Silver Creek 11.15; 6. Butler, Deer Valley 11.19; 7. Anthony
Payton, Vallejo High 11.28; 8. Maurice Haines, Menlo 11-41.
Finals VARSITY HS BOYS 200 METER DASH
1. Warren Rogers, Juniparo Ser 21.00 W:NWI; 2. Hung Nguyen, Silver Creek
21.69 w:3.7; 3. Giovani Miles, Vallejo High 21.86 W:NWI; 4. Gabe Cabrera, Silver
Creek 22.00 W:MWI; 5. Marc King, Vallejo High 22.04 W:NWI; 6. Ricco Brown,
California H 22.07 w:4.1; 7. Robert Butler, Deer Valley 22.27 w:4.1; 8. Paul Mancias,
Milpitas 22.39 w:3.2.
Finals VARSITY HS BOYS 400 METER DASH
1. Giovani Miles, Vallejo High 48.48; 2. Ricco Brown, California H 48.62; 3.
Paul Mancias, Milpitas 49.92; 4. Michael Watson, Junipero Ser 50.09; 5.
Saladin Washington, Prospect 50.45; 6. Timothy Tuff, Half Moon BA 50.571 7.
Eddie olivera, Beliar-mine H 50.93; 8. Paul Miles, San Bernardi 50.96.
Finals VARSITY HS BOYS 800 METER RUN
1. Alex Daniels, Saratoga 1:59.63; 2. David Barnave, San Lorenzo 2:00.56; 3.
Micah Strom, Mission 2:00.81; 4. Joe Carter, Saratoga 2:00.90; 5. Vernon
James, Vallejo High 2:01.10; 6. Dave Pearl, Bellarmine H 2:01.24; 7. Gi@ay
Guangul, Santa Clara 2:01.32; 8. Leland Lemmons, McCLYMONDS H 2:02.03.
Finals VARSITY HS BOYS 1,600 METER RUN
1. Tom Allen, Gunn 4:23.20; 2. Neil Davis, Bellar-mine H 4:24.10; 3. Jeff
Wilson, Bellarmine H 4:24.48; 4. Micah Strom, Mission 4:29.46; S. Kevin
Brovin,Bellarmine H 4:30.83; 6. Andrew Golden, Mission 4:31.60; 7. Chris Eggers,
Granada High 4:31.74; 8. Daniel Seddiqui, Homestead 4:33.55.
Finals VARSITY HS BOYS 3,200 METER RUN
1. Chris Eggers, Granada High 9:43.03; 2. Willy Gharapetian, Leland 9:51-54;
3. Matt Hovik, Homestead 9:53.18; 4. Booker Tynes, Mitty 9:57.34; 5. Alex
Kexel, Alameda 9:59.58; 6. Dawit Gezahengn, Del Mar 10:06.74; 7. Prisco
Morelos, Overfelt 10:11.09; 8. Juan Montes, Silver Creek 10:15.94.
Finals VARSITY HS BOYS 110 METER HIGH HURDLES
(w:-O.4): 1. Rico Hatter, Vallejo High 14.63; 2. Daveed Diggs, Berkeley Hig
14.80; 3. Karam Gill, Bellarmine H 15.3?; 4. Steven Smith, Junipero Ser
15-53; 5. Adam Oscarson, Menlo 15.65; 6. Erik Allen, Mission 15.68; 7. Justin
Steele,Washinton Un 15.79; 8. Ri-go Canela, Oak Grove 17.16.
Finals VARSITY HS BOYS 400 METER INT HURDLES
1. Rico Hatter, Vallejo High 57.56; 2. Justin Steele, Washinton Un 57.87; 3.
Alex Steele, washinton Un 59.23; 4. Seamus Quillinan, Fremont 59-94; 5. Rigo
Canela, Oak Grove 1:01.26; 6. Ivan Winzer, EL Cerrito 1:02.34; ?. Daniel
DorTuines, Mitty 1:03.42; 8. Sid Slater, Mitty I:Oli.63.
Finals VARSITY HS BOYS 4XlOO METER RELAY
1. Vallejo High 41.63; 2. Junipero Ser 42.26; 3. Silver Creek 42-36; 4. Menlo
42.72; 5. Deer Valley 42.94; 6. California H 43.88; 7. Mitty 44.76; S. Del
Mar 44.89.
