BOYS
100 METERS
(10.35/10.46/10.3)
Cleavon Dillon, Lvnwrth (6A) (10.3) 10.42
Drew Morano, St Thomas-Aq (6A) 10.4
Lacey Horner, Wichita East (6A) 10.5
Carlos Alsup, Liberal (5A) 10.5
Jeremy Davis, Chanute (4A) 10.5
Cartez Brown, Wichita West (6A) 10.6
Darren Sproles, Olathe North (6A) 10.6
3A: Wedel, Minneapolis 10.7
2A: Vance Jones, Stanton Co 10.8
1A: Evan Firner, Tribune 10.8
Adam Folk, Quivera Hts 10.8
200 METERS
(20.7/21.0)
Carlos Alsup, Liberal (5A) 21.5
Darren Sproles, Olathe North (6A) 21.6
Hunter, Wichita Southeast (6A) 21.6
Cleavon Dillon, Leavenworth (6A) 21.7
Lacey Horner, Wichita East (6A) 21.7
Ryan Irvin, Seaman (5A) (21.8) 21.84
Drew Morano, St Thomas-Aq (6A) 21.8
Cartez Brown, Wichita West (6A) 21.9
Hosea Morgan, Lansing (4A) 21.9
Kendell Betts, Goddard (5A) 22.06
Hupp, SM West (6A) 22.0
Porter, KC Wyandotte (5A) 22.0
Overton, KC Wyandotte (5A) 22.0
Kelley, KC Schlagle (5A) 22.0
Firner, Tribune (1A) 22.0
Jeff Unruh, South Gray (1A) 22.0
3A: Burns, Lakin 22.1
2A: Jon Dyck, Berean Academy 22.3
400 METERS
(46.76/47.98)
Ryan Irvin, Seaman (5A) 48.70
Drew Morano, St T-Aquinas (6A) 49.10
Kendell Betts, Goddard (5A) 49.74
Marcus Watts, Hays (5A) 49.7
Darel Lucas, Wichita SE (6A) (49.91)49.8
Randle, Wichita SE (6A) 49.9
Justin Chandler, Circle (4A) 49.9
Smith, Wichita NW (6A) 50.0
Bergant, Olathe North (6A) 50.0
Overton, KC Wyandotte (5A) 50.0
Elliott, Lewis (1A) 50.0
Kwame Overton, Wyandotte (5A) 50.19
3A: Nick Knight, Immaculata 50.2
2A: Jon Dyck, Berean Academy 50.2
800 METERS
(1:49.6/1:53.4)
Christian Smith, Pawnee Hts (1A) 1:56.25
Matt Lammert, Hutchinson (6A) 1:56.7
Sornson, Maize (6A) 1:57.0
Scott Loftin, BV North (6A) 1:57.2
James Boyd, Olathe North (6A) 1:57.34
Hennes, Hayden (4A) 1:57.5
Swedlund, Washburn Rural (6A) 1:57.6
Matt Noonan, Baldwin (4A) 1:57.7
White, Free State (6A) 1:57.8
Zac Andereck, Hoisington (3A) 1:57.9
5A: Scott Rome, Hays 1:58.3
2A: David Curfman, Wichita Indep 1:59.2
1600 METERS
(3:53.7/4:11.8)
Scott Loftin, BV North (6A) 4:13.97
Matt Swedlund, Wash Rural (6A) 4:19.4
Matt Noonan, Baldwin (4A) 4:22.0
Eric Sornson, Maize (6A) 4:22.6
Calvin Locklear, SM NW (6A) 4:24.29
Tyson Willoughby, W East (6A) 4:25.0
Joe Moore, Clay Center (4A) 4:25.4
Jordan Lacore, Hayden (4A) 4:25.7
Belford, Leavenworth (6A) 4:26.62
Elliott, Burlington (4A) 4:26.9
5A: Peterson, Bonner Springs 4:28.9
