Licensed to Laramie High School Hy-Tek's Meet Manager 3/3/2007 07:21 PM
Wyoming State Indoor 2007 - 3/3/2007
UW Fieldhouse
Results
Boys 55 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Prelims Finals H# Points
===================================================================================
Finals
1 Ames, Brendan Cheyenne Cen 6.76 6.56 2 10
2 Michael, Stephen Laramie High 6.70 6.59 2 8
3 Rudkin, Reed Kelly Walsh 6.69 6.66 2 6
4 Petsch, Duell Cheyenne Cen 6.70 6.67 2 5
5 Verburg, David Laramie High 6.76 6.70 2 4
6 Pickett, Brandt Cheyenne Cen 6.83 6.75 1 3
7 Burden, Trevor Cheyenne Eas 6.73 6.77 2 2
8 Hollinger, Matt Cody High In 6.99 6.81 1 1
9 Beard, Taylor Sheridan Hig 6.92 6.86 1
10 Phillips, Clancey Sheridan Hig 6.98 6.99 1
11 Dooley, Travis Cody High In 6.98 7.02 1
12 Nelson, Malcolm Campbell County 6.97 7.11 1
Boys 200 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Michael, Stephen Laramie High 23.36 22.88 24 10
2 Ames, Brendan Cheyenne Cen 22.96 23.09 24 8
3 Walrath, Mike Laramie High 23.40 23.33 23 6
4 Verburg, David Laramie High 23.38 23.92 23 5
5 Rudkin, Reed Kelly Walsh 24.18 24.06 22 4
6 Jamerson, Jerard Cheyenne Cen 24.55 24.54 21 2.5
6 Smith, Kenny Cody High In 24.50 24.54 21 2.5
8 Bozner, Jazz Rock Springs 24.56 24.60 21 1
9 Villegas, Taylor Natrona Indo 24.44 24.67 22
10 Fitzgerald, Logan Star Valley 24.69 24.70 20
10 Petsch, Duell Cheyenne Cen 23.79 24.70 23
12 Beard, Taylor Sheridan Hig 25.65 24.94 17
13 Dach, Josh Natrona Indo 24.06 24.95 23
14 McLaughlin, Matt Cheyenne Cen 25.41 25.03 17
14 Abrams, Jordan Star Valley 25.90 25.03 16
16 Loveland, Michael Kelly Walsh 24.75 25.05 20
17 Sexton, Lee Cheyenne Eas 24.31 25.11 22
18 Bellefleur, Brandon Cheyenne Cen 25.14 25.22 19
19 Misay, Rome Kelly Walsh 26.00 25.32 15
20 Neely, Darren Cheyenne Eas 25.36 2
21 Wilson, Colton Laramie High 24.50 25.53 21
22 Dooley, Travis Cody High In 25.10 25.56 19
23 Baker, Jake Natrona Indo 25.39 25.60 18
24 Talbott, Kyle Rock Springs 25.75 25.63 16
25 Wilson, Matt Cody High In 25.30 25.64 19
26 Wynn, Trevor Evanston Hs- 25.76 3
27 Pitta, John Riverton 25.82 1
28 Hepner, Kyle Cheyenne Eas 26.36 25.85 14
29 White, Mark Star Valley 26.69 25.86 14
30 Drewey, Trevor Riverton 25.88 2
31 Wilson, David Cody High In 25.30 25.90 18
32 Nelson, Malcolm Campbell County 25.90 25.93 16
33 Jenkins, Chris Cheyenne Cen 25.78 26.03 16
34 Cunningham, Evan Campbell County 25.40 26.06 17
35 Hendrickson, Will Sheridan Hig 26.06 26.15 15
36 Hoopes, Chris Star Valley 26.76 26.40 13
36 Igo, Mike Campbell County 26.90 26.40 12
38 Foster, Clint Sheridan Hig 26.00 26.52 15
39 Manchester, Schuyler Evanston Hs- 26.57 4
40 Wang, Eugene Sheridan Hig 27.54 26.61 9
41 Sexton, Tyler Cheyenne Eas 26.65 1
41 Cathy, Amos Campbell County 26.50 26.65 14
43 Walters, Chris Glenrock Tra 26.90 26.66 12
44 Benson, Mike Cheyenne Cen 26.72 26.70 13
45 Barnett, Cass Star Valley 26.04 26.76 15
46 Van Syoc, Thomas Evanston Hs- 26.85 3
47 Gale, Jon Cheyenne Eas 27.00 26.89 11
48 Schellinger, Cody Sheridan Hig 27.18 26.98 11
49 Lynch, Ted Cheyenne Eas 25.36 26.99 18
50 Muller, Greg Kelly Walsh 27.45 27.02 10
51 Stein, Ivan Star Valley 27.26 27.10 10
52 McComas, Aaron Kelly Walsh 26.80 27.11 12
53 Korpela, Keegan Sheridan Hig 26.91 27.35 12
54 Renner, Casey Campbell County 27.90 27.41 9
55 West, Dj Star Valley 28.68 27.50 7
56 Allred, Mitch Star Valley 26.98 27.51 11
57 Phipps, Jordan Natrona Indo 26.76 27.56 13
58 Dyess, Kiever Laramie High 28.70 27.60 7
59 Lee, Adam Cheyenne Eas 27.30 27.86 10
60 Petek, Andy Rock Springs 28.91 27.98 6
61 Tschimpere, Tyler Cheyenne Eas 28.57 28.03 8
62 Mortenson, Chris Star Valley 29.86 28.14 5
63 Carlson, Taylor Campbell County 28.00 28.19 9
64 Knight, Hunter Cheyenne Cen 27.50 28.28 10
65 Gerrits, Pieter Campbell County 28.40 28.55 8
66 Mordhorst, Trevor Cheyenne Cen 28.72 28.58 6
67 Larsen, Branden Campbell County 28.20 28.71 9
68 Berberick, Nathan Sheridan Hig 29.00 28.80 5
69 Robins, Sean Campbell County 29.00 28.87 6
70 Vondenkamp, Christian Rock Springs 28.23 28.91 8
71 Wang, Young Sheridan Hig 28.44 29.67 8
72 Edwards, Danny Thermopolis 30.80 30.71 4
73 Reed, Skylar Rock Springs 30.28 30.91 5
74 Reed, Rex Rock Springs 31.25 32.45 4
-- Hoggan, Rain Star Valley SCR 3
-- McCallum, Reid Riverton SCR 1
-- Ivy, Ryan Laramie High 24.40 SCR 22
-- Burden, Trevor Cheyenne Eas 23.38 SCR 24
-- Cercy, Cuyler Natrona Indo 25.39 SCR 18
-- Asey, Morgan Laramie High 26.70 SCR 13
