the Internet home of HS track / field / CC

DyeStat 
Front Page

Indoor 2000

Home Up

Results-Boys ] [ Results-Girls ] Schedule ]

Jan 7-8, 2000 at Virginia Tech University, Blacksburg VA

Microtel HS Invitational
Results - Girls

Virginia Tech                                             Hy-Tek's MEET

MANAGER



                    Microtel High School Indoor Invitational

Page 1



             Blacksburg, VA - Friday 01/07/00 to Saturday 01/08/00











                         COMPLETE RESULTS - ALL ROUNDS











                              Girls 55 Meter Dash











          T      Track: 7.05 Lauryn Williams/Detroit Cheetah  01/29/99





          #     Rector: 7.05 Lauryn Williams/Detroit Cheetah  01/29/99





          V VT H S INV: 7.05 Lauryn Williams/Detroit Cheetah  01/29/99





          !       MEET: 7.44 Alyssa Alken/Fairfax High School 01/10/98











                    Preliminaries - Results  - Friday 01/07/00





                             Top 16 Advance By Time











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



     ===== ========================= == ========================= ======

==



         1 TOWNS, ARA                10 BETHEL HIGH SCHOOL        7.15 !

2



         2 Carter, Teyarnte`         12 Long Reach                7.15 !

5



         3 Fant, Felicia                Olympic High School       7.24 !

3



         4 Collins, Kiki             12 Grimsley High School      7.27 !

1



         5 Dudley, Lakasha              Bayside                   7.31 !

3



         6 Jones, Kimberly           12 Eleanor Roosevelt         7.38 !

5



         7 Colon, Tysha              11 Howard D Woodson          7.43 !

2



         8 White, Ron da                Olympic High School       7.45

3



         9 Estes, Carly              11 West Springfield          7.52

2



        10 GREEN, SHERISE            12 NORTHWESTERN HIGH SCHOOL  7.52

6



        11 Williams, Kaprice         10 Eleanor Roosevelt         7.56

4



        12 Alleyne, Tanisha          11 Eleanor Roosevelt         7.59

6



        13 Ward, Arnisa              12 Lakeland                  7.62

3



        14 Mullis, Heather           09 Frank W. Cox              7.64

1



        15 Clarke, Cristal           SR T. C. Williams            7.65

1



        16 Chitty, Shehara           11 James W Robinson          7.65

5



        17 Newell, Keisha            11 Potomac                   7.65

1



        18 Person, Cara              12 James W Robinson          7.66

4



        19 McCray, Destinee          12 Rockville                 7.67

4



        20 Miniger, Sheena           12 Gloucester High School    7.69

5



        21 Pennix, Brittany          12 Appomattox                7.70

4



        22 Sanders, Elizabeth        12 Annandale High School     7.72

7



        23 Holland, Joycelyn         12 William Fleming           7.76

5



        24 Foster, Summer            12 Annandale High School     7.76

1



        25 Watson, Teresa            10 William Fleming           7.78

3



        26 Taylor, Christina         11 James W Robinson          7.78

3



        27 Perrin, Nashaye           11 Gloucester High School    7.79

6



        28 Peterson, Ebony           11 Parkland                  7.80

6



        29 Wilson, Jennifer          11 Cave Spring               7.80

7



        30 Brant, Julie              10 Walter Johnson HS         7.82

1



        31 Dickson, Arica            11 Salem                     7.83

1



        32 Ransom, Brittany          09 Potomac                   7.85

2



        33 Jackson, Adrienne         12 Eastern                   7.87

3



        34 Jones, Mercedes           11 West Springfield          7.87

4



        35 Francis, Nadia            11 Bowie                     7.89

4



        36 Wright, Kiona                Bowie                     7.92

6



        37 Marsalle, Brenan          10 Paul VI                   7.94

2



        38 Whitlow, Heather          12 Frank W. Cox              7.95

5



        39 Thomas, Wesley            11 Laurel                    7.97

7



        40 Price, Michelle           11 Thomas Jefferson Science  7.99

4



        41 Jones, Latoya             11 Appomattox                8.00

2



        42 McDonald, Andrea          11 Eastern                   8.04

6



        43 Dawkins, Roushanah        11 Myers Park                8.07

5



        44 Koutrelakos, Lauren       11 Glenelg                   8.10

7



        45 Bowen, Gacenta            12 Laurel                    8.11

6



        46 Drake, Brandi             11 Denbigh                   8.14

4



        47 Lee, Lindsay              10 Lake Braddock             8.19

2









        48 Ollison, Anna             12 Brentsville Dist.         8.20

7



        49 Key, Danielle             11 Denbigh                   8.30

5



        50 Callahan, Paula           11 Howard D Woodson          8.33

7



        51 Linzy, Tashika            10 Eastern                   8.48

6



        52 Caldwell, Latoya          09 Parkland                  8.65

7









                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



     ===== ========================= == ========================= ======

==



         1 Carter, Teyarnte`         12 Long Reach                7.03 V

2



         2 TOWNS, ARA                10 BETHEL HIGH SCHOOL        7.05 V

2



         3 Collins, Kiki             12 Grimsley High School      7.25 !

2



         4 Fant, Felicia                Olympic High School       7.28 !

2



         5 Dudley, Lakasha              Bayside                   7.38 !

2



         6 Jones, Kimberly           12 Eleanor Roosevelt         7.41 !

2



         - Estes, Carly              11 West Springfield          7.51

1



         - GREEN, SHERISE            12 NORTHWESTERN HIGH SCHOOL  7.53

1



         - Williams, Kaprice         10 Eleanor Roosevelt         7.53

1



         7 Colon, Tysha              11 Howard D Woodson          7.54

2



         - Alleyne, Tanisha          11 Eleanor Roosevelt         7.56

1



         8 White, Ron da                Olympic High School       7.60

2



         - Ward, Arnisa              12 Lakeland                  7.61

1



         - Clarke, Cristal           SR T. C. Williams            7.68

1



         - Chitty, Shehara           11 James W Robinson          7.71

1



         - Mullis, Heather           09 Frank W. Cox              7.84

1









                              Girls 300 Meter Dash











       T      Track: 39.05 Faith Rein/Centeville                01/30/99





       #     Rector: 39.05 Faith Rein/Centeville                01/30/99





       V VT H S INV: 39.05 Faith Rein/Centeville                01/30/99





       !       MEET: 40.38 Sheena Johnson/Gar-Field High School 01/10/98











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



     ===== ========================= == ========================= =======

==



         1 GILES, MARIE              11 BETHEL HIGH SCHOOL        39.32 !

1



         2 Jones, Janine             12 Menchville                40.07 !

1



         3 Carter, Teyarnte`         12 Long Reach                40.35 !

4



         4 Felder, Schnavia          12 Suitland                  40.64

1



         5 Gadson, Victoria          12 North Mecklenburg         41.50