Finals VARSITY HS BOYS 4X400 METER RELAY
1. Junipero Ser 3:21.78; 2. Milpitas 3:30.14; 3. Deer Valley 3:32.74; 4. San
Lorenzo 3:33.45; 5. San Bernardi 3:34.99; 6. Mitty 3:35.60; 7. Menlo 3:36.22;
8. Del Mar 3:37.83.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 200 METER DASH
1. Draak Davis, Vallejo High 22.33 w:2.7; 2. Michael Nicholson, Junipero Ser
23.82 w:3.3; 3. Nesthan Chatmon, Washinton Un 23.94 w:0.7; 4. Eric Carrie,
Deer Valley 24.13 w:3.3; 4. Joshua McBride, McCLYMONDS H 24.13 w:2.7; G. Tony
Cabrera, Silver Creek 24.16 w:3.3; 7. Emmanuel Bracrett, Washinton Un 24.41
w:2.7; 8. Steven Nichols, Homestead 24.44 w:3.3.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 400 METER DASH
1. Otis Garnett, McCLYMONDS H 51.62; 2. Ethan Clark, Bellarmine H 52-29; 3.
Rashad Allen, McCLY'MONDS B 52-46; 4. Mike Winston, Lincoln 53.42; 5. Maurice
Breaux, Junipero Ser 53.66; 6. Jesse Alejandro, Saratoga 53.77; 7. Andre
Reid, Juniparo Ser 54.40; 8. Eric Marino, Vallejo High 54.41.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 800 METER RUN
1. Jim Shimp, Leland 2:02.72; 2. Jef Squires, Mission 2:04.23; 3. Richard LA,
Saratoga 2:04.85; 4. Javier Fernandez, Lincoln 2:05.54; 5. Grant Cornia,
Bellarmine H 2:05.92; 6. Jerron Clark, Granada High 2:06.26; 7. Samen Narang,
Bellarmine H 2:06.76; 8. Donald Cook, Junipero Ser 2:08.98.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 110 METER HIGH HURDLES
(w:-O.B): 1. David Cheng, Saratoga 16.85; 2. Seung Lee, Los Gatos
17.23; 3. Sanan Oun, Mt. Pleasant 17-56; 4. Johnathan Sebastian, Silver Creek 17.77; 5.
Jerry Dizon, Bellarmine H 17.93; 6. Alex Mar, Silver Creek 18.23; 7. Derek
Andre, Leland 18.69; 8. Combiz Salehomoum, Leland 18.70.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 400 METER INT HURDLES
1. David Cheng, Saratoga 1:01.43; 2. Kent Centes, Bellarmine H 1:04.15; 3. Rey Dellasandro, Deer
Valley 1:06.67; 4. Nate Harris, Fremont 1:07.01; 5. Alex Mar, Silver Creek 1:07.31;
6. Jerry Dizon, Bellarmine H 1:07.79; 7. Wes Witaker, Deer Valley 1:09.14; S.
Jeronimo Zapien, Oak Grove 1:09.24.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 4XlOO METER RELAY
1. MCCLYMONDS H 44.81; 2. Silver
Creek 45.97; 3. Mitty 45.99; 4. Bellamine H 46.03; 5. Washinton Un 46.49; 6.
Junipero Ser 4 46.93; 7. Deer Valley 46.99; 8. Lincoln 47.40.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS 4X400 METER RELAY 1. Mitty 3:35.86; 2. Junipero Ser
3:36.55; 3. McCLYMONDS H 3:37.18; 4. Silver Creek 3:42.94; 5. Washinton Un
3:48.76; 6. Leland 3:51.65; 7. Vallejo High 3:52,33; S. Deer Valley 3:53.38.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS DISTANCE MEDLEY
1. @litty 10:59.83; 2. Mission 11,01.15; 3. Bellarmine H 11:08.39; 4. Granada
High 11:33.96; 5. Silver Creek 11:58.12- 6. Bellarmine N "B" 12:19.08.
Finals MIDDLE SCHOOL BOYS 400 METER DASH
1. Nick Johnson, Los Gatos AA 58.37; 2. Nhan Tran, Leyva Middle 58.39; 3.
Andre Hinaut, Leyva Middle 59.48; 4. Stepan Brooks, Classic 1:00.21; S. Leon
Godinez, Leyva Middle 1:04.51; 6. Phillip Tiongson, Leyva Middle 1:05.33; 7.