-- Weinrich, Cody Natrona Indo 26.94 SCR 11
-- Fowler, John Kelly Walsh 26.55 SCR 14
-- Pulver, James Riverton SCR 3
-- Simon, Adam Riverton SCR 2
-- Strand, Eric Campbell County 23.30 SCR 24
-- Stephanick, Shane Campbell County 35.00 SCR 4
-- Reese, Ben Natrona Indo 25.05 SCR 19
-- Rude, Christian Natrona Indo 30.71 SCR 5
-- Shadakofsky, Brandon Laramie High 28.80 SCR 6
-- Unangst, Jaryd Kelly Walsh 28.62 SCR 7
-- Phillips, Clancey Sheridan Hig 24.84 SCR 20
-- Mendes, Clark Riverton SCR 2
-- Proctor, Colton Laramie High 28.60 SCR 7
-- Strand, Evan Campbell County 25.00 SCR 20
-- Tollis, Eric Cheyenne Cen 25.43 SCR 17
Boys 400 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Walrath, Mike Laramie High 51.30 50.53 14 10
2 Strand, Eric Campbell County 51.10 51.21 14 8
3 Wells, Trever Cheyenne Cen 53.40 54.50 14 6
4 Rathburn, Devin Cheyenne Cen 54.60 54.64 12 5
5 Lassiter, Kegan Cody High In 53.10 54.95 14 4
6 Sexton, Lee Cheyenne Eas 54.40 55.18 13 3
7 Phillips, Clancey Sheridan Hig 54.34 55.50 13 2
8 Noonan, Patrick Cheyenne Cen 54.53 55.58 13 1
9 Brough, Kevin Star Valley 55.71 55.69 11
10 Jamerson, Jerard Cheyenne Cen 56.42 55.83 10
11 Loveland, Michael Kelly Walsh 54.89 55.97 12
12 Neuman, Wesley Sheridan Hig 55.90 56.09 11
13 Strand, Evan Campbell County 54.00 56.19 13
14 Miller, Mike Sheridan Hig 56.87 56.24 10
15 Abrams, Jordan Star Valley 57.03 56.31 9
16 Misay, Rome Kelly Walsh 56.53 1
17 Lynch, Ted Cheyenne Eas 57.52 56.78 9
18 Maestas, Eric Cheyenne Eas 55.00 57.64 12
19 Cunningham, Evan Campbell County 58.20 58.11 8
20 Waetzig, Greg Campbell County 56.00 58.29 11
21 Talbott, Kyle Rock Springs 56.81 58.30 10
22 McLaughlin, Matt Cheyenne Cen 58.27 58.49 8
23 Walters, Chris Glenrock Tra 1:00.23 58.58 6
24 White, Mark Star Valley 58.30 58.69 8
25 Call, Stephen Star Valley 57.10 59.45 9
26 Lee, Adam Cheyenne Eas 1:00.00 59.48 6
27 Wynn, Trevor Evanston Hs- 59.66 2
28 Benson, Mike Cheyenne Cen 1:03.47 1:00.31 5
29 McComas, Aaron Kelly Walsh 1:00.79 2
30 Stein, Ivan Star Valley 1:05.74 1:01.44 4
31 Madina, Dontee Riverton 1:01.61 3
32 Foster, Clint Sheridan Hig 59.68 1:01.74 7
33 Gerrits, Pieter Campbell County 1:04.00 1:03.31 5
34 Tollis, Eric Cheyenne Cen 56.14 1:03.46 11
35 Knight, Hunter Cheyenne Cen 1:04.44 1:04.62 4
36 Hueman, Cory Riverton 1:05.33 2
37 George, Jacob Glenrock Tra 1:02.37 1:06.18 6
38 Larsen, Branden Campbell County 1:08.00 1:06.48 3
39 Hardy, Samuel Natrona Indo 1:07.10 1:07.73 4
40 Barett, Braden Rock Springs 1:03.68 1:07.90 5
41 Blare, Sean Lander Valle 59.78 1:08.33 7
42 Sampson, David Sheridan Hig 1:11.02 1:17.77 3
-- Murphy, Griffin Laramie High 1:01.40 NT 6
-- Burden, Trevor Cheyenne Eas 56.41 SCR 10
-- Aguilar, Jose' Lovell High 1:03.00 SCR 5
-- Depew, Kyle Cheyenne Cen 59.17 SCR 7
-- Byram, Jordan Laramie High 54.80 SCR 12
-- Hoopes, Chris Star Valley SCR 2
-- Rees, Mike Star Valley SCR 1
-- Mendes, Clark Riverton SCR 1
-- Orr, Justin Natrona Indo 1:04.10 SCR 4
-- Rude, Christian Natrona Indo 1:11.75 SCR 3
-- Reese, Ben Natrona Indo 59.59 SCR 7
-- Richardson, Brian Cody High In 58.99 SCR
-- Blair, Tj Cody High In 57.05 SCR
Boys 800 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Carey, Matt Cheyenne Cen 1:59.36 2:06.14 10
2 Strand, Eric Campbell County 1:55.60 2:08.88 8
3 Shuler, Tucker Cody High In 2:06.10 2:08.90 6
4 Call, Joseph Star Valley 2:05.91 2:12.53 5
5 Rathburn, Devin Cheyenne Cen 2:03.59 2:14.21 4
6 Waetzig, Greg Campbell County 2:12.00 2:14.30 3
7 Schulmeyer, Kyle Laramie High 2:15.00 2:14.34 2
8 Powers, Kirk Cheyenne Cen 2:24.20 2:16.26 1
9 Yarbro, Robert Kelly Walsh 2:23.52 2:16.75
10 Nachtigal, Al Laramie High 2:18.00 2:18.04
11 Heath, Jacob Laramie High 2:19.00 2:18.57
12 Johnson, Devon Laramie High 2:18.00 2:19.34
13 Mayes, Kris Laramie High 2:18.00 2:19.81
14 Woodard, Matt Cheyenne Eas 2:19.00 2:20.43
15 Rogers, Sean Cody High In 2:08.87 2:21.53
16 Brough, Cody Star Valley 2:24.12
17 Beaver, Chris Cheyenne Eas 2:30.00 2:26.03
18 Underwood, Dalton Cheyenne Eas 2:32.00 2:26.58
19 Asire, Josh Natrona Indo 2:26.20 2:26.67
20 Melchior, Nate Cheyenne Cen 2:26.00 2:26.74
21 Lehnerz, Frank Kelly Walsh 2:30.60 2:30.74
22 Mickelson, Brock Riverton 2:25.00 2:31.61
23 Ulvastadt, Seth Sheridan Hig 2:25.00 2:32.27
24 Skinner, Tyler Star Valley 2:32.61
25 Moyer, Steven Sheridan Hig 2:21.00 2:33.01
26 Meier, Mike Cheyenne Cen 2:33.30
27 Heggie, Braz Laramie High 2:33.00 2:33.80
28 Lavato, Dave Lander Valle 2:34.29
29 Potthoff, Henning Kelly Walsh 2:43.71 2:34.43