2A: Cory Enterkin, Sedgwick 4:29.8
3A: Justin Johnson, Northern Hts 4:33.0
Jacob Miller, Beloit 4:33.0
Luke Sigle, Riley County 4:33.0
1A: Tyler Rose, Greensburg 4:33.0
3200 METERS
(8:43.39/9:08.6)
Scott Lofton, BV North (6A) 9:24.9
Calvin Locklear, SM NW (6A) 9:27.8
Dylan McClain, Lawrence (6A) 9:29.6
Ryan Hopper, SM Northwest (6A) 9:36.89
Ty Willoughby, Wichita East (6A) 9:43.7
Jordan Lacore, Hayden (4A) 9:47.28
Mitchell, Kapaun (5A) 9:51.1
Williams, Wichita West (6A) 9:51.3
Tyler Baker, SM Northwest (6A) 9:52.0
Jason Parr, Great Bend (5A) 9:52.97
1A: Aaron Kennedy, Madison 10:01.6
2A: John Palacioz, Hutch Trinity 10:04.89
3A: Drew Sebelius, Norton 10:09.2
110 M HURLES
(13.6/14.0)
Gil Livingston,Liberal (5A)(13.9) 13.84
Kamerion Wimbley, Wichita NW (6A) 14.09
Ryan Jilka, Hillsboro (3A) 14.4
Ricky Thomas, Junction City (6A) 14.5
Matt Healy, BV Northwest (6A) 14.5
Willard, Ft Scott (5A) 14.5
Thompson, SM Northwest (6A) 14.6
Matt Baker, Liberal (5A) 14.6
Nelson, Minneapolis (3A) 14.6
Voth, Halstead (3A) 14.6
2A: ShannonPfannenstiel,NessCity 14.7
4A: Bobby Jeffrey, Chaparral 14.9
McNickle, Wamego 14.9
Eric Black, Baldwin 14.9
Luke Wetta, Andale 14.9
Josh Taylor, Burlington 14.9
1A: Colten Katz, Lewis 14.9
300 M HURDLES
(36.18/37.6)
Thomas, Junction City (6A) 38.2
Blake Bornkessel, Stilwell-BV (6A) 38.4
Pete Kelley, SM Northwest (6A) 38.6
Gilford Livingston, Liberal (5A) 38.6
Ryan Jilka, Hillsboro (3A) 38.6
Braun, Ft Scott (5A) 38.9
Bobby Jeffrey, Chapman (4A) 39.2
Tyler Sander, Russell (3A) 39.3
Nelson, Minneapolis (3A) 39.3
Harrison Osbourn, Olathe East (6A) 39.7
Brandon Rogers, Olathe East (6A) 39.7
2A: ShannonPfannenstiel,NessCity 40.3
1A: Shawn Struck, Hartford 41.2
Weber, Fowler 41.2
4x100 M RELAY
(41.4/41.9)
Wichita SE (6A) (42.0) 42.05
Liberal (5A) 42.0
Olathe North (6A) 42.3
Blue Valley Northwest (6A) 42.3
St Thomas-Aquinas (6A) 42.4
Junction City City (6A) 42.6
SM Northwest (6A) (42.8) 42.87
Wichita Heights (6A) 43.1
Newton (5A) 43.1
Colby (4A) 43.1
3A: Holcomb 43.3
2A: Meade 44.0
1A: Quivera Heights 44.2
Frankfort 44.2
Tribune-Greeley Co 44.2
4x400 M RELAY
(3:17.0/3:18.7)
Lawrence Free State (6A) 3:22.29
Wichita Heights (6A) 3:23.3
Conway Springs (3A) 3:23.4
Hutchinson (6A) 3:23.6
Wichita Southeast (6A) 3:24.0
Great Bend (5A) 3:24.3
St Thomas-Aquinas (6A) 3:24.5
Garden City (6A) 3:24.6
Olathe East (6A) 3:24.6
Liberal (5A) 3:24.7