Andrew Tower, Los Gatos AA 1:06.61; 8. Max Wainwright, Los Gatos AA 1:07.06.
Finals MIDDLE SCHOOL BOYS 1,600 METER RUN
1. Ryan Jensen, Los Gatos AA 4:58.61; 2. Nick Johnson, Los Gatos AA 5:15.10;
3. Jah Bennett, Leyva Middle 5:25.60; 4. Peter Wolfram, Norcal 5:26.23; 5.
Erik Boehm, Norcal 5:26.24; 6. Marcos Garcia, Leyva Middle 5:31.86; 7. Tony
Warren, Norcal 5:48.91; 8. Max Wainwright, Los Gatos AA 5:49.10.
Finals MIDDLE SCHOOL BOYS 4XlOO METER RELAY 1. Classic 48.11; 2. Leyva Middle
49.17; 3. Leyva Middle "El' 52.62; 4. Southeast MU "El' 1:11.29; 5. Southeast
MU
1:20.03; 6. Southeast KU 'IC" 1:21.45.
Finals MIDDLE SCHOOL BOYS 4X400 METER RELAY
1. Classic 4:00.03; 2. Leyva Middle 4:09.23; 3. Norcal 4:38.71; 4. Los Gatos
AA 4:41.81; S. Southeast MU "B" 6:29.63; 6. Southeast MU 7:06.58.
Varsity Girls 100 Meter Dash
(Hand Timing) (w:0.8). 1. Tracee Thomas, J.W. North 11.10 (questionable
timing? auto-timer failure); 2. Anita McCallum, San Lorenzc) 11.60; 2. Latrice
Borders,Long Beach 11.60; 4. Aisha Margain, San Lorenzo 11.70; 4. Latina Goins,
Internationa 11.70; 6. Tori Respass-Parson, Menlo 12.00; 7. China Jones, Deer
Valley 12.30.
Finals VARSITY HS GIRLS 200 METER DASH
1. Tracee Thomas, J.W. North 23.51 w:4.0; 2. Latrice Borders, Long Beach
23.99 w:4.0; 3. Nichole Denby, J.W. North 24.63 w:0.9; 4. Joni Smith, Long Beach
24.88 w:4.0; S. Latina Goins, Internationa 24.90 w:0.9; 6. Katrina Keith, EL
Cerrito 25.14 w:4.0; 7. Nikki Pogue, Menlo 25.34 w:4.0; 8. Orenda Talton, Vallejo
High 25.40 w:4.0.
Finals VARSITY HS GIRLS 400 METER DASH
1. Joni Smith, Long Beach 55.12; 2. T'Carra Penick, San Lorenzo 56.81; 3.
Jini Hogg, Internationa 57.57; 4. Sholanda Reynolds, EL Cerrito 59.11; 5. Angelica
Brown, Milpitas 59.43; 6. Deanna Slaton, Silver Creek 59.75; 7. Norisha
Bwitt, San Lorenzo 1:01-57; 8. Kacey Bradley, Saint Franci 1:01.64.
Finals VARSITY HS GIRLS 800 METER RUN
1. Katie Hotchkiss, Mission 2:10.91; 2. Kim Gildersleeve, Long beach 2:14.33;
3. Spring Dawson, Vallejo High 2:17.57; 4. Ali Nicolas, Lincoln 2:18.88; 5.
Lauren Mason, Leland 2:24.09; 6. Ebonie Loftin, San Bernardi 2:24.26; ?.
Kendria Spratt, Long Beach 2:25.83; 8. Kym Scfnidt, Mitty 2:27.36.
Finals VARSITY HS GIRLS 1,600 METER RUN
1. Spring Dawson, Vallejo High 4:56.26; 2. Alexandra Guerrero, Hughson High
5:04.72; 3. Ali Nicolas, Lincoln 5:06.49; 4. Emily Dixon, Skyline 5:20.00;
5. Kim Nebeker, Milpitas 5:23.63; 6. Jenny Wilson, Notre Dame 5:31.50;
7. Julia Gordan, Saint Franci 5:37.77; 8. Kendria Spratt, Long Beach 5:39.17.
Finals VARSITY HS GIRLS 3,200 METER RUN 1. Chloe Glare, Menlo 11;24.67; 2.