30 Carey, Daniel Cheyenne Cen 2:39.45 2:34.91
31 Plotner, Brodie Lander Valle 2:25.60 2:35.39
32 Meeks, Josh Cheyenne Cen 2:37.42 2:41.01
33 Foster, Evan Cheyenne Cen 2:35.85 2:41.58
34 Wolfinbarger, Aaron Laramie High 2:42.00 2:42.26
35 Rathburn, Jordan Cheyenne Cen 2:43.91 2:43.13
36 Madina, Dontee Riverton 2:44.27
37 Pearce, Brent Laramie High 2:37.00 2:45.00
38 Cole, Luke Cheyenne Cen 2:39.85 2:47.33
39 Barett, Braden Rock Springs 2:26.30 2:47.84
40 Stark, Tom Cheyenne Eas 2:36.00 2:48.25
41 Vogel, Sam Cheyenne Cen 2:49.68 2:50.04
42 Cook, Zach Cheyenne Cen 2:49.55 2:50.94
43 Londe, Tom Cheyenne Cen 2:41.98 2:53.58
44 Lane, Cassidy Cheyenne Cen 2:54.18 2:59.50
45 Lanka, Aaron Laramie High 2:45.00 3:04.63
46 Meyer, Jim Natrona Indo 2:56.54 3:22.33
-- Griego, Enrico Cheyenne Cen 2:40.45 SCR
-- Hardy, Taylor Campbell County 2:25.00 SCR
-- Berrett, Blain Rock Springs 2:16.10 SCR
-- Foley, Scott Cheyenne Cen 2:07.47 SCR
-- George, Jacob Glenrock Tra 2:46.00 SCR
-- George, Josh Lander Valle SCR
-- Walrath, Mike Laramie High 1:55.90 SCR
-- Molder, Sam Campbell County 2:20.00 SCR
-- Domman, Andy Cheyenne Cen 2:33.14 SCR
-- Harvey, Bradyn Thermopolis 2:40.50 SCR
-- Rangitsch, Paul Cheyenne Cen 2:25.18 SCR
-- Meissner, Maximilian Kelly Walsh 2:28.96 SCR
-- Dunham, Ted Laramie High 2:24.00 SCR
Boys 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Kelting, Taylor Campbell County 4:30.00 4:32.22 10
2 Foley, Scott Cheyenne Cen 4:33.91 4:34.18 8
3 Franke, Josh Cheyenne Cen 4:48.54 4:41.58 6
4 Wilde, Sean Cheyenne Cen 4:37.15 4:43.20 5
5 Huff, Austin Cheyenne Eas 4:35.00 4:43.24 4
6 Robinson, Dominick Campbell County 4:45.00 4:48.18 3
7 Parrish, Laine Cheyenne Cen 4:54.00 4:50.87 2
8 Call, Joseph Star Valley 4:40.83 4:52.01 1
9 Pecha, Spencer Campbell County 4:49.00 4:55.85
10 Magill, Charlie Cheyenne Eas 4:56.00 4:56.99
11 Ricks, Trevor Star Valley 4:55.12 4:58.76
12 Secrest, Kelis Cheyenne Eas 4:59.00 4:59.19
13 McCort, Taylor Rock Springs 4:55.80 5:01.42
14 Rodekohr, Ryan Cheyenne Cen 4:49.85 5:04.65
15 Mayes, Kris Laramie High 5:05.00 5:06.88
16 Evans, Gabe Cheyenne Eas 5:00.90 5:07.22
17 Schulmeyer, Kyle Laramie High 4:55.00 5:08.09
18 Parker, William Rock Springs 4:48.24 5:08.52
19 Dyess, Nate Laramie High 5:00.00 5:09.80
20 Slight, Ethan Cody High In 4:52.00 5:10.36
21 Zollinger, Mark Campbell County 5:04.00 5:10.54
22 Rotellini, John Sheridan Hig 5:02.54 5:10.94
23 McLeod, Peter Cheyenne Eas 5:00.00 5:11.61
24 Woodard, Matt Cheyenne Eas 5:19.00 5:13.74
25 Southard, Connor Laramie High 5:03.00 5:14.41
26 Berrett, Blain Rock Springs 4:55.50 5:17.79
27 Heath, Jacob Laramie High 5:05.00 5:18.45
28 Johnson, Devon Laramie High 5:10.00 5:19.09
29 Renner, Tyler Cheyenne Eas 5:10.00 5:19.99
30 Dickey, Lyle Star Valley 5:19.00 5:20.74
31 Nachtigal, Al Laramie High 5:10.00 5:20.83
32 Ulvastadt, Seth Sheridan Hig 5:10.00 5:20.84
33 Hermes, Skye Lander Valle 5:22.94
34 Dustin, Josh Star Valley 5:16.30 5:24.80
35 Crowell, Dylan Natrona Indo 5:40.91 5:31.80
36 Evans, Jordan Cheyenne Eas 5:20.00 5:33.54
37 Lehnerz, Frank Kelly Walsh 5:36.36 5:35.12
38 Rogina, Dan Cody High In 5:20.00 5:38.50
39 Heggie, Braz Laramie High 5:42.00 5:39.70
40 Miller, Chris Star Valley 5:29.00 5:39.98
41 Carey, Daniel Cheyenne Cen 5:35.96 5:41.73
42 Gibson, Ian Natrona Indo 5:48.00 5:41.78
43 Pearce, Brent Laramie High 6:00.00 5:43.36
44 Hasely, Steven Natrona Indo 5:48.90 5:44.53
45 Rangitsch, Paul Cheyenne Cen 5:45.58 5:45.24
46 Zollinger, Nathan Campbell County 5:30.00 5:46.45
47 Hardy, Taylor Campbell County 5:20.00 5:47.60
48 Stryker, Chris Campbell County 5:45.00 5:48.58
49 Foster, Evan Cheyenne Cen 5:24.60 5:52.43
50 Wolfinbarger, Aaron Laramie High 5:55.00 5:55.93
51 Meeks, Josh Cheyenne Cen 6:03.25 6:09.95
52 Rathburn, Jordan Cheyenne Cen 5:36.19 6:10.42
53 Stark, Tom Cheyenne Eas 5:55.00 6:17.73
54 Meyer, Jim Natrona Indo 6:48.30 6:25.06
55 Lane, Cassidy Cheyenne Cen 6:41.23 6:25.28
56 Lanka, Aaron Laramie High 6:20.00 6:30.80
57 Vogel, Sam Cheyenne Cen 6:13.00 6:34.19
58 Londe, Tom Cheyenne Cen 5:44.62 6:39.15
59 Cook, Zach Cheyenne Cen 6:33.79 6:39.43
-- Cole, Luke Cheyenne Cen 6:29.84 NT
-- Jennings, James Sheridan Hig 5:10.00 SCR
-- Powers, Kirk Cheyenne Cen 5:24.00 SCR
-- Molder, Sam Campbell County 5:05.00 SCR
-- Dunham, Ted Laramie High 5:19.00 SCR
Boys 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Kelting, Taylor Campbell County 9:33.00 10:16.96 10
2 Wilde, Sean Cheyenne Cen 10:03.15 10:25.19 8