4



         6 Borden, Cristina          11 Hayfield Secondary School 41.71

3



         7 Collins, Kiki             12 Grimsley High School      41.72

3



         8 Jennings, Jessica         12 Howard D Woodson          42.05

2



         9 Barrett, Autumn-Jo        12 Suitland                  42.15

7



        10 Vann, Nicole              12 Menchville                42.15

1



        11 Peartree, Teara           10 Heritage                  42.47

3



        12 GREEN, SHERISE            12 NORTHWESTERN HIGH SCHOOL  42.74

11



        13 Wingate, Kim              12 Western Branch            42.85

4



        14 Usher, Zanishia              Bayside                   42.92

1









        14 Chitty, Shehara           11 James W Robinson          42.92

3



        16 Williams, Kaprice         10 Eleanor Roosevelt         43.03

9



        17 Fromstein, Debbie         12 Walter Johnson HS         43.15

13



        18 Ransom, Brittany          09 Potomac                   43.25

6



        19 Fant, Felicia                Olympic High School       43.28

3



        20 Mullis, Heather           09 Frank W. Cox              43.55

6



        21 McCray, Destinee          12 Rockville                 43.61

7



        22 Blevins, Brenna           09 Pulaski County            43.75

2



        23 Wilson, Amber             SR T. C. Williams            43.93

8



        24 Johnson, Corvette         09 Potomac                   44.11

5



        25 Pennix, Brittany          12 Appomattox                44.25

13



        26 Beatty, Kara              11 James W Robinson          44.31

4



        27 JOHNSON, AARIKA           11 BETHEL HIGH SCHOOL        44.38

2



        28 Harris, Christina         11 East Mecklenburg          44.48

6



        29 Hopkins, Shay             12 Thomasville High School   44.51

12



        30 Johnson, Erica            11 William Fleming           44.51

3



        31 Carroll, Jarhonda         10 Frank W Ballou            44.69

10



        32 Memefee, Kimberli         12 Laurel                    44.83

11



        33 Haskins, Melinda          10 Heritage                  44.83

7



        34 Rodriguez, JoAnna            Bayside                   44.84

5



        35 Ward, Arnisa              12 Lakeland                  44.89

11



        36 Dawkins, Roushanah        11 Myers Park                44.96

8



        37 Foster, Summer            12 Annandale High School     44.97

9



        38 Smith, Kelly              10 Riverhill High School     45.16

8



        39 Person, Cara              12 James W Robinson          45.27

9



        40 Miles, Chanity            10 East Mecklenburg          45.46

10



        41 Jefferson, Jenine         10 Eleanor Roosevelt         45.48

9



        42 Lee, Lindsay              10 Lake Braddock             45.51

13



        43 Francis, Jamila           12 Bowie                     45.58

8



        44 Riley, Erin               12 Hayfield Secondary School 45.61

5



        45 Taylor, Christina         11 James W Robinson          45.61

6



        46 Peterson, Ebony           11 Parkland                  45.77

12



        47 Peebies, Bobbie           11 Parkland                  45.87

12



        48 Ronald, Anne              12 Paul VI                   46.01

13



        49 Barksdale, Cherri         11 Thomasville High School   46.10

2



        50 Jackson, Adrienne         12 Eastern                   46.11

5



        51 Bauman, Lisa              SR Richard Montgomery HS     46.15

6



        52 Poon, Christina           12 Blacksburg                46.20

10



        53 Ford, Juanita             11 Blacksburg                46.24

9



        54 Hayden, Jessica           11 William Fleming           46.31

7



        55 Marsalle, Brenan          10 Paul VI                   46.34

11



        56 Coble, Melissa            10 Glenelg                   46.40

11



        57 Gaither, Alecia           10 East Mecklenburg          46.62

10



        58 Killian, Mia              10 Suitland                  46.71

12



        59 Howard, Jennifer          12 East Mecklenburg          46.72

4



        60 Magracheva, Anna          10 Quince Orchard            46.75

9



        61 Kessler, Jennifer         09 William Byrd              46.93

8



        62 Freeman, Stacy-Ann        SO Richard Montgomery HS     47.55

4



        63 Wade, Stacey              10 Appomattox                47.90

12



        64 Anderson, D'Nene          11 Bowie                     48.06

5



        65 Young, Chanel             12 Denbigh                   48.21

13



        66 Mitchell, Ebonee          10 Bowie                     49.19

5



        67 Simpson, Ashley           11 Laurel                    49.28

11







        68 Davis, Dejuana            10 Bowie                     49.42

7



        69 Johnson, Sharquita        09 Frank W Ballou            49.59

7



        70 Johnson, Claudette        11 Eastern                   49.69

10



        71 Jefferies, Whitney        10 Thomasville High School   50.18

12



        72 Caldwell, Latoya          09 Parkland                  51.95

2



        73 Penn, Jamie               12 Parkland                  53.84

13



        74 Green, Jamia              11 North Mecklenburg         56.34

6



        75 Scott, Melinda            12 Frank W Ballou            57.56

10









                              Girls 500 Meter Dash











         T      Track: 1:13.12 Promise Mose/JFK High School   01/24/97





         #     Rector: 1:13.12 Promise Mose/JFK High School   01/24/97





         V VT H S INV: 1:13.12 Promise Mose/JFK High School   01/25/97





         !       MEET: 1:15.31 Tia Tabb/Mechville High School 01/10/98











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











    PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



    ===== ========================= == ========================= =========

==



        1 Jones, Janine             12 Menchville                1:14.24 !

1



        2 Battle, Lynsie            12 Hayfield Secondary School 1:15.25 !

1



        3 Clarke, Renee             SO T. C. Williams            1:15.49

1



        4 Gorham, Antionette        11 Eleanor Roosevelt         1:15.53

1



        5 Elliott, Tre`nace         12 Western Branch            1:15.78

1



        6 REEDY, KRISTIN            11 BETHEL HIGH SCHOOL        1:18.29

1



        7 Barrett, Autumn-Jo        12 Suitland                  1:19.40

2



        8 White, Tondra                Olympic High School       1:19.55

4



        9 Onwudiachi, Shamane       11 Laurel                    1:19.74

3



       10 Jennings, Jessica         12 Howard D Woodson          1:19.77

2



       11 Sigsbury, Rachel          12 Linganore                 1:20.58

5



       12 Vogler, Varena               Bayside                   1:20.93

6



       13 Haight, Elizabeth         11 James W Robinson          1:21.18

2



       14 Agnew, Nuria              12 Potomac                   1:21.27

2



       15 Lopez, Andrea             11 Thomas Jefferson Science  1:21.58

3



       16 Snaman, Julie             10 James W Robinson          1:22.17

3



       17 BECKHAM, PATRICIA          9 BETHEL HIGH SCHOOL        1:22.39

2



       18 Adams, Shawnette          11 Lake Braddock             1:22.63