Julia Fischer, Granada High 11:36.02; 3. Jenny Wilson, Notre Dame 11:45.04; 4.
Rebekah Hanner, Mitty 11:55.16; 5. Jessica Upson, Saint Francis 12:01.76; 6. Jaclyn
Shaughness, Lincoln 12:13.63; 7. Rebecca Lindenberg, Lincoln 12:14.83;
8. Elena Lopez, Santa Teresa 12:17.10.
Finals VARSITY HS GIRLS 100 METER LOW HURDLES
(w:-O.8): 1. Nichole Denby, J.W. North 13.91; 2. Lashindd Demus, Long Beach
14.28; 3. Tamara Gulley, Oak Grove 14.69; 4. Simone Brooks, Berkeley Hig
15.17; 5. Kaila Sampson, Berkeley Hig 15.26; 6. Undine Becker, Mt. Pleasant 15.63;
7. Beyonlen McDowell, Vallejo High l7.03.
Finals VARSITY HS GIRLS 4OO METER LOW HURDLES 1. Lashinda Demus, Long Beach
1:01.22; 2. Brandi Gates, EL Cerrito 1:04-90; 3. Kaila Sampson, Berkeley Hig
1:06.71; 4. Andrea Norris, Deer Valley 1:07.91; Taylor Teerlink, Saratoga
1:08.15; 6. Alex Edmond, J.W. North 1:08-43; 7. Tenia Green, Wilcox 1:08.51;
S. Jamie Roake, Lincoln 1:08.97.
Finals VARSITY HS GIRLS 4XlOO METER RELAY 1. San Lorenzo 46-49; 2. Long Beach
47.85; 3. EL Cerrito 48.59; 4. Menlo 48.76; 5. Mi---ty 48.91; 6. Mt.
Pleasant 49.29; 7. Saint Francis 49.38; 8. Gunn 49-43.
Finals VARSITY HS GIRLS 4X400 METER RELAY
1. Long Beach 3:40.06; 2. Freemont H.S 4:01.37; 3. Long Beach "B" 4:01.82; 4.
Milpitas 4:03.38; 5. Vallejo High 4:03.86; 6. EL Cerrito 4:05.65; 7. Deer
Valley 4:11.63; 8. Long Beach 'IC" 4:19.34.
Finals MIDDLE SCHOOL GIRLS 400 METER DASH
1. Daniel Povio, Norcal 1:03.53; 2. Kira Sarkisian, Los Gatos AA 1:03.90; 3.
Regina Ryzl, Norcal 1:04.13; 4. Cherie McPherson, Norcal 1:07.09; 5. Nichole
Thomas, Norcal 1:08.58; 6. Nita Modi, Norcal 1:10.12; 7- Alex Riccomini, Los
Gatos AA 1:10.67; B. Jazzmin Munson, Oscar Bailey 1:12.27.
Finals MIDDLE SCHOOL GIRLS 1,600 METER RUN
1. Kira Sarkisian, Los Gatos AA 5:52.00; 2. Cherie McPherson, Norcal 6:01.00;
3. Allison McGuire, Los Gatos AA 6:13.00; 4. Yakimn Flores, Oscar Bailey
Finals Varsity Girls High Jump
1. Cynthia Mallory, Milpitas 5-08; 2. Chaunte Haward, J.W. North 5-04; 3.
Gagrielle Abernathy, Deer valley 5-00.25; 3. Shannon Smith, Del Mar 5-00.25;
3. Jessica Smedley, Vallejo High 5-00.25; 6. Sierra Robbins, Mitty 4-10; 6.
Kristina Wooten, Granada High 4-10; 6. Savanah Williams, Vallejo High 4-10.
Finals VARSITY HS GIRLS POLE VAULT
1. Iran Serrano, Gonzalez Uni 10-0; 2. Amy Weddell, Lincoln 9-0; 3. Melissa
Taing, Mt. Pleasant 9-06; 4. Ariana Deleon, Gonzalez Uni 8-06; 5. Jamie
Palazono, Long Beach 8-06.