4A: Colby 3:25.6
Lansing 3:25.6
2A: Berean Academy 3:28.7
1A: Midway-Denton 3:28.7
4x800 M RELAY
(7:40.1/7:52.87)
Lawrence Free State (6A) 7:55.9
Topeka (6A) 8:04.3
Great Bend (5A) 8:04.5
Salina South (5A) 8:05.1
Leavenworth (6A) 8:05.2
Buhler (5A) 8:07.1
SM Northwest (6A) 8:07.2
Liberal (5A) 8:08.1
Salina Central (5A) 8:08.5
Lawrence (6A) 8:08.6
3A: Wichita Collegiate 8:11.3
4A: Scott City 8:11.7
1A: Madison 8:23.2
2A: Sterling 8:26.3
HIGH JUMP
(7-4.5/7-1.25)
Jesse Sims, Paola (5A) 7-0
Jamaal Holt, Wichita Hts (6A) 6-11
Kyle Lancaster, Fort Scott (5A) 6-10
Carlos Sanchez, Emporia (6A) 6-8
Clark Grisell, Garden City (6A) 6-8
Charlie Robben, Oakley (3A) 6-8
Ryan Koontz, Washburn Rural (6A) 6-7
Nick Reid, Derby (6A) 6-7
Tanking, Jackson Hts (2A) 6-7
White, Inman (2A) 6-7
Scripsick, Cunningham (1A) 6-7
4A: Cash, Concordia 6-4
Brown, Colby 6-4
Gabe Morse, Pratt 6-4
Craig Stout, Iola 6-4
Gigstad, Garnett-Anderson Co 6-4
POLE VAULT
(17-6/16-0.75)
Dylan Schmidt, Andale (4A) 16-1.5
Chad Burks, Jetmore (1A) 15-2
Mike Mehring, BV NW (6A) 15-0
Chris Coleman, Garden City (6A) 15-0
Trent Schmidt, Emporia (6A) 14-11
Allred, BV North (6A) 14-9
Williams, Chanute (4A) 14-7
Dustin Hamilton, Hesston (3A) 14-7
Grandfield, Maize (6A) 14-6
Marcus Watts, Hays (5A) 14-6
Wally Walstrom, Marysville (4A) 14-6
2A: Luke Dannefer, Osborne 14-3
LONG JUMP
(25-3/24-5)
Cleavon Dillon, Leavenworth (6A) 24-0.5
Raphael Wimbley, Wichita NW (6A) 23-0
Donnie Andres, Salina Cent (5A) 22-9.5
Jesse Tetuan, Hayden (4A) 22-9.25
Jumar Jones, Junction City (6A) 22-9
Matt Ybarra, Wellington (4A) 22-8.75
Logan Moody, Coffeyville (4A) 22-6
Reid, Derby (6A) 22-4
Covington, Coffeyville (4A) 22-4
Dansby, Newton (5A) 22-3
Marcus Watts, Hays (5A) 22-3
3A: Richardson, Lakin 22-2.5
1A: Preisner, Ashland 22-1.25
2A: Dane Little, Meade 21-11.5
TRIPLE JUMP
(51-7.75/49-4)
Cleavon Dillon, Leavenworth (6A) 46-9
Broderick Russell, Liberal (5A) 46-6.5
Braxton Skiles, Marion (3A) 46-2.75
Kam Wimbley, Wichita NW (6A) 46-0.75
Michael Stewart, B Miege (5A) 45-8
Allen, Pleasanton (2A) 45-7.5
Sean Bueford, Hutchinson (6A) 45-7
Eric Miller, Ottawa (4A) 45-7
Joe Hinson, Olathe North (6A) 45-5
Sharp, Olathe East (6A) 45-4
1A: Joey Williams, BV-Randolph 42-10.25
SHOT PUT
(69-1.5/62-5)
Kris Hinson, Maize (6A) 60-3.25
Brian Baker, Wichita South (6A) 59-3.5
Coby Cost, ElDorado (4A) 58-6.25