3 Franke, Josh Cheyenne Cen 10:13.80 10:27.06 6
4 Foley, Scott Cheyenne Cen 10:01.00 10:32.27 5
5 Parrish, Laine Cheyenne Cen 10:17.00 10:32.74 4
6 Griesbach, Ryan Laramie High 10:28.00 10:34.55 3
7 Robinson, Dominick Campbell County 10:15.00 10:35.45 2
8 Ricks, Trevor Star Valley 10:32.02 10:37.28 1
9 Franke, Micah Cheyenne Cen 10:48.22 11:06.81
10 Parker, William Rock Springs 10:48.24 11:07.94
11 Riggle, Tyler Cody High In 10:52.00 11:18.84
12 Southard, Connor Laramie High 10:45.00 11:19.64
13 Zollinger, Mark Campbell County 11:00.00 11:36.14
14 Dickey, Lyle Star Valley 11:43.24 11:43.57
15 Jennings, James Sheridan Hig 11:15.00 11:46.50
16 Sing, James Rock Springs 10:57.38 11:52.13
17 Zollinger, Nathan Campbell County 11:45.00 11:55.37
18 Crowell, Dylan Natrona Indo 11:43.10 11:59.02
19 Hermes, Skye Lander Valle 12:21.32
20 Rogina, Dan Cody High In 11:32.00 12:25.93
21 Dewey, Adam Rock Springs 12:18.14 12:26.79
22 Stryker, Chris Campbell County 12:00.00 12:57.94
-- Sorenson, Ryan Sheridan Hig 10:40.00 NT
-- McCort, Taylor Rock Springs 10:29.55 NT
-- Huff, Austin Cheyenne Eas 10:30.00 NT
-- Allington, Nick Glenrock Tra 10:40.00 NT
-- Hueckstaedt, Todd Rock Springs 10:28.76 NT
-- Rodekohr, Ryan Cheyenne Cen 10:24.00 NT
-- Pecha, Spencer Campbell County 10:25.00 NT
-- Secrest, Kelis Cheyenne Eas 10:33.00 NT
-- Dyess, Nate Laramie High 10:58.00 SCR
-- Pate, Jeremiah Cheyenne Cen 12:05.00 SCR
Boys 55 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Prelims Finals H# Points
===================================================================================
Finals
1 Ames, Brendan Cheyenne Cen 7.45 7.37 2 10
2 Lassiter, Kegan Cody High In 7.82 7.86 2 8
3 Pickett, Brandt Cheyenne Cen 7.88 7.92 2 6
4 Hollinger, Matt Cody High In 8.15 7.95 2 5
5 Smith, Kenny Cody High In 8.54 8.01 1 4
6 Loveland, Michael Kelly Walsh 8.13 8.21 2 3
7 Villegas, Taylor Natrona Indo 8.41 8.33 1 2
8 Storie, Jed Campbell County 8.34 8.36 2 1
9 McKen, Chad Star Valley 8.66 8.60 1
10 Ivy, Ryan Laramie High 8.60 8.61 1
11 Wilson, Colton Laramie High 8.97 8.83 1
-- Fedore, Cale Natrona Indo 8.43 NT 1
Boys 4x400 Meter Relay
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Laramie High School 'A' 3:45.20 3:35.58 2 10
1) Ivy, Ryan 2) Sullivan, Tommy
3) Verburg, David 4) Wilson, Colton
2 Cheyenne Central HS - Boys 'A' 3:35.00 3:35.88 3 8
3 Campbell County 'A' 3:33.00 3:37.74 3 6
4 Kelly Walsh High School 'A' 3:33.89 3:41.93 3 5
5 Cody High Indoor 'A' 3:38.01 3:45.17 3 4
1) Hollinger, Matt 2) Lassiter, Kegan
3) Neddermeyer, Matt 4) Shuler, Tucker
6 Natrona Indoor 'A' 3:45.08 3:45.97 2 3
7 Sheridan High School 'A' 3:45.78 3:47.95 2 2
8 Star Valley Hs-Wy 'A' 3:45.86 3:48.86 1 1
1) Brough, Kevin 2) Call, Joseph
3) Call, Stephen 4) McKen, Chad
9 Cheyenne East 'A' 3:51.00 3:54.75 1
1) Burden, Trevor 2) Lynch, Ted
3) Maestas, Eric 4) Sexton, Lee
10 Rock Springs Hs-Wy 'A' 3:45.72 4:05.19 2
1) Bozner, Jazz 2) McCort, Taylor
3) Parker, William 4) Talbott, Kyle
-- Cheyenne Central HS - Boys 'B' XNT 1
Boys 4x800 Meter Relay
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Cheyenne Central HS - Boys 'A' 8:45.00 8:53.58 2 10
2 Cody High Indoor 'A' 8:58.01 8:55.90 2 8
1) Riggle, Tyler 2) Rogers, Sean
3) Rogina, Dan 4) Slight, Ethan
3 Campbell County 'A' 9:18.00 9:06.31 1 6
4 Laramie High School 'A' 9:04.00 9:13.07 2 5
1) Dyess, Nate 2) Johnson, Devon
3) Nachtigal, Al 4) Southard, Connor
5 Cheyenne East 'A' 9:15.06 1 4
1) Evans, Jordan 2) Evans, Gabe
3) McLeod, Peter 4) Renner, Tyler
6 Sheridan High School 'A' 9:06.00 9:21.46 2 3
7 Star Valley Hs-Wy 'A' 9:49.23 1 2
1) Brough, Cody 2) Dustin, Josh
3) Miller, Chris 4) Skinner, Tyler
8 Riverton 'A' 9:58.91 1 1
1) Hueman, Cory 2) Madina, Dontee
3) McCallum, Reid 4) Mickelson, Brock
Boys High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Rose, Andrew Campbell County 6-04.00 6-02.00 10
2 Hollinger, Matt Cody High In 5-08.00 J5-10.00 8
3 Jesse, Eric Cody High In 5-08.00 J5-10.00 6
4 Gebicki, Justin Cheyenne Eas 5-04.00 J5-10.00 5
5 Fedore, Cale Natrona Indo 5-10.00 J5-08.00 4
6 Watt, Beau Kelly Walsh 5-08.00 J5-08.00 3
7 Depew, Kyle Cheyenne Cen 5-06.00 5-06.00 1.5
7 Welch, Derek Cody High In 5-10.00 5-06.00 1.5
9 Stebbing, Bryan Sheridan Hig 5-06.00 5-04.00
-- Sexton, Lee Cheyenne Eas 5-02.00 NH
-- Beaver, Chris Cheyenne Eas NH
-- Watt, Ogden Kelly Walsh 5-00.00 NH
-- Sorenson, Jon Laramie High 5-04.00 NH
-- Hepner, Kyle Cheyenne Eas NH
-- Cercy, Cuyler Natrona Indo 5-02.00 NH