Finals VARSITY HS GIRLS LONG JUMP PIT 1
1. Tracee Thomas, J.W. North 18-05.75 w:2.1; 2. Allison Prehm, Prospect
16-08. 50 w: 2.5; 3. Tenia Green, Wilcox 15-06. 50 w: 2 .6; 4. Shelby Deis,
Granada High 15-06 w:1.8; 5. Sowo Varney, Long Beach 15-02.75 w:2.7; 6. Lina
Pimentel, Del Mar 14-09.75 w:1.8; 7. Andrea Norris, Deer Valley 14-09.25
w:1.4; 8. Janae Thompson, Lincoln 14-07 w:2.4.
Finals VARSITY HS GIRLS TRIPLE JUMP PIT 2
1. Teyonna Simpson, Mission 36-08.25 w:-O.3; 2. Latoya Phillips, Mitty 36-01.50
w:1.3; 3. Brooke Dawson, Vallejo High 35-11 w:0.6; 4. Jasmine Tolbert, Silver C
reek 35-06.75 w:O.O; 5. Danielle Harper, Long Beach 34-09-75 w:0.9;
6. Katherine V@ang, Gunn 34-04 w:0.7; 7. Allison Prehm, Prospect 33-09.50
w:O.O; S. Dominique Harper, Long Beac 4 h 33-07.25 w:0.9.
Finals VARSITY HS GIRLS SHOT PUT RING 1
1. Cari Soong, J.W. North 39-02; 2. Laura Sauao, Overfelt 38-0; 3. Danielle
Endaya, Saint Franci 35-08; 4. Keely Borck, Mission 33-08.50; 5. Anna-Marie
Owens, Prospect 33-04.50; 6. Nikki Harmon, Lincoln 33-02.50; 7. Arlene Polk,
Mt. Pleasant 29-01; 8. Elaine Austin, Lincoln 27-05.
Finals VARSITY HS GIRLS DISCUS THROW RING 1
1. Cari Soong, J.W. North 130-0; 2. Danielle Endaya, Saint Franci 118-06; 3.
Laura Sauao, Overfelt 107-05; 4. Anna-Marie Owens, Prospect 105-02; 5.
Patricia Ortega, Saint Franci 96-09; 6. Nikki Harmon, Lincoln 91-03; 7. Keely Borck,
Mission 87-01; S. Suhasini Anand, Silver Creek 72-09.
Finals VARSITY HS BOYS HIGH JUMP
1. Ruben Mastin, Del Mar 6-06; 2. Mah Phiffer, Leigh 6-C4; 3. Robert Douglas,
Bellar-mine H 6-02; 4. Todd James, Lincoln 6-02; 5. TY Johnson, Vallejo High
6-0; 6. Shawntey Lopez, Fremont 6-0; 7. Jerry Tolbert, Silver Creek 6-0;
8. Jason Marable, Hughson High 5-10.
Finals VARSITY HS BOYS POLE VAULT
I. Adrian Carbajal, Mt. Pleasant 14-06; 2. Garret Jones, Del Mar 14-06; 3.
Boys varsity, Gonzalez Uni 13-06; 4. Chris Kurd, Deer valley 13-0; 5. Long
Troung, Del Mar 12-06; 6. Blake Francis, Saint Franci 12-06; 7. Gabe Sullivan,
Hughson High 12-06; B. Brian MY, Saint Franci 12-0.
Finals VARSITY HS BOYS LONG JUMP PIT 1
1. Vincent lbia, Silver Creek 23-05.50 W:NWI; 2. Juaune Armon, Mitty 23-03
w:1.2; 3. Travis Jones, Cibola High 23-02.50 w:0.6; 4. Jerry Tolbert, Silver
Creek 21-0 @,:O.9; 5. Gerome Robinson, Junipero Ser 20-08.75 w:1.3; 6. TY
Johnson, Vallejo High 20-08 w:l.l; 7. Brandon Lee, Mitty 19-06.25 W:NWI; S.
Thomas Turner, Prospect 19-03.25 w:0.6.
Finals VARSITY HS BOYS TRIPLE JUMP PIT 2
1. Vincent Ibia, Silver Creek 47-06 W:-O.9; 2. Nick Penna, Menlo 46-10
w:-O.S; 3. Owen Nickens, Vallejo High 45-02.25 w:1.9; 4. Brandon Lee, Mitty 43-06.75
w:2.0; 5. Mike Johnson, Mission 43-06 w:1.0; 6. Kevin May, Mitty 42-07.25
w:1.2; 7. Ingo DE Oina, San Lorenzo 42-00.50 w:1.6; 8. Anish Patel, Mission 40-01.25
w:-O.I.