Ryan Ketchum, Hutch Trinity (2A) 57-5
Dick Barnes, Thomas More (4A) 56-10
Curtis Grote, Liberal (5A) 55-10
Staab, Plainville (2A) 55-9
Sims, Newton (5A) 54-10.5
Long, Ulysses (4A) 54-10
Adam Stockebrand, Iola (4A) 54-9
3A: Eck, Beloit 54-2
1A: Trent Gottschalk, Logan 52-2
DISCUS
(213-6/190-5)
Dick Barnes, Thomas More (4A) 183-5
Trent Olivier, Great Bend (5A) 181-4
Ryan Ketchum, Hutch Trinity (2A) 181-2
Josh Flett, Wellsville (3A) 174-5
Brian Baker, Wichita South (6A) 172-9
Kris Hinson, Maize (6A) 172-1
Wurtz, Clifton-Clyde (1A) 170-9
Adam Bowen, Council Grove (4A) 169-9
Harris, Junction City (6A) 168-4
Coby Cost, ElDorado (4A) 166-6
JAVELIN
(254-9/236-8)
Josh Scheer, Garden Plain (2A) 208-7
Matt Schwandt, Manhattan (6A) 207-9
Eric Brown, Baldwin (4A) 207-4
Josh Latimer, Fort Scott (5A) 206-9
Robbie Chace, Hutchinson (6A) 205-4
Garrett Labus, Wichita Hts (6A) 201-4
Brandon Mies, Garden Plain (2A) 199-1
Herrera, Free State (6A) 197-6
John Praeuner, Olathe So (6A) 196-6
Murdock, Girard (4A) 195-6
3A: Brad Boyle, Norton 189-11
1A: Justin Gelino, Clifton-Clyde 182-5
GIRLS
100 METERS
(11.5/11.8)
Shettrice Turner, Wichita SE (6A) 11.74
Jen Kuchenbecker, Ark City (5A) 12.02
Jessica Shay, Paola (5A) 12.0
Courtney Bruna, Marysville (4A) 12.0
Stef Sloan, Norton (3A) 12.1
Dionna Williams, Junction City (6A) 12.2
Quanzia Menton, Junction City (6A) 12.2
Jan Seale, Blue Vlly NW (6A)(12.39) 12.2
Jessie Funk, Manhattan (6A) 12.2
Meisha Mason, Liberal (5A) 12.2
Perkins, KC Harmon (5A) 12.2
Kendra Wecker, Marysville (4A) 12.2
Amy King, Conway Springs (3A) 12.2
1A: Jenna Harmison, White City 12.4
2A: Hamblet, Plainville 12.6
200 METERS
(23.6/24.7)
Julie Curtis, Manhattan (6A) 24.8
Shettrice Turner, Wichita SE (6A) 25.09
Tiffany Bilderback,Leavenworth(6A) 25.1
Nikki Polk, Wichita SE (6A) (25.3) 25.37
Jen Kuchenbecker, Ark City (5A) 25.38
Kara Euler, Emporia (6A) 25.59
Dionna Williams, Junction City (6A) 25.59
Heath, Leavenworth (6A) 25.5
Gallegos, Liberal (5A) 25.5
Ashley Melichar, Pratt (4A) 25.5
3A: Megan McClain, Lakin 25.8
1A: Jana Collins, Highland 26.1
2A: Hoffman, Hutch Trinity 26.2
400 METERS
(53.7/55.9)
Ashley Melichar, Pratt (4A) 55.9
Tiffany Bilderback, Lvnwrth (6A) 56.0
Krista Harmon, Nickerson (4A) 56.5
Tasha Gallegos, Liberal (5A) 56.9
Kara Euler, Emporia (6A) 57.08
Morgan Bonds, Hutchinson (6A) 57.40
Trisa Nickoley, Shaw Hts (5A) 57.56