-- Gale, Brady Cheyenne Eas 5-00.00 NH
-- Orr, Justin Natrona Indo 5-02.00 NH
-- McGee, Sean Laramie High 5-02.00 NH
-- Lewis, Chad Cody High In 5-09.00 SCR
Boys Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Gebicki, Justin Cheyenne Eas 15-07.00 J14-00.00 10
2 Pettit, Scott Sheridan Hig 14-03.00 J14-00.00 8
3 Clinton, Glenn Cody High In 13-00.00 J12-06.00 6
4 Sullivan, Tommy Laramie High J12-06.00 5
5 Watt, Beau Kelly Walsh 12-06.00 J12-00.00 4
6 Sexton, Tyler Cheyenne Eas 11-00.00 J11-06.00 3
7 Blanchard, Landon Cody High In 12-00.00 J11-06.00 2
8 Carlson, Ethan Cheyenne Eas 12-00.00 J11-06.00 1
9 Schilling, Garrett Campbell County 11-06.00 11-00.00
9 Cathy, Amos Campbell County 10-06.00 11-00.00
11 Muller, Greg Kelly Walsh 10-06.00 10-06.00
11 Rees, Mike Star Valley 10-06.00 10-06.00
13 Ryder, Sean Lander Valle 9-06.00
14 VanWagoneer, Caleb Cody High In 10-00.00 9-00.00
-- Stevenson, Austin Cheyenne Cen 10-00.00 NH
-- Melchior, Matt Cheyenne Cen 8-00.00 NH
-- Birt, Justin Cheyenne Cen 11-00.00 NH
-- Birt, Ethan Cheyenne Cen 8-00.00 NH
-- Proctor, Colton Laramie High NH
-- Melchior, Nate Cheyenne Cen 10-00.00 NH
-- Mordhorst, Trevor Cheyenne Cen 8-00.00 NH
-- Morgan, Jarrod Campbell County 9-00.00 SCR
-- Watt, Ogden Kelly Walsh SCR
-- Goss, Daryl Cheyenne Cen 7-06.00 SCR
-- Rhinesmith, Ben Sheridan Hig 12-06.00 SCR
Boys Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Ames, Brendan Cheyenne Cen 23-09.00 23-08.50 10
2 Michael, Stephen Laramie High 22-09.00 22-09.00 8
3 Rudkin, Reed Kelly Walsh 21-05.50 21-05.75 6
4 Neddermeyer, Matt Cody High In 21-00.00 21-02.75 5
5 Gebicki, Justin Cheyenne Eas 21-08.50 21-02.50 4
6 Smith, Kenny Cody High In 21-00.00 20-05.00 3
7 Villegas, Taylor Natrona Indo 20-00.00 19-09.50 2
8 Verburg, David Laramie High 19-04.00 19-05.50 1
9 Dach, Josh Natrona Indo 19-11.00 19-04.75
10 Storie, Jed Campbell County 18-03.00 19-01.00
11 Baker, Jake Natrona Indo 17-11.00 19-00.50
12 Kmetz, Kyle Laramie High 18-02.00 19-00.00
13 Welch, Derek Cody High In 19-06.00 18-08.25
14 Stebbing, Bryan Sheridan Hig 18-06.00 18-07.00
15 Weinrich, Cody Natrona Indo 19-01.00 18-06.00
16 Igo, Mike Campbell County 17-03.00 18-04.50
16 Gale, Brady Cheyenne Eas 17-05.00 18-04.50
18 Watt, Ogden Kelly Walsh 17-10.00 18-03.50
19 Asire, Josh Natrona Indo 17-11.00 18-03.00
20 Grammens, Kyle Sheridan Hig 17-10.00 18-02.50
21 Pitta, John Riverton 17-11.50
22 Bates, Corey Cheyenne Cen 16-02.00 17-10.50
23 Reese, Ben Natrona Indo 18-01.00 17-09.00
24 Pendleton, Dave Lander Valle 18-05.00 17-05.75
25 Phipps, Jordan Natrona Indo 16-09.00 17-04.00
26 Murphy, Griffin Laramie High 17-06.00 17-03.50
27 Korpela, Keegan Sheridan Hig 16-04.00 17-02.75
28 Turner, Scott Natrona Indo 17-00.75
29 Simon, Adam Riverton 16-05.25
30 Gale, Jon Cheyenne Eas 16-00.00 16-02.25
31 Zhou, Jesse Laramie High 16-02.00 15-10.75
32 Cathy, Amos Campbell County 15-09.00 15-10.25
33 Hardy, Samuel Natrona Indo 14-01.00 15-02.50
34 Gibson, Ian Natrona Indo 14-03.00 15-00.75
35 Hasely, Steven Natrona Indo 15-11.00 14-09.75
36 Harvey, Bradyn Thermopolis 14-00.00 13-04.75
-- Tschimpere, Tyler Cheyenne Eas 13-00.00 ND
-- Miller, Mike Sheridan Hig 17-04.00 ND
-- Asey, Morgan Laramie High 17-02.00 ND
-- Nelson, Malcolm Campbell County 16-00.00 ND
-- Shadakofsky, Brandon Laramie High 15-06.00 ND
-- Drewey, Trevor Riverton 17-05.00 SCR
-- Jesse, Eric Cody High In 19-00.00 SCR
-- Hepner, Kyle Cheyenne Eas 17-00.00 SCR
-- Mordhorst, Trevor Cheyenne Cen 15-00.00 SCR
-- Neely, Darren Cheyenne Eas SCR
-- Meissner, Maximilian Kelly Walsh SCR
-- Lewis, Chad Cody High In 21-00.00 SCR
Boys Triple Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Michael, Stephen Laramie High 46-03.00 46-11.00 10
2 Neddermeyer, Matt Cody High In 42-00.00 43-06.00 8
3 Storie, Jed Campbell County 41-06.00 41-09.00 6
4 Fedore, Cale Natrona Indo 42-05.00 41-05.00 5
5 Gebicki, Justin Cheyenne Eas 41-04.00 41-04.50 4
6 Baker, Jake Natrona Indo 39-09.00 41-00.75 3
7 Smith, Kenny Cody High In 41-00.00 40-10.00 2
8 Stebbing, Bryan Sheridan Hig 39-02.00 40-03.50 1
9 Ivy, Ryan Laramie High 39-00.00 40-00.25
10 Turner, Scott Natrona Indo 38-03.00 39-09.00
11 Murphy, Griffin Laramie High 35-11.00 39-01.50
12 Jamerson, Jerard Cheyenne Cen 38-06.00 38-07.00
13 Igo, Mike Campbell County 38-03.00 38-06.50
14 Stoner, Kolton Thermopolis 36-04.00 38-00.00
14 Kline, Pete Cheyenne Cen 38-09.00 38-00.00
16 Pitta, John Riverton 37-11.00
17 Orr, Justin Natrona Indo 37-10.25
