All-Classification
Girls Teams (classification)
- Marist
(4)
- Lakeside-DeKalb
(5)
- Collins
Hill (5)
- Brookwood
(5)
- Walton
(5)
- Parkview
(5)
- North
Gwinnett (5)
- Kennesaw
Mountain (5)
- Harrison
(5)
- St. Pius
(4)
Individuals
- Christy
Brewer 12 Marist
- Ena Leufroy 10 Marist
- Kathleen
Turchin 12 North Gwinnett
- Kristin
Heffelfinger 12 Walton
- Lauren
Blankenship 12 Wesleyan
- Rebecca
Mullen 11 Lakeside-Dekalb
- Jennifer
Johnson 10 Greater Atlanta Christian
- Caitlin
Heider 12 Central Gwinnett
- Megan
Carnes 12 Northwest Whitfield
- Kristen
Johnson 11 Marist
All-Classification
Boys Teams
- Brookwood
(5)
- Parkview
(5)
- Walton
(5)
- Oconee
County (5)
- Lassiter
(5)
- South
Forsyth (4)
- Lakeside-DeKalb
(5)
- Dacula
(5)
- Harrison
(5)
- Monroe
Area (3)
Individuals
- Sean Reilly 12 Pope
- Charlie
Dickhaus 12 Walton
- Cristan
Duvall 12 Wesleyan
- David
Herren 11 Rome
- Brian
Deal 12 South Forsyth
- Bobby
Reyes 12 Dacula
- Ryley
Miller 11 South Gwinnett
- Alex McWalters Lassiter
- Matt Gordon 11 Dacula
- Ashenafi
Arega 12 North Atlanta
A Girls
TEAMS
- Athens
Academy
- Galloway
- Athens
Christian
- Savannah
Country Day
- Landmark
Christian
- Pelham
- Ware Magnet
- Claxton
- Pacelli
- Hawkinsville
A Girls
Individuals
- Sarah
Darvill 12 Athen Academy
- Hope Curles 11 Pelham
- Megan Babb 10 Galloway
- Caroline Pattillo ? Whitefield
Academy
- Emily Wood 11 Landmark
Christian
- Ann Reinking 12 Athens
Academy
- CJ Norwood 10 Athens
Christian
- Kelly Taylor 12 Galloway
- Mary Michael Joiner 11 Landmark
Christian
- Kellie Dennis 11 Athens
Christian
A Boys Teams
- Landmark Christian
- Athens Academy
- Tallulah Falls
- Savannah Country Day
- Galloway
- Prince Avenue Christian
- Pacelli
- Brookstone
- Montgomery County
- Pelham
A Boys Individuals
- Blake Fertitta 12 Landmark
Christian
- W. Bonn Landmark Christian
- Joseph Register 12 Landmark
Christian
- Andrew Hazen 12 Savannah
Country Day
- Alex Hubbard 12 Tallulah
Falls
- James Register 10 Landmark
Christian
- Noel Foley 12 Pacelli
- Jason Ambos 11 Savannah
Country Day
- John Burbank 10 Galloway
- Michael Groves ? Whitefield
Academy
AA Girls Teams
- Wesleyan
- Southeast Bulloch
- Pace Academy
- Decatur
- Darlington
- Holy Innocents
- Paideia
- Grady
- Bleckley County
- Morgan County
AA Girls Individuals
- Lauren Blankenship 12 Wesleyan
- Jennifer Johnson 10 GACS
- Jenna Downey 12 Holy Innocents
- Whitney Dennis 11 Morgan
County
- Lauren Higgins 10 Southeast
Bulloch
- Kirby Cross 12 Darlington
- Georgia Kloss 12 Pace
Academy
- Lacey Meadows 10 Calhoun
- Courtney Williams 12 Darlington
- Rachel Elkon 12 Decatur
AA Boys
Teams
- Wesleyan
- Greater
Atlanta Christian
- Decatur
- Grady
- Pace Academy
- Paideia
- Holy Innocents
- Providence
Christian
- Darlington
- Southeast
Bulloch
AA
Boys Individuals
- Cristan
Duvall 12 Wesleyan
- Sam Gillespie 12 Decatur
- Lawson
Yow 11 Pace Academy
- Zach Bush ? Holy
Innocents
- Nicholas
Stephens 10 Grady
- Chris