Crystal Covington, Kapaun-MC (5A) 58.5
Allison Bessler, Olathe East (6A) 58.58
Sercer, Ft Scott (5A) 58.5
3A: Megan McClain, Lakin 58.65
1A: Collins, Highland 59.1
2A: Cross, Hill City 59.9
800 METERS
(2:09.7/2:13.7)
Liz Kramer, Maize (6A) 2:16.8
Trisa Nickoley, Shaw Hts (5A) 2:17.28
Allison Bessler, Olathe East (6A) 2:18.02
Morgan Bonds, Hutchinson (6A) 2:19.1
Courtney Edmonds, McLouth (2A) 2:19.59
Allison Martin, Smith Center (3A) 2:20.29
Chadwick, Free State (6A) 2:20.5
Amy VanGundy, Nn Heights (3A) 2:20.6
Erin Mortimer, Riley Co (3A) 2:20.6
Boyd, Medicine Lodge (3A) 2:21.0
4A: Andrea Mierhoff, Ulysses 2:21.2
1A: Becky Nelsen, South Gray 2:24.6
1600 METERS
(4:42.5/4:58.0)
Erin Mortimer, Riley County (3A) 5:03.47
Amy Hastings, Leavenworth (6A) 5:16.1
Amanda Lowry, Northern Hts (3A) 5:17.61
Harper McConnell, Manhattan (6A) 5:18.4
Amy Gouchnour,Olathe South(6A) 5:18.55
Liz Kramer, Maize (6A) 5:18.59
Rand, BV Northwest (6A) 5:18.8
Taryn May, BV Northwest (6A) 5:19.0
Pishny, BV-Stilwell (6A) 5:19.1
Galbraith, Olathe South (6A) 5:19.2
4A: Trisha Culbertson, Burlington 5:19.3
5A: Trisa Nickoley, Shawnee Hts 5:21.5
1A: Nelsen, South Gray 5:23.2
2A: Jolene Mick, Osborne 5:27.2
3200 METERS
(10:14.83/10:53.4)
Amy Hastings, Leavenworth (6A) 11:02.2
Erin Mortimer, Riley County (3A) 11:03.6
Harper McConnell,Manhattan(6A) 11:21.3
Amy Gochnour, Olathe So (6A) 11:21.5
Sara Glatt, Bishop Miege (5A) 11:25.1
Kephart, Hoisington (3A) 11:29.0
Robyn Hopper, Nemaha V (3A) 11:33.99
Greenwood, SM Northwest (6A) 11:35.43
Forrest, Washburn Rural (6A) 11:36.22
Harms, Washburn Rural (6A) 11:36.97
2A: Jolene Mick, Osborne 11:37.2
1A: Koner, White Rock 11:39.4
4A: Trish Culbertson, Burlington 11:40.5
100 M HURDLES
(13.53/14.3)
Julie Curtis, Manhattan (6A)(14.35) 14.1
Alisha Mintz, Junction C(6A) (14.52)14.3
Ashleigh Keats, Salina Central (5A) 14.59
Danielle McNaney, Gard-Edger (5A) 14.5
Jenna Balsick, McPherson (5A) 15.1
Rachel Hagerman, Goodland (4A) 15.1
Andrea Peachey, Hillsboro (3A) 15.1
Maralene Zwarich, SM North (6A) 15.2
Kierra Stokes, Hutchinson (6A) 15.2
Dyke, Olathe North (6A) 15.3
Soller, Hesston (3A) 15.3
1A: Ashley Latham, Triplains 15.5
Deighton, Macksville 15.5
2A: B. Kaufman, Moundridge 16.1
300 M HURDLES
(42.45/43.9)
Julie Curtis, Manhattan (6A)(43.26) 43.1
Megan McClain, Lakin (3A) 45.1
Julia Hilgendorf, Pratt (4A) 45.2
