Teams
to Watch
BAYPORT-11C |
|
FRANKLIN
ACAD-10B |
BAYSHORE-11A |
|
HONEOYE FALLS-LIMA-5B |
BEAVER
RIVER-3D |
|
ITHACA-4A |
BETHLEHEM-2A |
|
MILLER PLACE-11B |
BRONXVILLE-1D |
|
PEARL RIVER-1C |
CICERO
N. SYR-3A |
|
PENFIELD-5A |
COBLESKILL-2C |
|
RHINEBECK-9D |
COLONIE-2A |
|
SARATOGA-2A |
COLUMBIA-2A |
|
SHAKER-2A |
CORNWALL-9B |
|
SKANEATELES-3C |
EAST
AURORA-6B |
|
ST. ANTHONYS-CHSAA-A |
FAYETTEVILLE-3A |
|
WARWICK-9A |
|
|
WESTHILL-3B |
Returning
Runners
NICOLE
BLOOD-9 |
SARATOGA |
FIRST
TEAM A |
LAURA
CUMMINGS-10 |
BAYSHORE |
FIRST TEAM A |
VANESSA
LOVE-MCCARTHY-11 |
PENFIELD |
FIRST TEAM A |
ERYKA
PERREAULT-11 |
COLONIE |
FIRST TEAM A |
ALI
ROWE-11 |
SARATOGA |
FIRST TEAM A |
ASHLEY
HUGHES-11 |
PHOENIX |
FIRST TEAM B |
ELIZABETH
MALOY-12 |
HOLY NAMES |
FIRST TEAM B |
TONI-LYNN
SALUCCI-12 |
SHOREHAM WR |
FIRST TEAM B |
MOLLY
CLAUS-11 |
EAST AURORA |
FIRST TEAM C |
HAILEY
DELL-10 |
SARANAC LAKE |
FIRST TEAM C |
VERONICA
GOBEYN-11 |
WILLIAMSON |
FIRST TEAM C |
ANJELICA
GREGORY-11 |
HACKLEY |
FIRST TEAM C |
VANESSA
MCKAY-12 |
PEARL RIVER |
FIRST TEAM C |
LACEY
WATKINS-12 |
NEWFANE |
FIRST TEAM C |
LAURA
DEWITT-11 |
RHINEBECK |
FIRST TEAM D |
HEATHER
IATAURO-11 |
TRI VALLEY |
FIRST TEAM D |
LAUREN
MOSER-11 |
BEAVER RIVER |
FIRST TEAM D |
CAROLINE
MULLEN-12 |
BRONXVILLE |
FIRST TEAM D |
CATHA
MULLEN-12 |
BRONXVILLE |
FIRST TEAM D |
KATIE
DERUSSO-12 |
FAIRPORT |
SECOND TEAM A |
ANNA
JANKOWSKI-10 |
COLONIE |
SECOND TEAM A |
AMANDA
MEYER-11 |
SARATOGA |
SECOND TEAM A |
MEGHAN
O'CONOR-11 |
SARATOGA |
SECOND TEAM A |
MELISSA
SUE TRAUSCHT-10 |
SARATOGA |
SECOND TEAM A |
ALLYSON
BROWN-12 |
HONEOYE FALLS-LIMA |
SECOND TEAM B |
KIM
CARMANICA-12 |
MILLER PLACE |
SECOND TEAM B |
LIZ
CUFARI-11 |
PITTSFORD SUTHERLAND |
SECOND TEAM B |
MAUREEN
MARTEL-12 |
HONEOYE FALLS-LIMA |
SECOND TEAM B |
MELISSA
SALERNO-11 |
ROCKY POINT |
SECOND TEAM B |
RAKIBAT
ABIOLA-10 |
ST. PETERS |
SECOND TEAM C |
JACLYN
GAINES |
PEARL RIVER |
SECOND TEAM C |
JAMIE
RZEPKI-10 |
EAST AURORA |
SECOND TEAM C |
SARAH
DOMERMUTH-11 |
BERNE-KNOX-WEST. |
SECOND TEAM D |
JULIE
EMERY-10 |
BEAVER RIVER |
SECOND TEAM D |
LAUREN
NOBLE-12 |
LITTLE FALLS |
SECOND TEAM D |
KATIE
O'KONSKY-11 |
GROTON |
SECOND TEAM D |
BRITTANY
CRISCUOLO-11 |
EAST MEADOW |
THIRD TEAM A |
KRISTEN
HORNBACH-12 |
SARATOGA |
THIRD TEAM A |
KAYLAN
KEMINK-11 |
ARLINGTON |
THIRD TEAM A |
CHRISTINE
SNYDER-11 |
SHAKER |
THIRD TEAM A |
CHELSEA
USACK-9 |
HORSEHEADS |
THIRD TEAM A |
NICOLE
WHALEN-12 |
WARWICK |
THIRD TEAM A |
DAISY
GOLDSTEIN-11 |
MILLER PLACE |
THIRD TEAM B |
MAURA
KENNEY-10 |
BURNT HILLS |
THIRD TEAM B |
LYNN
KUBEJA-11 |
HONEOYE FALLS-LIMA |
THIRD TEAM B |
ANGIE
WASHBURN-12 |
NEWARK |
THIRD TEAM B |
MARLEE
JONES-9 |
WINDSOR |
THIRD TEAM C |
NICOLE
LISTER-9 |
SOUTH JEFFERSON |
THIRD TEAM C |
JULIE
LYNCH-11 |
SKANEATELES |
THIRD TEAM C |
BERNICE
PATTEN-12 |
PEARL RIVER |
THIRD TEAM C |
MELISSA
STONER-12 |
COBLESKILL-RICHMOND |
THIRD TEAM C |