6



       19 Cherry, Karlisa           12 Lakeland                  1:22.74

5



       20 Hooper, Ashley            10 Riverhill High School     1:22.90

4



       21 Fields, Yasmin            12 Frank W Ballou            1:23.28

4



       22 Mitchell, Tiffany         11 William Fleming           1:23.60

2



       23 Yarbrough, Shalima        12 Suitland                  1:23.73

3



       24 Chinn, Angel              10 Eleanor Roosevelt         1:24.32

4



       25 Vanness, Rashonda         12 High Point                1:24.38

8



       26 Bauman, Lisa              SR Richard Montgomery HS     1:25.03

6



       27 Rainey, Marissa           10 Walt Whitman              1:25.31

3



       28 Eder, Anna                12 McDonogh                  1:25.50

3



       29 Wingate, Kimberly         12 Western Branch            1:25.73

5



       30 Hall, Ashley              11 Glenelg                   1:25.85

8



       31 Green, Mariah             11 William Byrd              1:26.35

5



       32 Fitzpatrick, Joanne       12 Western Albemarle         1:26.93

6



       33 Chavis, Jasmine           10 Laurel                    1:27.16

8



       34 Rohrer, Katherine         11 Quince Orchard            1:27.26

4



       35 Roberts, Amy              10 Riverhill High School     1:27.61

6



       36 Miles, Chanity            10 East Mecklenburg          1:27.93

9



       37 McClendon, Jamie          12 North Mecklenburg         1:28.16

6



       38 Singleton, Maria          12 East Mecklenburg          1:28.26

8



       39 Harris, Christina         11 East Mecklenburg          1:29.09

7



       40 Edmonds, Tonya            11 North Buncombe            1:29.18

8



       41 Gray, Shauntae            09 Heritage                  1:29.52

9



       42 Faherty, Paula            10 Lake Braddock             1:29.75

9



       43 Zavala, Rachael           09 Paul VI                   1:29.97

7



       44 Walker, Jane              11 William Fleming           1:30.30

5



       45 Gaither, Alecia           10 East Mecklenburg          1:30.95

7



       46 Morgan, Heather           11 North Buncombe            1:31.34

9



       47 Herriges, Audra           09 Brentsville Dist.         1:32.53

4



       48 Jackson, Rachelle         11 Eastern                   1:35.05

7



       49 Thomas, Shantielle        10 Eastern                   1:39.75

5



       50 Kiger, Stephanie          12 East Mecklenburg          1:40.27

8



       51 Williams, Jessica         09 Bowie                     1:42.18

9



       52 Harris, Christina         11 Frank W Ballou            1:55.63

7



        - Potter, Jessica           10 West Springfield              DNF

7









                             Girls 1,000 Meter Run











     #     Rector: 2:48.50 Staci Carpenter/C D Hylton High School 01/25/91





     V VT H S INV: 2:48.50 Staci Carpenter/C D Hylton High School 01/25/91





     !       MEET: 3:02.27 Alice Stolpe/Lake Braddock High School 01/10/98











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











    PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



    ===== ========================= == ========================= ========= ==  

        1 Frenche, Kieona           10 Laurel                    3:06.13    1





        2 Gregory, Michelle         12 James W Robinson          3:06.55

1



        3 McDuff, Lee               11 Riverhill High School     3:06.68

1



        4 Bodine, Jenny             12 Walter Johnson HS         3:06.78

1



        5 Lucas, Julia              10 Myers Park                3:07.45

3



        6 Salimbangon, Regent       10 Lake Braddock             3:09.99

1



        7 Nancherla, Aparna         12 Thomas Jefferson Science  3:10.71

1



        8 Allen, Johanna            12 Potomac                   3:12.27

1



        9 Eder, Anna                12 McDonogh                  3:12.61

1



       10 Hagan, Maureen            10 West Springfield          3:14.30

2



       11 Scnleier-Smith, Monica    11 Thomas Jefferson Science  3:15.67

1



       12 Hovland, Lauren           09 James W Robinson          3:16.42

2



       13 Wilson, Susan             11 Riverhill High School     3:17.50

1



       14 Schneider, Lindsey        10 Quince Orchard            3:17.61

2



       15 Sasse, Rebecca            12 James W Robinson          3:19.06

2



       16 Yarbrough, Shalima        12 Suitland                  3:19.14

3



       17 Edmonds, Tonya            11 North Buncombe            3:20.70

5



       18 Russo, Jennifer           JR Richard Montgomery HS     3:20.97

3



       19 Fields, Yasmin            12 Frank W Ballou            3:21.05

4



       20 Miller, Jessica           10 Christiansburg            3:21.16

4



       21 Hyatt, Ashley             12 Western Branch            3:21.73

4



       22 Williams, Jessica         09 Bowie                     3:22.11

3





       23 Fitzpatrick, Joanne       12 Western Albemarle         3:23.02

3



       24 Gannon, Kate              11 Walt Whitman              3:24.65

3



       25 Carr, Cheryl              11 Lake Braddock             3:24.79

2



       26 Labowitz, Sarah           SR T. C. Williams            3:24.89

2



       27 Valentine, Cassie         10 Cave Spring               3:25.52

2



       28 Moran, Meghan             10 Lake Braddock             3:25.70

2



       29 Barrett, Kori             11 Suitland                  3:26.41

3



       30 Setzer, Kristy            10 Lakeland                  3:27.06

4



       31 Giuliani, Elaine          12 West Springfield          3:27.44

4



       32 Casper, Kali              09 Blacksburg                3:29.91

4



       33 Cavell, Ashley            10 Blacksburg                3:30.51

3



       34 Rose, Elizabeth           10 East Mecklenburg          3:31.42

4



       35 Benson, Tricia            12 Northside                 3:31.96

4



       36 Barry, Megan              JR T. C. Williams            3:34.07

2



       37 Hall, Stephanie              Olympic High School       3:34.63

5



       38 Henry, Vicki              11 Walt Whitman              3:35.37

5



       39 Udwari, Lauren            12 Sherwood                  3:42.48

3



       40 Schwenk, Kristen          12 Frank W. Cox              3:42.69

5



       41 Knudsen, Nicoll           10 Hayfield Secondary School 3:42.79

4



       42 Gunter, LaChone           12 Howard D Woodson          3:44.37

5



       43 Thomas, Shantielle        10 Eastern                   3:44.43

5



       44 Jackson, Rachelle         11 Eastern                   3:49.26

5



       45 Jackson, Emily            11 Christiansburg            3:49.54

5



       46 Meador, Kristen           11 East Mecklenburg          3:52.89

5



       47 Mayorga, Fran             10 Walt Whitman              3:56.73

4



       48 Baptiste, Simone          10 Laurel                    3:56.81

2



       49 Walker, Jane              11 William Fleming           4:00.51

3



       50 Duggans, Lakeisha         11 Howard D Woodson          4:03.49

5









                           Girls 1 Mile Run Millrose











     T      Track: 5:05.58 Nicole Snider/Thomas Jefferson Science 01/10/98





     #     Rector: 5:05.58 Nicole Snider/Thomas Jefferson Science 01/10/98