Finals VARSITY HS BOYS SHOT PUT RING I
1. Derek Martinez, Bellarmine H 56-04; 2. Kevin Jackson, Junipero Ser 52-05;
Richie Alpees, Bellarmine H 50-07; 4. T.J. Aiinonetti, Westmont Hig 48-03;
5. Lance Vee, Wilcox 47-07; 6. Adrian Pena, Saint Franci 46-04; 7. Ricky
Esparza, Mitty 45-05; B. Chris Keith, Mitty 45-04.
Finals VA.RSITY HS BOYS DISCUS THROW RING I
1. Kevin Jackson, Junipero Ser 160-01; 2. Ethan Chelli, Lincoln 144-04; 3.
Richie Alpees, Bellarmine H 139-10; 4. David Ambler, Saint Franci 134-07; 5.
Ricky Esparza, Mitty 128-06; 6. Joseph Hayea, Vallejo High 128-04; 7. Eric
Patao, Silver Creek 127-10; 8. John Fought, Del Mar 126-0.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS HIGH JUMP
1. Jonathan Law, Gunn 6-0; 2. Tyler Jones, Valley High 6-0; 3. Brent
Rodrigues, Bellarmine H 5-08; 4. Chaka Cofie, Bellarmine H 5-06; 4. Kent
Centes, Bellarmine H 5-06; 6. Cameron Mooney, Del Mar 5-04; 7. Bryan Copeland,
Bellaz-mine R 5-02; 8. Josh Miller, Mission 4-06.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS POLE VAULT
1. Joe Makley, Saint Franci 11-06; 2. Phillip Cheng, Mt. Pleasant 11-06; 3.
Ryan Fernera, Hughson High 10-06; 4. Greg Bow, Saint Franci 10-0; 5. Stephen
Dixon, Lincoln 10-0; 6. Matt Lane, Saint Franci 9-06; 7. Joe Salesky, Deer
Valley 9-0; 8. Kyle Denny, Granada High 9-0.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS LONG JUMP PIT 2
1. Ethan Clark, Bellarmine H 20-04 w:0.6; 2. Matt Velo, Wilcox 20-00.25 w:0.6;
3. Emnanuel Bracrett, Washinton Un 19-11.50 w:1.6; 4. Quang LE, Silver Creek
19-04.25 w:I.O; 5. Johnathan Sebastian, Silver Creek 19-03.25 W:1.1; 6. Jabari
White, McCLYMONDS H 18-05 w:l.l; 7. Wes Smith, Mitty 18-02.25 w:1.9; 8. Bryan
Copeland, Bellarmine H 18-01.50 w:0.6.
Finals FROSli/SOPH HS BOYS TRIPLE JUMP PIT 3 1. Marchuane Armon, Mitty 39-05
w:0.5; 2. Quang LE, Silver Creek 39-04.75 w:0.3; 3. Matt Velo, Wilcox
39-02.50
w:2.8; 4. Wes Smith, Mitty 38-01.75 w:-I.6; 5. Mark Dorighi, Mitty 37-05.25
w:-
O.l; 6. Bryan Copeland, Bellarmine H 37-03.75 w:O.B; 7. Colter Hansen,
Westmont
Hig 35-11.25 w:0.5.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS SHOT PUT RII;G 2 1. Daniel Shay, Fremont 53-08; 2.
Mike Mattman, Fremont 50-08.50; 3. Nick Skrabe, Los Gatos 50-06.50; 4. Jesus
Guerrero, Mt. Pleasant 49-08.50; 5. Yarchuane Arxion, Mitty 48-04.50; 6.
Scott
Frantzich, Bellarmine H 45-06.50; 7. Jerry Cearley, Lincoln 44-09; 8. Romell
Agreda, Mt. Pleasant 43-0.
Finals FROSH/SOPH HS BOYS DISCUS THROW RING 2 1. Jesus Guerrero, Mt.
Pleasant
132-07; 2. Mike Mattman, Fremont 126-05; 3. Josh Voight, Hughson High 119-10;
4.
Jerry Cearlay, Lincoln 118-02; 5. Samson Zabala, Washinton Un 116-01; 6.
Harbinder Khangura, Silver Creek 111-10; 7. Romell Agreda, Mt. Pleasant
103-07;
B. Melvin Murphy, San Lorenzo 102-0.
|