18 Kmetz, Kyle Laramie High 38-04.00 37-09.50
19 Watt, Beau Kelly Walsh 37-07.50
20 Weinrich, Cody Natrona Indo 36-05.00 37-07.00
21 Asire, Josh Natrona Indo 35-08.00 37-00.50
22 Bellefleur, Brandon Cheyenne Cen 37-06.00 36-00.75
23 Gale, Brady Cheyenne Eas 35-06.00 35-00.00
24 Gale, Jon Cheyenne Eas 33-00.00 34-09.00
25 Zhou, Jesse Laramie High 36-06.00 34-01.50
26 Hasely, Steven Natrona Indo 33-08.00
27 Phipps, Jordan Natrona Indo 33-04.00 33-02.75
-- Pendleton, Dave Lander Valle 33-11.00 ND
-- Bates, Corey Cheyenne Cen ND
-- Fowler, John Kelly Walsh 39-06.00 ND
-- Lynch, Ted Cheyenne Eas 34-00.00 ND
-- Carlson, Taylor Campbell County 33-04.00 SCR
-- Pickett, Brandt Cheyenne Cen 37-06.00 SCR
-- Jesse, Eric Cody High In 38-00.00 SCR
-- Mock, Cameron Campbell County 40-00.00 SCR
-- Lewis, Chad Cody High In 39-00.00 SCR
Boys Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Belcher, John Cheyenne Cen 56-07.00 56-09.50 10
2 Roberts, Justin Cheyenne Cen 49-05.00 51-04.50 8
3 Rowley, Carson Natrona Indo 49-11.00 49-05.00 6
4 York, Robbie Campbell County 46-03.00 48-05.00 5
5 O'Farrell, Mike Rock Springs 46-10.00 47-02.50 4
6 Cook, Matt Cheyenne Cen 45-07.00 46-08.50 3
7 Usry, Ben Cheyenne Cen 46-03.00 46-02.50 2
8 Cain, Sean Cody High In 46-00.00 44-03.00 1
9 O'Farrell, Matt Rock Springs 45-02.50 43-10.00
10 Collins, David Cheyenne Cen 45-01.00 43-00.50
11 Beisner, Bryson Rock Springs 37-01.75 42-01.50
12 Hoy, Mitch Sheridan Hig 42-06.00 41-06.50
13 Haynes, Brad Cody High In 40-00.00 41-03.00
14 Sullivan, Casey Campbell County 38-02.00 41-02.50
15 Kulhavy, Travis Natrona Indo 39-11.00 40-08.50
16 Jenkins, Chris Laramie High 39-03.00
17 Walters, Chris Glenrock Tra 38-01.00 39-02.00
18 Kaiser, Brandon Cheyenne Cen 38-08.00 38-10.00
19 Meidinger, Justin Kelly Walsh 42-04.00 38-09.50
20 Hughes, Drew Riverton 34-02.00 38-02.00
21 Norris, Kirby Campbell County 39-06.00 37-05.50
22 Bond, Mike Rock Springs 38-07.75 37-04.50
23 Anderson, Tyler Lovell High 39-03.00 36-09.50
24 Vandersloot, Tyler Campbell County 40-09.00 36-06.00
25 Garnish, Blake Laramie High 38-08.00 35-01.50
26 Barker, Daniel Laramie High 32-08.00 34-08.00
27 Sampson, David Sheridan Hig 34-00.00 33-09.00
28 Whipps, Jonathon Kelly Walsh 32-04.50 33-04.00
29 Barella, Christian Natrona Indo 35-00.00 33-01.50
30 Johnson, Jordan Kelly Walsh 31-05.00 32-11.50
31 Johnson, Trace Rock Springs 31-07.50 32-10.50
31 Rhodine, Jordan Laramie High 30-00.00 32-10.50
33 Weber, John Kelly Walsh 32-07.00 32-04.00
34 McLain, Kyle Star Valley 34-11.00 32-02.00
35 Francis, Stephen Cheyenne Eas 31-00.00 31-09.50
36 Simon, Adam Riverton 31-08.50
37 Runge, Chris Cheyenne Cen 32-09.00 31-07.50
38 Aguilar, Jose' Lovell High 30-00.00 30-07.00
39 McConnell, Josh Laramie High 36-02.00 30-06.00
40 Burns, Matt Cheyenne Eas 30-00.00 30-00.00
41 Bennett, Dillion Riverton 32-08.00 29-06.00
42 Unangst, Jaryd Kelly Walsh 31-05.50 29-05.00
43 Woodin, Chris Glenrock Tra 29-03.00 29-00.00
44 Mowry, Zach Cheyenne Cen 29-00.00 27-08.50
45 Felt, Michael Lovell High 29-02.00 27-06.00
46 Leonhardt, Jake Lovell High 30-03.00 24-09.00
47 Roberts, Billy Cheyenne Cen 22-00.00 21-08.50
-- Feusner, Trevor Cody High In 42-00.00 ND
-- Acoysta, Kenyon Riverton SCR
-- Limpy, Shawn Riverton SCR
Men - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
1) Cheyenne Central HS - Boys 168 2) Laramie High School 87
3) Cody High Indoor 85 4) Campbell County 78
5) Cheyenne East 40 6) Kelly Walsh High School 31
7) Natrona Indoor 25 8) Sheridan High School 16
9) Star Valley HS-WY 10 10) Rock Springs HS-WY 5
11) Riverton 1
Licensed to Laramie High School Hy-Tek's Meet Manager 3/3/2007 08:11 PM
Wyoming State Indoor 2007 - 3/3/2007
UW Fieldhouse
Results
Girls 55 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Prelims Finals H# Points
===================================================================================
Finals
1 Reaser, Alisha Cody High In 7.51 7.46 2 10
2 Ochstner, Maggie Cheyenne Cen 7.63 7.47 2 8
3 Ferguson, Kelly Campbell County 7.61 7.57 2 6
4 Patch, Trae Cheyenne Cen 7.73 7.59 2 5
5 Snell, Meghan Nchs Girls I 7.70 7.67 2 4
6 Hedlund, Shanae Kelly Walsh 7.77 7.72 1 3
7 Smith, Shaundra Cheyenne Cen 7.77 7.73 1 2
8 Harrington, Rachel Rock Springs 7.72 7.76 2 1
9 Uranker, Kayla Rock Springs 7.82 7.81 1
10 Cruz, Gaby Cheyenne Cen 7.83 7.82 1
11 Hunt, Jaclyn Glenrock Tra 7.81 7.87 1
-- Sambrooks, Bonnie Laramie High 7.78 DQ 1