     V VT H S INV: 5:05.58 Nicole Snider/Thomas Jefferson Science 01/10/98





     !       MEET: 5:05.58 Nicole Snider/Thomas Jefferson Science 01/10/98











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME





     ===== ========================= == =========================

=========



         1 Taylor, Jessica           12 Unattached                5:12.19





         2 Green, Nikeya             12 Hayfield Secondary School 5:13.35





         3 Otstott, Kelly            11 Thomas Jefferson Science  5:14.95





         4 Swain, Erin               12 Lake Braddock             5:18.36





         5 McDuff, Lee               11 Riverhill High School     5:23.24





         6 Otto, Karen               11 Princess Ann              5:28.62





         7 Coan, Katie               SO T. C. Williams            5:31.13





         8 Bodine, Jenny             12 Walter Johnson HS         5:39.99





         9 Wagner, Amy               11 James W Robinson          5:50.98





        10 Awtrey, Michelle          10 James W Robinson          5:56.20













                             Girls 1,600 Meter Run











           T      Track: 5:06.40 Kacie Remeto/McDonogh       01/30/99





           #     Rector: 4:54.74 Kerrie Bowes/Maryland       01/17/97





           V VT H S INV: 5:06.40 Kacie Remeto/McDonogh       01/30/99





           !       MEET: 5:17.23 Jessica Taylor/Fayetteville 01/09/99











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











    PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



    ===== ========================= == ========================= =========

==



        1 Lucas, Julia              10 Myers Park                5:19.85

3



        2 Milans, Kimberly          12 Walter Johnson HS         5:24.84

2



        3 Saunders, Shannon         10 Jefferson Forest          5:27.49

2



        4 McCarthy, Heather         11 Lake Braddock             5:28.69

2



        5 Swain, Kelly               9 Lake Braddock             5:30.77

3



        6 Indra, Cricket            12 Menchville                5:31.51

3



        7 Boyle, Mary Erin           9 Hayfield Secondary School 5:32.17

4



        8 Allen, Johanna            12 Potomac                   5:33.95

2



        9 nagnos, Sophia            11 West Springfield          5:35.28

3



       10 Smith, Nicole              9 Hayfield Secondary School 5:35.54

4



       11 Dudas, Julianna           12 Thomas Jefferson Science  5:36.29

2



       12 Boyce, Eleanor            09 Paul VI                   5:36.71

4



       13 Hogan, Mary               10 Paul VI                   5:36.93

2



       14 Dowdy, Lauren             11 Cave Spring               5:37.60

3



       15 Boswell, Amanda           09 Princess Ann              5:38.87

4



       16 Viars, Candice            10 Pulaski County            5:40.10

3



       17 Shepherd, Ashleigh        09 Blacksburg                5:40.79

2



       18 Pullian, Karen            10 Quince Orchard            5:42.46

2



       19 St. Cyr, Nicole            9 Hayfield Secondary School 5:45.00

4



       20 Wong, Valarie             12 Western Branch            5:46.24

3



       21 Schovltz, Roberta         09 Frank W. Cox              5:48.01

4



       22 Behrns, Krystle           09 Eleanor Roosevelt         5:48.25

4



       23 Saunders, Kristen         10 Jefferson Forest          5:48.43

4



       24 Dick, Kelly                9 Lake Braddock             5:48.75

4



       25 Selmer, Carrie            10 Glenelg                   5:49.80

2



       26 Lyons, Rebecca            12 Glenelg                   5:50.40

3



       27 Chyun, Jen                09 Walt Whitman              5:51.75

4



       28 Sherry, Kristee           12 Thomas Jefferson Science  5:52.71

2



       29 Rose, Elizabeth           10 East Mecklenburg          6:01.53

3



       30 Cribley, Callie           12 Brentsville Dist.         6:02.34

3



       31 Kulish, Lauren            10 Bowie                     6:08.99

4



       32 Davis, Sarah              09 Robert E Lee              6:13.35

4



       33 Slagle, Amelia            09 North Mecklenburg         6:13.40

2



       34 Parker, Anna              09 Myers Park                6:15.34

4



       35 Weisbart, Krista          09 Cave Spring               6:15.93

4



       36 Zavis, Emily              09 Riverhill High School     6:21.32

4



       37 Dietz, Jennifer           09 Robert E Lee              6:25.50

4



       38 Barrett, Kori             11 Suitland                  6:29.99

3



       39 Chauvin, Michelle            North Mecklenburg         6:42.97

3



       40 Ore, Jessica              11 Lakeland                  6:49.48

3



       41 Innes, Erin               09 Sherwood                  7:11.02

4

















                             Girls 3,200 Meter Run











        T      Track: 10:59.27 Kimberly Myers/Jefferson Forest 01/30/99





        #     Rector: 10:59.27 Kimberly Myers/Jefferson Forest 01/30/99





        V VT H S INV: 10:59.27 Kimberly Myers/Jefferson Forest 01/30/99





        !       MEET: 10:59.93 Kimberly Myers/Jefferson Forest 01/09/99











                       Finals - Results  - Friday 01/07/00











   PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



   ===== ========================= == ========================= ==========

==



       1 Swain, Erin               12 Lake Braddock             11:05.16

1



       2 Taylor, Jessica           12 Unattached                11:15.22

1



       3 Swain, Kelly               9 Lake Braddock             11:33.87

1



       4 Saunders, Shannon         10 Jefferson Forest          11:37.70

1



       5 McCarthy, Heather         11 Lake Braddock             11:46.02

1



       6 Hogan, Mary               10 Paul VI                   11:54.51

1



       7 Dudas, Julianna           12 Thomas Jefferson Science  11:56.77

1



       8 Pullian, Karen            10 Quince Orchard            12:06.99

1



       9 Saunders, Kristen         10 Jefferson Forest          12:10.46

2



      10 Wagner, Amy               11 James W Robinson          12:11.26

1



      11 Payton, Mave              12 Walter Johnson HS         12:26.37

1



      12 Awtrey, Michelle          10 James W Robinson          12:28.13

2



      13 Sherry, Kristee           12 Thomas Jefferson Science  12:29.78

1



      14 Bivens, Amanda            12 Hayfield Secondary School 12:37.85

2



      15 Slagle, Amelia            09 North Mecklenburg         12:45.47

2



      16 Keating, Jesse            12 Walt Whitman              12:48.02

2



      17 Cribley, Callie           12 Brentsville Dist.         12:48.47

2



      18 Cross, Tiffany            10 Gloucester High School    12:57.98

2



      19 Behrns, Nicole            12 Eleanor Roosevelt         12:58.12

1



      20 Hogan, Erika              10 Glenelg                   12:58.80

2



      21 Britton, Tenaya           12 Walter Johnson HS         13:08.37

1



      22 Thomas, Kristen           12 Appomattox                13:30.15

2



      23 Scott, Jessica            11 Christiansburg            14:08.27

2



      24 Ratcliffe, Jessica        09 Christiansburg            14:20.27

2



      25 Kulish, Lauren            10 Bowie                     15:15.48

2