NORA
WYNES-10 |
EAST AURORA |
THIRD TEAM C |
JESSICA
CHICHESTER-11 |
MOUNT MORRIS |
THIRD TEAM D |
ADRIENNE
GAGNIER-11 |
BEAVER RIVER |
THIRD TEAM D |
JESSICA
PORTMESS-11 |
TULLY |
THIRD TEAM D |
DARCI
WALTHEW-12 |
NOTRE DAME-BATAVIA |
THIRD TEAM D |
ALEXANDRA
BROWN-11 |
KINGSTON |
FOURTH
TEAM A |
ROBYN ELLERBROCK-12 |
ITHACA |
FOURTH TEAM A |
LAURA MCCLOSKY-11 |
JOHN JAY EF |
FOURTH TEAM A |
CAITLIN MCTAGUE-11 |
NISKAYUNA |
FOURTH TEAM A |
NAOMI REYNOLDS-11 |
STUYVESANT |
FOURTH TEAM A |
MEGHAN ROWCLIFFE-11 |
CHURCHVILLE-CHILI |
FOURTH TEAM A |
MARIE PARKS-10 |
CICERO N. SYRACUSE |
FOURTH TEAM A |
KATHRYN ALLARD-9 |
MILLER PLACE |
FOURTH TEAM B |
ANDREA CAPELLO-12 |
STARPOINT |
FOURTH TEAM B |
MAXINE DAVILA-11 |
NOTRE DAME-SI |
FOURTH TEAM B |
KAREN KOZUB-12 |
ALDEN |
FOURTH TEAM B |
KAITLIN REES-12 |
ONEIDA |
FOURTH TEAM B |
CARLY CALOGERA-9 |
SAUQUOIT VALLEY |
FOURTH TEAM C |
SIOBHAN DWYER-9 |
SPACKENKILL |
FOURTH TEAM C |
CARRIE GATES-12 |
MT. MARKHAM |
FOURTH TEAM C |
ANDREA KELCHIN-12 |
COBLESKILL-RICHMOND |
FOURTH TEAM C |
KATRINA HINES-10 |
COLUMBIA |
FIFTH TEAM A |
DANIELLE KAPINKA-LOEHR-11 |
ITHACA |
FIFTH TEAM A |
ALLISON KIEFFER-10 |
WEST ISLIP |
FIFTH TEAM A |
ALLYSA LOTMORE-12 |
BISHOP MAGINN |
FIFTH TEAM A |
TARYN MENARD-12 |
CICERO N. SYRACUSE |
FIFTH TEAM A |
BRITTANY CRAWFORD-11 |
FAYETTEVILLE-MANLIUS |
SIXTH TEAM A |
AMANDA GRIGGS-9 |
HILTON |
SIXTH TEAM A |
NATALIE LEBRON-11 |
MOLLOY |
SIXTH TEAM A |
EMILY MALINOWSKI-10 |
BETHLEHEM |
SIXTH TEAM A |
NICOLE SOBLASKY-9 |
COLONIE |
SIXTH TEAM A |
SARAH ANTONAITIS-11 |
UNION ENDICOTT |
HON MENTION A |
JULIE CARR-10 |
COLUMBIA |
HON MENTION A |
KRISTEN CLARK-9 |
WASHINGTONVILLE |
HON MENTION A |
ASHLEY COUCH-12 |
COLONIE |
HON MENTION A |
KATE DOBRANSKY-12 |
CLARKSTOWN SOUTH |
HON MENTION A |
ELLEN DOUGHERTY-11 |
RIVERHEAD |
HON MENTION A |
LAURA EWALD-12 |
CICERO N. SYRACUSE |
HON MENTION A |
KELLY HANLON-11 |
CANANDAIGUA |
HON MENTION A |
JOANNE SMITH-10 |
MONROE WOODBURY |
HON MENTION A |
RUBY SOLOMON-10 |
SARATOGA |
HON MENTION A |
LINDSEY SUNDELL-11 |
NORTHPORT |
HON MENTION A |
MEGAN GRAVES-11 |
FRANKLIN ACADEMY |
HON MENTION B |
JILLIAM KRANZ-12 |
JFK BELLMORE |
HON MENTION B |
SHANNON MEEHAN-11 |
HONEOYE FALLS-LIMA |
HON MENTION B |
KIM VACCARO-11 |
SIDNEY |
HON MENTION B |
KAYLEIGH WHEELESS-12 |
WESTHILL |
HON MENTION B |
ASHLEY COOK-9 |
ONTEORA |
HON MENTION C |
HANNAH DUANE-11 |
EAST AURORA |
HON MENTION C |
CLARE ESHENOUR-12 |
WATERLOO |
HON MENTION C |
EMILY EVERDING-12 |
SKANEATELES |
HON MENTION C |
KRISTEN FARLEY-10 |
POLY PREP |
HON MENTION C |
ROSEMARY FORAN-9 |
CANASTOTA |
HON MENTION C |
MELISSA USACK-11 |
LANSING |
HON MENTION C |
KENDRA CHAMBERLAIN-10 |
BEAVER RIVER |
HON MENTION D |
AUTUMN KARWIEL-12 |
HOOSIC VALLEY |
HON MENTION D |
JESSICA KING-12 |
FORT PLAIN |
HON MENTION D |
BECKY MACKENZIE-11 |
GROTON |
HON MENTION D |
KRISTIN VINSON-10 |
MARATHON |
HON MENTION D |
DyeStat New York
|