Girls 200 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Elseroad-Wall, Veronica Kelly Walsh 26.60 26.03 21 10
2 Ditto, Rebecca Cheyenne Cen 27.48 27.02 21 8
3 Jamerson, Miki Cheyenne Cen 27.66 27.20 21 6
4 Ochstner, Maggie Cheyenne Cen 27.82 27.21 20 5
5 West, Audrey Star Valley 27.60 4 4
6 Patch, Trae Cheyenne Cen 28.24 27.91 20 3
7 Sambrooks, Hollie Laramie High 27.60 28.03 21 2
8 Hedlund, Shanae Kelly Walsh 28.56 28.07 19 1
9 Schroff, Andie Cheyenne Eas 28.60 28.12 19
10 Propes, Kayla Nchs Girls I 28.21 28.40 20
11 Uranker, Kayla Rock Springs 28.31 28.41 19
12 Smith, Shaundra Cheyenne Cen 27.76 28.55 20
13 Perry, Teka Kelly Walsh 28.78 28.77 18
14 Laib, Kelsey Cody High In 28.99 29.01 17
15 Asay, Meredith Lovell High 30.11 29.36 14
16 Shutts, Sara Nchs Girls I 30.18 29.37 14
17 Sambrooks, Bonnie Laramie High 28.90 29.39 18
18 Jones, Nicole Campbell County 29.20 29.55 17
19 Cruz, Gaby Cheyenne Cen 29.49 29.66 16
20 Conrad, Ashley Campbell County 29.80 29.68 16
21 Rust, Jhordan Cheyenne Eas 29.74 3
22 Pettit, Stephanie Sheridan Hig 29.45 29.86 17
23 Pickett, Haleigh Cheyenne Cen 29.90 29.98 15
24 Jones, Megan Kelly Walsh 30.46 30.01 13
25 Bozner, Shelby Rock Springs 28.70 30.11 19
26 Hartigan, Morgan Cheyenne Eas 30.32 30.15 14
27 George, Chelsea Sheridan Hig 31.24 30.21 10
28 Rodekuhr, Chelsea Cheyenne Cen 29.87 30.30 15
29 Vetter, Kayla Campbell County 31.28 30.32 10
30 Wheeler, Shannon Cheyenne Eas 30.41 2
31 Hayes, Dez Cheyenne Cen 30.68 30.45 12
32 Crowe, Brianna Nchs Girls I 30.51 30.60 13
33 Weber, Kahla Cheyenne Cen 31.23 30.61 10
34 Hulse, Ashlee Evanston Hs- 30.70 1
35 Green, Brielle Sheridan Hig 30.84 30.71 12
36 Rhinesmith, Sadie Sheridan Hig 29.14 30.84 17
37 Rosechandler, Robyn Cody High In 29.99 31.01 15
38 Steir, Alecia Sheridan Hig 31.98 31.08 9
39 Urhammer, Caitlyn Nchs Girls I 31.16 31.14 11
40 Wolpert, Olivia Riverton 31.17 2
41 Black, Kim Cheyenne Cen 32.22 31.27 9
42 Egan Wright, Dori Cheyenne Cen 29.91 31.40 15
43 Brown, Kearstin Sheridan Hig 32.56 31.43 8
44 Abulashvili, Katya Rock Springs 30.71 31.47 12
45 Berg, Jennifer Nchs Girls I 31.47 31.52 10
46 Sims, Erin Cheyenne Cen 31.57 3
47 Mitchell, Kara Cheyenne Cen 31.01 31.66 11
48 Tatman, Holland Nchs Girls I 33.37 31.69 6
49 Ringler, Shaina Cody High In 30.50 31.81 13
50 McCluskey, Alyssa Nchs Girls I 32.11 31.88 9
51 Heck, Jessica Nchs Girls I 32.81 32.10 7
51 Wragge, Meaghen Nchs Girls I 32.47 32.10 8
53 Hardin, Alisha Rock Springs 31.19 32.17 11
54 Lanich, Meagan Campbell County 33.00 32.29 7
55 Dunleavy, Lauren Cody High In 30.22 32.35 14
56 Pickinpaugh, Stacey Nchs Girls I 33.50 32.52 6
57 Ellison, Kristine Rock Springs 32.74 32.54 8
58 Shaw, Virginia Kelly Walsh 35.07 32.62 5
59 Milatzo, Emili Cheyenne Eas 32.65 32.69 8
60 Calderon, Elizabeth Cheyenne Cen 31.20 33.01 11
61 Bader, Alex Nchs Girls I 33.54 33.26 6
62 O'Brien, Erin Cheyenne Eas 34.02 33.29 6
63 Percival, Lana Campbell County 32.90 33.58 7
64 Sutherlund, Sarah Cheyenne Eas 33.97 2
65 Tatman, Autumn Nchs Girls I 34.81 34.74 5
66 Merwin, Shandra Cheyenne Eas 34.63 35.27 5
67 Schroff, Aspen Cheyenne Cen 35.32 1
68 Ehlebracht, Maggie Glenrock Tra 35.86 1
69 Martin, Mara Cheyenne Eas 35.00 36.74 5
70 Perryman, Sady Cheyenne Cen 37.85 3
71 Zollinger, Jessica Campbell County 38.00 38.09 4
-- Brown, Iesha Cheyenne Cen DQ 4
-- Strom, Nicole Rock Springs 29.50 DQ 16
Girls 400 Meter Dash
===================================================================================
Name Year School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Elseroad-Wall, Veronica Kelly Walsh 57.90 59.12 11 10
2 Blankenship, Carli Cody High In 1:01.55 1:01.20 11 8
3 West, Audrey Star Valley 1:02.90 1:02.08 11 6
4 Hedlund, Shanae Kelly Walsh 1:03.16 1:02.83 10 5
5 Crockett, Victoria Cheyenne Cen 1:03.04 3 4
6 Meredith, Ciara Cheyenne Cen 1:01.54 1:03.09 11 3
7 Schmidt, Veronica Kelly Walsh 1:04.41 1 2
8 Schroff, Andie Cheyenne Eas 1:04.00 1:04.46 10 1
9 Polen, Veronica Cheyenne Cen 1:04.25 1:05.64 10
10 Brus, Cate Cody High In 1:06.55 1:06.12 9
11 Brown, Stephanie Sheridan Hig 1:06.21 1:06.19 9
12 Pollock, Jonelle Cody High In 1:06.42 1:06.31 9
13 Harrington, Rachel Rock Springs 1:04.17 1:06.40 10
14 Schmitz, Amy Campbell County 1:07.00 1:06.60 8
14 Wheeler, Shannon Cheyenne Eas 1:06.60 2
16 Lankford, Nicole Cheyenne Eas 1:11.07 1:07.22 6
17 Undesser, Emily Star Valley 1:07.17 1:07.67 8
18 Escamillo, Brittany Cheyenne Eas 1:09.81 1:08.23 7
19 Robinson, Randi Star Valley 1:09.16 1
20 Reece, Amy Campbell County 1:07.00 1:09.98 9