                           Girls 55 Meter Low Hurdles











       T      Track: 7.97 Sheena Johnson/Gar-Field               01/30/99





       #     Rector: 7.97 Sheena Johnson/Gar-Field               01/30/99





       V VT H S INV: 7.97 Sheena Johnson/Gar-Field               01/30/99





       !       MEET: 8.22 Naccole Guinn/Thomas Jefferson Science 01/10/98











                    Preliminaries - Results  - Friday 01/07/00





                             Top 16 Advance By Time











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



     ===== ========================= == ========================= =======

==



         1 Church, Chrystlle         12 Eleanor Roosevelt          8.68

5



         2 Felder, Schnavia          12 Suitland                   8.74

4



         3 Jones, Desiree`           11 Wilmington                 8.93

4



         4 Hood, April                  Olympic High School        8.96

6



         5 Harms, Beth               12 Cave Spring                8.97

3



         6 VanHeuven, Alexandra      10 Lake Braddock              9.08

1



         7 Ford, Jen                 12 McDonogh                   9.09

5



         8 Travis, Joselyn           11 Blacksburg                 9.17

1



         9 Sanders, Elizabeth        12 Annandale High School      9.19

4



        10 Onwudiachi, Shamane       11 Laurel                     9.21

6









        11 Kirichenko, Tatyana       11 Western Guilford           9.35

4



        12 Jones, Leigh Ann          11 Appomattox                 9.44

6



        13 Smith, Erin               11 Vance High School          9.50

3



        14 Sperling, Kimberly        12 Walter Johnson HS          9.56

3



        15 Roberts, Melanie          12 West Springfield           9.58

2



        16 Witten, Maya              12 West Springfield           9.90

4



        17 Mittman, Desiree          12 Western Guilford           9.92

1



        18 Anthony, Tonia            11 Denbigh                    9.93

6



        19 Shaw, Laura                  Walter Johnson HS          9.96

2



        20 Jonsson, Inga             11 Walt Whitman              10.09

6



        21 Dods, Meghan              10 Linganore                 10.11

1



        22 Crane, Shannon            11 Appomattox                10.17

2



        23 Putnam, Stephanie         09 Sherwood                  10.26

6



        23 Sharpe, Nikki                Bayside                   10.26

3



        25 Schmidt, Jessica          11 Glenelg                   10.31

2



        26 Harris, Emily             10 Walt Whitman              10.47

5



        27 Schafer, Alie             10 Paul VI                   10.75

5



        28 Rodrigues, Alicia         09 Denbigh                   10.80

4



        29 Horin, Colleen            11 Walt Whitman              11.07

6



        30 Fritsch, Carrie           11 Sherwood                  11.24

5



        31 Linzy, Tashika            10 Eastern                   12.15

5



        32 Pilgrim, Kalifa           12 Eleanor Roosevelt         12.85

2



         - McDonald, Andrea          11 Eastern                      FS

5









                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











     PLACE ATHLETE NAME              YR SCHOOL                    TIME

HT



     ===== ========================= == ========================= ======

==



         1 Felder, Schnavia          12 Suitland                  8.67

2



         2 Church, Chrystlle         12 Eleanor Roosevelt         8.86

2



         3 Harms, Beth               12 Cave Spring               8.91

2



         4 Ford, Jen                 12 McDonogh                  8.97

2



         5 Jones, Desiree`           11 Wilmington                9.03

2



         6 Hood, April                  Olympic High School       9.04

2



         7 VanHeuven, Alexandra      10 Lake Braddock             9.13

2



         8 Travis, Joselyn           11 Blacksburg                9.14

2



         9 Kirichenko, Tatyana       11 Western Guilford          9.28

1



        10 Roberts, Melanie          12 West Springfield          9.31

1



        11 Sanders, Elizabeth        12 Annandale High School     9.34

1



        12 Onwudiachi, Shamane       11 Laurel                    9.54

1



        13 Sperling, Kimberly        12 Walter Johnson HS         9.56

1



        14 Jones, Leigh Ann          11 Appomattox                9.58

1



        15 Witten, Maya              12 West Springfield          9.59

1



        16 Smith, Erin               11 Vance High School         9.73

1









                            Girls 4x200 Meter Relay











                     T      Track: 1:41.32 Bethel 01/30/99





                     #     Rector: 1:41.32 Bethel 01/30/99





                     V VT H S INV: 1:41.32 Bethel 01/30/99





                     !       MEET: 1:41.32 Bethel 01/09/99











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT





             =====  =================================== ========= ==





                 1  BET       BETHEL HIGH SCHOOL        1:43.04    1





                 2  ER        Eleanor Roosevelt         1:44.04    2





                 3  TCW       T. C. Williams            1:44.84    2





                 4  HERI      Heritage                  1:46.17    6





                 5  OHS       Olympic High School       1:47.02    1





                 6  WB        Western Branch            1:47.04    1





                 7  LB        Lake Braddock             1:48.14    3





                 8  WSHS      West Springfield          1:48.16    2





                 9  BAYS      Bayside                   1:48.44    1





                10  LAUR      Laurel                    1:48.47    4





                11  POTO      Potomac                   1:48.62    2





                12  LING      Linganore                 1:49.27    4





                13  JROB      James W Robinson          1:49.28    2





                14  GLOU      Gloucester High School    1:51.10    1





                15  TJS       Thomas Jefferson Science  1:51.22    3





                16  FLEM      William Fleming           1:51.53    2





                17  EAST      Eastern                   1:51.74    3





                18  HDW       Howard D Woodson          1:51.94    6





                19  WJHS      Walter Johnson HS         1:52.23    5





                20  CSHS      Cave Spring               1:52.88    3





                21  DHS       Denbigh                   1:53.16    5





                22  PVI       Paul VI                   1:54.30    3





                23  COX       Frank W. Cox              1:54.65    5





                24  F-C       Fieldale-Collinsville     1:54.78    5





                25  BOWE      Bowie                     1:54.81    3





                26  RIVH      Riverhill High School     1:54.91    4





                27  BDHS      Brentsville Dist.         1:56.01    4





                28  GLEN      Glenelg                   1:56.76    6





                29  BALL      Frank W Ballou            1:59.02    5





                30  WALT      Walt Whitman              2:01.06    6





                31  BLBR      Blacksburg                2:01.24    5





                32  SHER      Sherwood                  2:07.02    4