Jenna Balsick, McPherson (5A) 45.6
Danielle McNaney, Gardner-Edg (5A) 45.8
Ashleigh Keats, Salina Central (5A) 45.9
Beydler, WaKeeney (3A) 46.4
Tasha Gallegos, Liberal (5A) 46.5
Snyder, Osawatomie (4A) 46.6
1A: Ashley Latham, Triplains 47.1
2A: Annika Haedt, Wathena 47.5
4x100 M RELAY
(47.9/48.3)
Junction City (6A) 48.3
Wichita Southeast (6A) (48.86) 48.7
Marysville (4A) 48.90
Liberal (5A) 49.4
Leavenworth (6A) 49.5
Manhattan (6A) 49.6
SM West (6A) 49.7
Arkansas City (5A) 49.8
Olathe North (6A) 50.0
Emporia (6A) 50.1
3A: Conway Springs 50.2
2A: Ness City 50.5
1A: Tescott 51.0
4x200 M RELAY
(1:40.2/1:42.7)
Olathe East (6A) 1:47.47
Leavenworth (6A) 1:48.0
SM WEst (6A) 1:50.04
Olathe North (6A) (1:50.37) 1:50.2
KC Washington (5A) 1:50.7
SM South (6A) 1:51.61
4x400 M RELAY
(3:53.0/3:57.1)
Leavenworth (6A) 3:58.8
Arkansas City (5A) 3:59.0
Liberal (5A) 4:01.2
Buhler (5A) 4:02.9
Wichita Southeast (6A) 4:05.8
Pratt (4A) 4:06.0
McPherson (5A) 4:06.3
Emporia (6A) 4:06.6
Shawnee Heights (6A) 4:07.25
Manhattan (6A) 4:08.30
2A: Ness City 4:08.6
3A: Oakley 4:08.8
1A: Victoria 4:11.5
4x800 M RELAY
(9:22.32/9:38.5)
Andover (5A) 9:38.8
Ottawa (4A) 9:50.5
Scott City (4A) 9:52.9
BV Northwest (6A) 9:53.5
Olathe East (6A) 9:54.2
Bishop Carroll (5A) 9:55.3
Conway Springs (3A) 9:55.9
SM East (6A) 9:56.3
Manhattan (6A) 9:56.6
Kapaun-Mt Carmel (5A) 9:58.58
2A: Osborne 10:03.2
1A: Victoria 10:08.4
HIGH JUMP
(6-2.25/5-10)
Nikki Polk, Wichita SE (6A) 5-9
Danielle McNaney, Gard-Edg (5A) 5-7
Nelson, Solomon (2A) 5-7
Jami McKenney, Ft Scott (5A) 5-6
Duerksen, McPherson (5A) 5-6
Baxter, Lyons (4A) 5-6
Amanda Owens, Cheney (3A) 5-6
Jill Swisher, Inman (2A) 5-6
Whitney Shuck, South Central (1A) 5-6
Wagner, Wilson (1A) 5-6
Mindy DeGroot, Mill Valley (4A) 5-5
Hockman, Hill City (2A) 5-5
Samantha Herzet, Sedgwick (2A) 5-5
Poore, Cheylin (1A) 5-5
POLE VAULT
(12-1/10-0)
Christi Lehman, Hesston (3A) 12-6
Erin Wessely, SM East (6A) 11-10.5
Calzonetti, Garden City (6A) 11-0
Kayleen Popp, Haven (4A) 11-0
Tara Baxter, Leavenworth (6A) 10-6
Pham, SM East (6A) 10-6
Lacey Moore, Great Bend (5A) 10-6
Jesse Irving, Andale (4A) 10-6
Melissa Burns, Salina Central (5A) 10-4
Stone, Goodland (4A) 10-3
2A: Haedt, Wathena 10-0
Amy Becker, Canton-Galva 10-0
1A: Camille Musgrave, LaCrosse 9-3
Erica Evans, Centralia 9-3
LONG JUMP
(20-6.5/19-3)
Marlene Zwarich, SM North (6A) 18-7