21 Dunleavy, Lauren Cody High In 1:09.99 1:11.20 6
22 Hessenthaler, Shareena Thermopolis 1:11.83 2
23 Fisher, Charli Star Valley 1:08.16 1:12.08 8
24 Rodekuhr, Chelsea Cheyenne Cen 1:09.68 1:13.53 7
25 Baugh, Lisa Star Valley 1:10.11 1:13.94 6
26 Berg, Jennifer Nchs Girls I 1:13.36 1:14.03 5
27 Wolpert, Olivia Riverton 1:20.00 1:14.79 3
28 Tatman, Autumn Nchs Girls I 1:16.16 1:14.98 4
29 Mingus, Kristi Cody High In 1:21.22 1:15.25 3
30 Anderson, Cashmere Cheyenne Eas 1:15.68 1
31 Cooper, Alexis Evanston Hs- 1:16.04 1
32 Lanich, Meagan Campbell County 1:13.00 1:16.33 5
33 Ringler, Shaina Cody High In 1:08.65 1:16.47 7
34 Brown, Sarah Cheyenne Cen 1:17.53 2
35 Beffert, Jenni Cheyenne Cen 1:14.12 1:17.86 5
36 Merwin, Shandra Cheyenne Eas 1:22.00 1:18.96 3
37 King, Amanda Cheyenne Cen 1:18.00 1:20.22 4
38 Andress, Shelby Nchs Girls I 1:15.22 1:20.24 4
39 Taylor, Mikenzie Riverton 1:21.18 2
-- Sutherlund, Sarah Cheyenne Eas 1:20.00 DNF 4
Girls 800 Meter Dash
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Blankenship, Carli Cody High In 2:16.00 2:26.53 10
2 Lovato, Melissa Rock Springs 2:27.50 2:29.55 8
3 Helmerick, Kathryn Cheyenne Cen 2:30.12 2:32.37 6
4 Young, Brittany Nchs Girls I 2:38.00 2:34.48 5
5 Zancanella, Annie Rock Springs 2:27.40 2:35.90 4
6 Jenkins, Kristen Cheyenne Cen 2:34.94 2:37.07 3
7 Weber, Amanda Campbell County 2:33.00 2:37.10 2
8 Rosechandler, Robyn Cody High In 2:34.00 2:38.18 1
9 Kougl, Kelly Cheyenne Eas 2:29.00 2:38.24
10 Schmidt, Veronica Kelly Walsh 2:39.13
11 Brugger, Lindsay Cheyenne Cen 2:44.00 2:40.45
12 Yancnek, Anna Cheyenne Cen 2:39.78 2:42.00
13 Reiner, Heather Cheyenne Eas 2:50.00 2:44.64
14 Martinez, Maya Cheyenne Cen 2:44.63 2:45.05
15 Hollenbeck, Cassa Campbell County 2:39.00 2:48.27
16 McKen, Kirsten Star Valley 2:53.53 2:48.87
17 Hensel, Michelle Cheyenne Eas 3:01.00 2:49.78
18 Duncan, Shelby Cheyenne Cen 2:51.00 2:50.35
19 Fahlgren, Jessie Campbell County 2:59.00 2:52.32
20 McLoed, Niki Cheyenne Cen 2:55.91
21 Harrelson, Jessica Sheridan Hig 2:54.23 2:58.02
22 Bever, Amanda Cheyenne Eas 2:45.00 2:58.32
23 Bennett, Shelby Kelly Walsh 3:04.72 2:59.11
24 Donaldson, Brittany Cheyenne Cen 3:04.00 3:00.74
25 Albert, Skye Cody High In 2:55.00 3:03.50
26 Thunselle, Karissa Kelly Walsh 3:00.12 3:03.69
27 Brooks, Helen Cheyenne Cen 3:04.16
28 Ball, Kelsey Kelly Walsh 3:10.68 3:05.45
29 Cooper, Alexis Evanston Hs- 3:05.46
30 Chuman, Maddie Kelly Walsh 3:05.60
31 Clikeman, Nicole Campbell County 3:03.00 3:06.88
32 Butterfield, Hannah Rock Springs 3:16.24 3:06.97
33 Beffert, Jenni Cheyenne Cen 3:00.22 3:07.93
34 Edwards, Kelsie Cheyenne Cen 3:10.00 3:08.36
35 Roman, Erica Sheridan Hig 2:58.00 3:09.40
36 Walker, Kaitlin Campbell County 3:10.00 3:10.14
37 Nelson, Mary Glenrock Tra 3:21.00 3:13.61
38 Taylor, Mikenzie Riverton 3:14.81
39 Oliveri, Sierra Campbell County 3:22.00 3:39.57
-- Robinson, Randi Star Valley DNF
-- Diller, Taylor Kelly Walsh DNF
-- Gray, Alicia Rock Springs 2:46.27 DNF
Girls 1600 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Kougl, Kelly Cheyenne Eas 5:23.00 5:37.90 10
2 Abraham, Levia Cheyenne Cen 5:27.00 5:38.07 8
3 Peterson, Nicole Rock Springs 5:29.87 5:38.17 6
4 Miller, Alyssa Cheyenne Cen 5:41.46 5
5 Allias, Jenna Rock Springs 5:28.52 5:42.23 4
6 Byra, Emily Laramie High 5:31.00 5:44.46 3
7 Carpenter, Lela Sheridan Hig 5:33.45 5:56.33 2
8 Lane, Carissa Cheyenne Cen 5:55.03 6:02.42 1
9 Yancnek, Anna Cheyenne Cen 5:58.46 6:05.18
10 Winter, Emily Campbell County 5:53.60 6:05.79
11 Vike, Raven Campbell County 5:53.00 6:09.24
12 Byra, Madelyn Laramie High 5:58.00 6:09.56
13 Barrera, Jessica Campbell County 5:52.00 6:11.58
14 Morin, Dana Sheridan Hig 5:55.00 6:12.34
15 Ritter, Kelly Rock Springs 6:29.03 6:13.95
16 Derr, Jillian Cheyenne Cen 6:30.00 6:19.43
17 Reiner, Heather Cheyenne Eas 6:30.00 6:20.63
18 Bobinchak, Emily Sheridan Hig 5:52.00 6:21.00
19 Bohnenblust, Kelly Cheyenne Cen 6:02.30 6:21.95
20 Martinez, Maya Cheyenne Cen 6:02.00 6:22.58
21 Harrelson, Jessica Sheridan Hig 6:32.21 6:25.05
22 Duncan, Shelby Cheyenne Cen 6:43.00 6:29.79
23 Sharp, Stormy Thermopolis 6:41.00 6:31.93
24 Gray, Alicia Rock Springs 6:17.84 6:35.23
25 Inskeep, Alicia Star Valley 6:50.10 6:36.22
26 Mestas, Jordan Kelly Walsh 5:58.03 6:36.30
27 Nelson, Mary Glenrock Tra 7:00.00 6:39.80
28 Clikeman, Nicole Campbell County 6:29.00 6:41.19
29 O'Lexey, Misty Rock Springs 6:33.61 6:41.71
30 Bever, Amanda Cheyenne Eas 5:50.00 6:44.14
31 Brooks, