Preps in College Races
400 M
1. Tracy Thomas 54.44
North High School, Riverside, CA
800 M
4. Alexis Bartschi 2:15.83
Merrill West, Tracy, CA
5. Ashley Freeman 2:15.90
Wilson High School, Long Beach, CA
High School Races
600 M Boys
1. Andrew Daivson 1:24.7
2. Alan Thomas (Hug) 1:26.1
3. Jake Rydman 1:30.5
4. Josh Edwards 1:30.8
5. Barrett Young 1:30.9
600 M Girls
1. Jenny Aldridge (Santa Rosa) 1:36.8
2. Jamillah Titus 1:37.5
3. Jazzmine Manun 1:42.2
4. Kara Anderson (Acorn TC) 1:45.4
7. Karen DeMartini Reno 1:46.8
3200 M Boys
1. Jonathan Cardenas (Reno) 10:02
2. Chris Concah (Reno) 10:29
3. Tim Koespell (Galena) 10:31
4. Geoff Casazza (Galena) 10:45
5. A. Garcia (J.W. North) 10:55
6. Raul Tibaduiza (Galena) 10:57
7. Brian Kilonzo (Hug) 11:04
3200 M Girls
1. Collier Lawrence (Reno) 12:13
2. Ashley Spann (J.W. North) 12:35
3. Monica Buccambuso (Douglas) 12:46
4. Ashlee Drady 12:46
8. Ali Marson (Carson) 13:11
60 M Dash Boys
1. Garry Jones (Skyline H.S.) 6.1
2. Dwight Elder 6.5
3. Kyle Williams 6.5
George Pincock (Carson) 6.5
Jack Brooks (Carson) 6.7
Frankie Bleuss (Carson) 6.7
Jeff Odom (Wooster) 6.8
Chris Duskin (Wooster) 7.1
Danny Kilborn (Wooster) 7.1
60 M Dash Girls
1. Tiffany Johnson 7.0
2. Kiyoko Guillory 7.0
60 M Hurdles Boys
1. Chris Vagang 7.6
2. Dewone Bennett 7.8
3. Matt Brown 7.8
4. Solomn Welch 7.8
60 M Hurdles Girls
1. Ashlee Brown 8.2
2. Domenique Manning (J.W. North) 8.4
3. Leesa Morehead 9.1
4 X 200 M Relay Boys
1. Skyline High 1:35.9
2.
3. Vallejo 1:37.3
4 X 200 M Relay Girls
NT
1600 M Boys
1. Kyle Acorn (Buchanan) 4:34
2. Drew Casselberry (Incline) 4:39
3. Chris Concha (Reno) 4:49
4. Jonathan Cardenas (Reno) 4:51
5. Chris Crouch 4:55
6. Geoff Casazza (Galena) 4:58
7. Tim Koespell (Galena) 5:02
8. Raul Tibaduiza (Galena) 5:12
1600 M Girls
1. Kara Anderson (Acorn TC) 5:38
2. Collier Lawrence (Reno) 5:55
3. Ashley Spann (J.W. North) 6:00
4. Shaq Harris (J.W. North) 6:01
5. Emily Norvel (Buchanan) 6:04
7. Ali Marson (Carson) 6:24
400 M Boys
1. Jalil Austin 51.6
2. Arthur Williams (Alex Vandyke) 52.0
3. Billy Keys 52.2
4. Lynell White (Alex Vandyke) 52.3
5. Alan Thomas (Hug) 52.9
400 M Girls
1. Lilly Calhoon 59.4
2. Sophia (Acorn TC) 59.6
3. Alexis Bartschi 60.0
4. Jenny Aldridge (Santa Rosa) 60.3
5. Larnie Boyd 61.5
800 M Boys
1. Justin Fee 1:59.8
2. Kyle Alcorn (Buchanan) 2:09.9
3. Drew Casselberry (Incline) 2:10.6
4. Khalub Doyle 2:15.7
800 M Girls
1. Amanda Thornberry (Heritage Track) 2:28.6
2. Valeria Delgado (Buchanan) 2:29.1
3. Kara Anderson (Acorn TC) 2:29.8
4. Karen DeMartini (Reno) 2:29.7
5. Karis Wilson (Buchanan) 2:36.2
DyeStat US
|