Moore 11 Greater Atlanta Christian
- Art Ishkov 11 Vidalia
- Harrison
Meadows 11 Wesleyan
- Jonathan
Buchner 12 Wesleyan
- Drew Prehmus 11 Wesleyan
AAA Girls
Teams
- Westminster
- Grayson
- Lovett
- South
Effingham
- West Hall
- Gainesville
- North
Hall
- Hart County
- Westover
- Jefferson
County
AAA Girls
Individuals
- Caroline
Hagedorn 12 Westminster
- Sarah
Brown 10 Westminster
- Deanna
Rogers 12 Hart County
- Kate Bryant 12 Grayson
- Jill Davis 10 Grayson
- Lelia
Williamson 10 Westminster
- Ashley
Feagan 11 Grayson
- Gillian
Tedeshi 10 Lovett
- Kyndal
Hayes 11 Lovett
AAA
Boys Teams
- Monroe
Area
- Westminster
- South
Effingham
- Lovett
- Liberty
County
- Gainesville
- Lagrange
- Carrollton
- Grayson
- West Laurens
AAA Boys
Individuals
- Charles
Slick 11 Lovett
- Marcus
Jackson 12 Monroe Area
- Patrick
Chamberlain 12 Monroe Area
- David
Pleines 11 South Effingham
- Blake
Fechtel 11 Westminster
- Mark Bryant
12 Monroe Area
- Carl Davis ? Richmond
Hill
- Patrick
Burt 12 Monroe Area
- Orlando
Morgan 11 Carrollton
- Brian
Graves ? Liberty County
AAAA Girls
Teams
- Marist
- St. Pius
- Chapel
Hill
- Woodward
Academy
- Riverwood
- South
Forsyth
- Chamblee
- Heritage
- Alexander
- Columbus
AAAA Girls
Individuals
- Christy
Brewer 12 Marist
- Ena Leufroy 10 Marist
- Kristen Johnson 11 Marist
- Eva Gordon 12 Dunwoody
- Jackie Burns 10 Woodward
Academy
- Leah Derringer 10 Chapel
Hill
- Brittne McGuire 11 Columbus
- Liz Leopold ? St. Pius
- Katie Kulavic ? St. Pius
- Mackenzie Stewart 12 Marist
AAAA Boys
Teams
- South
Forsyth
- Habersham
Central
- Woodward
Academy
- Marist
- Alexander
- St. Pius
- North
Atlanta
- Rome
- Chapel
Hill
- Winder-Barrow
AAAA Boys
Individuals
- David
Herren 12 Rome
- Brian
Deal 12 South Forsyth
- Ashenafi
Arega 12 North Atlanta
- Tucker
Reardon 12 Woodward Academy
- Tim Gardner 12 Alexander
- James
Raffety ? Marist
- Adam Woody 12 Lakeview-Ft.
Oglethorpe
- Daniel
Elder ? Jackson County
- Dougie
Coffed ? Marist
- Matt Wilson 11 Habersham
Central
AAAAA Girls
Teams
- Lakeside-DeKalb
- Collins
Hill
- Brookwood
- Walton
- Parkview
- North
Gwinnett
- Kennesaw
Mountain
- Harrison
- Chattahoochee
- Lassiter
AAAAA Girls
Individuals
- Kathleen
Turchin 12 North Gwinnett
- Kristin
Heffelfinger 12 Walton
- Rebecca
Mullen 11 Lakeside-DeKalb
- Caitlin
Heider 12 Central Gwinnett
- Megan
Carnes 12 Northwest Whitfield
- Jenny
Sims 11 Etowah
- Jessica
Dyke 11 Wheeler
- Katie
Almand 10 South Gwinnett
- Katina
Zunagelis Kennesaw Mountain
- Elena
Linn 11 Lassiter
AAAAA Boys
Teams
- Brookwood
- Parkview
- Walton
- Oconee
County
- Lassiter
- Lakeside-DeKalb
- Dacula
- Harrison
- North
Gwinnett
- Pope
AAAAA Boys Individuals
- Sean Riley 12 Pope
- Charlie Dickhaus 11 Walton
- Bobby Reyes 12 Dacula
- Ryley Miller 11 South
Gwinnett
- Alex McWalters Lassiter
- Matt Gordon 11 Dacula
- Kurt Kimmons 12 Brookwood
- Eric Albrecht 12 Lakeside
- Frederick Cameron 11 Pope
- Xan Gerson 10 Pope
DyeStat Georgia
|