11 - Girls 1600m - Pack early in contest.jpg |
12 - Girls 1600m - Pack early in contest.jpg |
13 - Girls 1600m Olga Aulet-Leon wins 4-54-91.jpg |
13b- Girls 1600m Olga Aulet-Leon wins 4-54-91.jpg |
14 - Girls 1600m - Entire Field to State all under 5-00.jpg |
15 - Girls 300m Hurdles - Ebony Collins LB Wilson 41-28 winner.jpg |
16 - Girls 300m Hurdles - Ebony Collins LB Wilson 41-28 winner.jpg |
17 - Boys 300mIH Payne and Profit battle over last hurdle.jpg |
18 - Girls 300mLH - Happy group - all nine qualify for state in field.jpg |
19 - Nations top 9th grade athlete Ebony Collins takes 300mLH 41-28.jpg |
20 - Boys 300mIH Group - Another field all nine move to state.jpg |
21 - Finish Boys 300mIH - Bryan Payne stumbles over final hurdle - Profit wins left 37-11.jpg |
22 - Finish Girls 200m - Baldwin blue 23-15 Solomon 23-17 Supers 1-2 in Nation.jpg |
23 - Jasmin Baldwin Bishop Amat nation leading 200m 23-15 winner.jpg |
24 - Super Finish Girls 200m - Classic Race Baldwin 23-15 Solomon 23-17 Nations 1-2 times.jpg |
25 - PV - Dustin Deleo Los Alamitos monster clearance at lower height.jpg |
26 - Girls Triple Jump Field - won by Gayle Hunter left 40-11-75w.jpg |
27 - Derrick Jones LB Poly takes 200m 20-97 nations number 4 clocking of year.jpg |
28 - Everyones hero - Alma Escobar Corona - Girls 3200m to state 10-47-21.jpg |
29 - Nunez - Gwacham - Como Boys TJers.jpg |
30 - Top Finishers - Boys 200m.jpg |
31 - Liza Pasciuto Murrieta Valley - finishes 4-57-83 10-46-11 double.jpg |
32 - Walker 10-41-57 Rothenburger 10-41-98 finish G3200 places 2-3.jpg |
33 - Girls 3200m - Good Field 7 under 10-48 to state.jpg |
34 - Andrew Tachias Covina 3200 winner 9-09-06 big last 200.jpg |
35 - Andrew Tachias Covina 3200 winner 9-09-06 big last 200.jpg |
36 - Boys 3200m - top finishers - top 5 9-12-58 or faster - 4-40 - 4-30 1600m segments for leaders.jpg |
37 - Girls 1600m Relay - hot action at the handoff.jpg |
38 - Girls 1600m Relay - LB Wilson at one of the exchanges.jpg |
39 - Girls 1600m Relay at second exchange LB Poly leads.jpg |
40 - Tristan Webster Rim of World 6-06 HJ State Qualifier.jpg |
41 - Boys HJ leading qualifiers at 6-08.jpg |
42 - Ebony Collins anchors LB Wilson 4x400 team with 52-2 anchor to win.jpg |
43 - Great stretch run on anchor legs Girls 4x400 Relay - LB Wilson and Rancho Cucamonga.jpg |
44 - Into Anchor 4x400 Girls - Rancho Cucamonga to right - LB Wilson and LB Poly receive baton.jpg |
45 - JW North - 3-52-07 Girls 4x400 group 5th place on to state.jpg |
46 - Cajon Girls 4x400 3-52-85 6th place state qualifier off time.jpg |
47 - Redlands East Valley Girls 4x400 Relay 3-54-16 State Qualifier off time.jpg |
48 - John Muir Finishes Girls 4x400 Relay 3-50-25 4th place to state.jpg |
49 - Boys 1600m Relay - runners await Baton.jpg |
50 - Boys 1600m Relay action at exchange - LB Poly leads.jpg |
51 - Rancho Cucamonga Girls 1600m Re - 3-42-04 among nations elite teams.jpg |
52 - Serra Gardena 3-16-69 qualifiers to state meet 5th place.jpg |
53 - Mission Viejo 4x400 Relay 3-16-34 3rd place.jpg |
54 - Canyon CC 3-16-15 2nd 1600m Relay.jpg |
55 - Boys 1600m Relay - battle for second turns into blur at finish.jpg |
56 - Derrick Jones finishes super day with 47-3 relay split for 3-13-96 winners.jpg |
57 - Derrick Jones anchors winning LB Poly team down homestretch 4x4 3-13-96.jpg |