                33  MVIL      Menchville                2:10.06    1





                 -  PARK      Parkland                       DQ    4











                            Girls 4x400 Meter Relay











              T      Track: 3:35.05 Universtiy of Florida 02/05/99





              #     Rector: 3:35.05 Universtiy of Florida 02/05/99





              V VT H S INV: 3:51.63 Bethel High School    01/30/99





              !       MEET: 3:55.82 Bethel High School    01/09/99











                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











             PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME      HT





             =====  =================================== ========= ==





                 1  BET       BETHEL HIGH SCHOOL        3:57.78    1





                 2  HAYW      Hayfield Secondary School 4:00.20    1









                 3  BAYS      Bayside                   4:02.38    1





                 4  LAUR      Laurel                    4:02.71    3





                 5  TCW       T. C. Williams            4:05.34    1





                 6  ER        Eleanor Roosevelt         4:07.35    3





                 7  HERI      Heritage                  4:08.12    2





                 8  SUIT      Suitland                  4:10.71    2





                 9  WSHS      West Springfield          4:11.34    2





                10  MVIL      Menchville                4:12.57    1





                11  JROB      James W Robinson          4:12.70    2





                12  LING      Linganore                 4:12.88    3





                13  LB        Lake Braddock             4:13.04    2





                14  TJS       Thomas Jefferson Science  4:14.51    1





                15  OHS       Olympic High School       4:15.07    4





                16  FLEM      William Fleming           4:18.52    3





                17  WJHS      Walter Johnson HS         4:21.19    3





                18  RM        Richard Montgomery HS     4:23.68    4





                19  NMHS      North Mecklenburg         4:25.13    4





                20  BOWE      Bowie                     4:28.00    2





                21  PVI       Paul VI                   4:29.23    4





                22  EAST      Eastern                   4:31.59    3





                23  QOHS      Quince Orchard            4:31.86    5





                24  GLEN      Glenelg                   4:32.64    4





                25  COX       Frank W. Cox              4:35.50    5





                26  BDHS      Brentsville Dist.         4:41.93    4





                27  BALL      Frank W Ballou            4:43.41    5





                28  CHBG      Christiansburg            4:45.32    5





                 -  HDW       Howard D Woodson              DNF    5











                            Girls 4x800 Meter Relay











            T      Track: 9:00.03 William & Mary           01/23/99





            #     Rector: 9:00.03 William & Mary           01/23/99





            V VT H S INV: 9:25.79 Thomas Jefferson Science 01/30/99





            !       MEET: 9:36.93 Thomas Jefferson Science 01/10/98











                       Finals - Results  - Friday 01/07/00











            PLACE  RELAY     AFFILIATION               TIME       HT





            =====  =================================== ========== ==





                1  TJS       Thomas Jefferson Science   9:41.17    1





                2  HAYW      Hayfield Secondary School  9:42.44    1





                3  JROB      James W Robinson           9:48.56    1





                4  LAUR      Laurel                     9:54.75    2





                5  BET       BETHEL HIGH SCHOOL         9:55.15    1





                6  WJHS      Walter Johnson HS          9:55.48    1





                7  LB        Lake Braddock             10:07.67    1





                8  RIVH      Riverhill High School     10:08.38    1





                9  WSHS      West Springfield          10:13.39    1





               10  OHS       Olympic High School       10:16.11    2





               11  RM        Richard Montgomery HS     10:19.48    2





               12  ER        Eleanor Roosevelt         10:27.74    2





               13  PVI       Paul VI                   10:33.50    2





               14  WALT      Walt Whitman              10:35.74    2









               15  TCW       T. C. Williams            10:36.64    1





               16  BOWE      Bowie                     10:41.27    2





               17  QOHS      Quince Orchard            10:55.47    1





               18  COX       Frank W. Cox              11:01.90    2





               19  MP        Myers Park                11:05.81    2





               20  GLEN      Glenelg                   11:21.29    2











                                Girls High Jump











T      Track:    1.83m (6'00.00") Joy Ganaes/North Carolina

01/22/



#     Rector:    1.83m (6'00.00") Joy Ganaes/North Carolina

01/22/



V VT H S INV: 5'05.00"    (1.65m) Tianna Goldring/La Plata High School

01/30/



!       MEET: 5'04.00"    (1.63m) Martine-Deni Ward/Hayfield High School

01/10/









                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











      PLACE ATHLETE NAME            YR SCHOOL              MARK





      ===== ======================= == =================== ==========





          1 Hammond, Makena         10 Denbigh             5'04.00" !

1.63m



          2 Gwyn, Kelly             12 Western Guilford    5'02.00"

1.57m



          3 Holland, Renetta        10 Fieldale-Collinsvil 5'02.00"

1.57m



          4 Wright, Donna           11 Suitland            5'00.00"

1.52m



          4 Jones, Desiree`         11 Wilmington          5'00.00"

1.52m



          6 Moss, Krystle           11 Thomas Jefferson Sc 5'00.00"

1.52m



          7 Kirichenko, Tatyana     11 Western Guilford    5'00.00"

1.52m



          8 McGuire, Terresa        12 Hayfield Secondary  5'00.00"

1.52m



          9 Hurt, Michelle          12 Appomattox          5'00.00"

1.52m



         10 Hicks, Kristin          11 Thomas Jefferson Sc 4'10.00"

1.47m



         10 Roberts, Melanie        12 West Springfield    4'10.00"

1.47m



         12 Blevins, Brenna         09 Pulaski County      4'08.00"

1.42m



         12 Foster, Summer          12 Annandale High Scho 4'08.00"

1.42m



         14 Jackson, Can dace       10 Suitland            4'06.00"

1.37m



         14 Davis, Jailyn           12 Bowie               4'06.00"

1.37m



         14 Travis, Joselyn         11 Blacksburg          4'06.00"

1.37m



         14 Wong, Christina         11 Lake Braddock       4'06.00"

1.37m



         14 Lear, Jennifer          10 Lake Braddock       4'06.00"

1.37m



         14 Page, Jennifer          11 Brentsville Dist.   4'06.00"

1.37m



         14 Davenport, Tamara       11 Gloucester High Sch 4'06.00"

1.37m



          - Poon, Christina         12 Blacksburg                NH





          - Mauck, Taylor           12 Sherwood                  NH





          - Harper, Kate             9 Menchville                NH















                                Girls Pole Vault





                                                                       