Staf Sloan, Norton (3A) 18-5.25
Ashlee Yoxall, Liberal (5A) 18-2
Obiorah, Washburn Rural (6A) 18-1.5
Rayna Boyd, KC Sumner (4A) 18-1
Annie Jackson, Wichita SE (6A) 18-0
Jaleen Randle, Wichita SE (6A) 17-10.5
E. Redman, Independence (5A) 17-10.5
D. McNaney, Gard-Edgerton (5A) 17-10.25
Holt, Conway Springs (3A) 17-9.5
1A: Kala Adam, Tipton 17-6.5
2A: Pauly, Garden Plain 17-3.25
TRIPLE JUMP
(42-11.75/38-8)
Dionna Thomas, SM West (6A) 37-8.5
Christina McKee, Abilene (4A) 37-8.25
Gergen, Washburn Rural (6A) 37-6.5
Miller, Emporia (6A) 37-4.75
Amy King, Conway Springs (3A) 37-4.5
Esslinger, Bern (1A) 37-4.5
Laura Turanski, BV North (6A) 37-1
Morgan Bonds, Hutchinson (6A) 37-0.5
Weir, Manhattan (6A) 37-0
Kierra Stokes, Hutchinson (6A) 36-11
5A: Halderman, Salina South 36-7
2A: Rebecca Stover, Quinter 35-10.5
SHOT PUT
(49-3.5/46-1)
Taby Robbins, Concordia (4A) 45-2
Jessica McFarland, Derby (6A) 44-1
Caci Carter, Great Bend (5A) 42-7
Sonya Triplett, Logan (1A) 42-6
Kellie Krahn, Circle (4A) 42-0
Bloomfield, Clifton-Clyde (1A) 41-7.5
Jamie Huerter, Nemaha V (3A) 40-8
Rachelle Geist, Victoria (1A) 40-3.25
Andrews, Liberal (5A) 40-1.5
Lewallen, Triplains (1A) 40-0.25
2A: Wade, Satanta 38-2
DISCUS
(165-2/149-10)
Kristi Stillwell, Beloit (3A) 144-4
Crystal Kemp, Topeka (6A) 140-9
Ulrika Hinson, Maize (6A) 139-6
Krystal Bowes, Louisburg (4A) 137-11
Teresa Cyre, Clay Center (4A) 137-6
C. Richardson, Clearwater (4A) 137-0
Clark, Gardner-Edgerton (5A) 133-8
Korte, Nemaha Valley (3A) 132-3
LaShelle Parker, Mulvane (4A) 131-5
McFarland, Derby (6A) 130-9
1A: Sonya Triplett, Logan 130-0
2A: Ubelaker, Osborne 119-1
JAVELIN
(174-6/153-9)
Kendra Wecker, Marysville (4A) 174-0
Josie Stone, Riley County (3A) 144-1
Ronnie Maglaughin, Campus (5A) 142-5
Ashley Ast, Conway Springs (3A) 141-10
Crystal Pitts, Sterling (2A) 140-9
Carly Bloomfield, Clifton-Clyde(1A) 136-8
Keats, Salina Central (5A) 135-2
Bowes, Louisburg (4A) 134-3
Johnson, Frankfort (1A) 132-6
Farlee, Belleville (3A) 131-5
6A: Angela Meeker, Wichita South 130-0
Marks have been gathered from available meet results, regional descending
order lists and yearly lists as compiled by the state�s news agencies. Any
corrections or additions would be appreciated.
Up-Date as of 5/23/01
Carol R. Swenson
School: (316) 241-0731 ext 1124
[email protected]
FAX: (316) 245-9438
Home: (316) 241-5452
|
|