   T      Track:     3.82m (12'06.25") Tracy Carrington/U Tennessee

02/13/99



   #     Rector:     3.82m (12'06.25") Tracy Carrington/U Tennessee

02/13/99



   V VT H S INV: 11'03.50"     (3.44m) K C Allen/Calvert

01/30/99



   !       MEET: 10'00.00"     (3.05m) K C Allen/Unattached

01/10/98









                       Finals - Results  - Friday 01/07/00











     PLACE ATHLETE NAME            YR SCHOOL              MARK





     ===== ======================= == =================== ===========





         1 Bennett, Carrie         11 Hayfield Secondary  10'00.00" !

3.05m



         2 LaRoche, Charlotte         Centreville High Sc 10'00.00" !

3.05m



         3 LaRoche, Alicia            Centreville High Sc  9'00.00"

2.74m



         4 Taylor, Danielle        12 Frank W. Cox         9'00.00"

2.74m



         5 Smith, Felicia             Bayside              9'00.00"

2.74m



         6 Schwartz, Tabitha       11 Appomattox           9'00.00"

2.74m



         7 Holmes, Danette         11 Green Run High Scho  9'00.00"

2.74m



         8 Hollar, Stephanie       11 Lake Braddock        8'06.00"

2.59m



         9 Jennings, Liz           JR T. C. Williams       8'06.00"

2.59m



        10 Koutrelakos, Lauren     11 Glenelg              8'00.00"

2.44m



        11 Levy, Melissa           12 Linganore            7'06.00"

2.29m



        11 Bowen, Gacenta          12 Laurel               7'06.00"

2.29m



        13 Banks, April            SR T. C. Williams       7'06.00"

2.29m



        14 Crane, Shannon          11 Appomattox           7'00.00"

2.13m



        14 Marino, Ashley          10 North Buncombe       7'00.00"

2.13m



        14 Schmidt, Jessica        11 Glenelg              7'00.00"

2.13m



        17 Franklin, Diana         10 Laurel               7'00.00"

2.13m



        18 Noe, Josie              12 North Buncombe       6'06.00"

1.98m



         - Monaco, Sara            11 Lake Braddock              NH





         - Neville, Lauren         11 Riverhill High Scho        NH





         - Lopez, Andrea           11 Thomas Jefferson Sc        NH





         - Hoepner, Inken          11 Lake Braddock              NH





         - James, Shaunta             Bayside                    NH











                                Girls Long Jump











T      Track:     6.36m (20'10.50") Angela Brown/George Mason University

02/1



#     Rector:     6.36m (20'10.50") Angela Brown/George Mason University

02/1



V VT H S INV: 19'03.25"     (5.87m) Kim Jones/Greensboro Pacesetters

01/3



!       MEET: 18'05.25"     (5.62m) Naccole Guinn/Thomas Jefferson Science

01/1









                      Finals - Results  - Saturday 01/08/00











     PLACE ATHLETE NAME            YR SCHOOL              MARK





     ===== ======================= == =================== ===========





         1 White, Ron da              Olympic High School 18'10.50" !

5.75m



         2 Dudley, Lakasha            Bayside             18'05.50" !

5.63m



         3 GILES, MARIE            11 BETHEL HIGH SCHOOL  18'05.25" !

5.62m



         4 TOWNS, ARA              10 BETHEL HIGH SCHOOL  17'10.75"

5.45m



         5 GREEN, SHERISE          12 NORTHWESTERN HIGH S 17'02.75"

5.25m



         6 THOMAS, SHANEA          JR BETHEL HIGH SCHOOL  17'01.75"

5.23m



         7 Newell, Keisha          11 Potomac             16'07.50"

5.07m



         8 Harris, Christina       11 East Mecklenburg    16'06.50"

5.04m



         9 Woodhouse, Danielle     12 Thomas Jefferson Sc 16'05.75"

5.02m



        10 Taylor, Lauren          10 Western Branch      16'05.00"

5.00m



        11 Pilgrim, Kalifa         12 Eleanor Roosevelt   16'04.00"

4.98m



        12 Usher, Zanishia            Bayside             16'02.50"

4.94m



        13 VanHeuven, Alexandra    10 Lake Braddock       16'01.75"

4.92m





        13 Harms, Beth             12 Cave Spring         16'01.75"

4.92m



        15 Vogler, Varena             Bayside             16'01.50"

4.91m



        16 Witten, Maya            12 West Springfield    15'04.25"

4.68m



         - Perrin, Nashaye         11 Gloucester High Sch        ND





         - Sanders, Elizabeth      12 Annandale High Scho        ND





         - Waters, Heather         11 Brentsville Dist.          ND





         - Martin, Nicole          12 Suitland                   ND





         - Holland, Renetta        10 Fieldale-Collinsvil        ND





         - Rhea, Jamie             12 Hayfield Secondary         ND





         - Jones, Latoya           11 Appomattox                 ND





         - Pounds, Nicole          10 Unattached                 ND





         - Jones, Latiffia         12 Fieldale-Collinsvil        ND





         - Roundtree, Erica        12 Eleanor Roosevelt          ND





         - Lear, Jennifer          10 Lake Braddock              ND





         - Penn, Jamie             12 Parkland                   ND





         - Davis, Jailyn           12 Bowie                      ND











                               Girls Triple Jump











T      Track:    13.63m (44'08.75") Nicole Gamble/UNC Chapel Hill

02/1



#     Rector:    13.63m (44'08.75") Nicole Gamble/UNC Chapel Hill

02/1



V VT H S INV: 41'09.50"    (12.74m) Shenna Johnson/Gar-Field

01/3



!       MEET: 40'07.75"    (12.39m) Naccole Guinn/Thomas Jefferson Science

01/1









                       Finals - Results  - Friday 01/07/00











     PLACE ATHLETE NAME            YR SCHOOL              MARK





     ===== ======================= == =================== ===========





         1 White, Ron da              Olympic High School 40'09.75" !

12.44m



         2 Kirichenko, Tatyana     11 Western Guilford    38'04.00"

11.68m



         3 White, Tondra              Olympic High School 38'03.75"

11.68m



         4 Mittman, Desiree        12 Western Guilford    37'02.50"

11.34m



         5 Woodhouse, Danielle     12 Thomas Jefferson Sc 37'02.25"

11.33m



         6 Domesmek, Leathan       11 Thomas Jefferson Sc 36'07.50"

11.16m



         7 Jones, Desiree`         11 Wilmington          36'00.00"

10.97m



         8 Pilgrim, Kalifa         12 Eleanor Roosevelt   35'07.50"

10.86m



         9 VanHeuven, Alexandra    10 Lake Braddock       34'04.25"

10.47m



         - Moss, Krystle           11 Thomas Jefferson Sc        ND





         - Witten, Maya            12 West Springfield           ND





         - Jones, Latiffia         12 Fieldale-Collinsvil        ND





         - Usher, Zanishia            Bayside                    ND





         - Lear, Jennifer          10 Lake Braddock              ND





         - Morgan, Heather         11 North Buncombe             ND





         - Adams, Shawnette        11 Lake Braddock              ND





         - Drake, Brandi           11 Denbigh                    ND





         - Holland, Renetta        10 Fieldale-Collinsvil        ND





         - Thomas, Erin            12 Denbigh                    ND













                                 Girls Shot Put











   T      Track:    16.96m (55'07.75") Rose Marie Hach/Tennessee

01/29/82



   #     Rector:    16.96m (55'07.75") Rose Marie Hach/Tennessee

01/29/82



   V VT H S INV: 40'07.00"    (12.37m) Tara Clinding/North Rowan

01/30/99



   !       MEET: 39'04.00"    (11.99m) Takisha Basham/Lord Botetourt

01/10/98









                       Finals - Results  - Friday 01/07/00











     PLACE ATHLETE NAME            YR SCHOOL              MARK





     ===== ======================= == =================== ===========





         1 French, Tiffany         12 Bristol High School 40'11.50" V

12.48m



         2 Nevberger, Lindsey      10 Frank W. Cox        40'11.00" V

12.47m



         3 Odum, India             12 Hayfield Secondary  40'06.00" !

12.34m



         4 Vanness, Rashonda       12 High Point          34'09.00"

10.59m



         5 Walker, Natalie         12 West Springfield    34'08.50"

10.58m



         - Miller, Joyce           11 Lakeland                   ND





         - Cook, Heather           11 Pulaski County             ND





         - Kancherla, Sarah        11 Fieldale-Collinsvil        ND





         - Shimer, Leslie          11 James W Robinson           ND





         - Smith, Tiwana           11 Laurel                     ND





         - Jones, Erica            09 Lakeland                   ND





         - Hendrick, Akeeta        11 Howard D Woodson           ND





         - Ames, Taquita           12 Denbigh                    ND





         - Lucus, Twia             12 Vance High School          ND





         - Hendericks, Courtney    10 Radford                    ND





         - Hill, Lauren            11 Howard D Woodson           ND





         - Mayes, Lotoya              Bayside                    ND





         - Eley, LaShawn           11 Laurel                     ND





         - Putro, Sabrina          10 Glenelg                    ND





         - Dowdy, Jessica          11 Christiansburg             ND





         - Steiner, Laura          12 Sherwood                   ND





         - Hurt, Michelle          12 Appomattox                 ND





         - Goin, Lori              11 Appomattox                 ND







 

This Web site is maintained by 
John Dye [email protected]
Material Copyright 1998-1999-2000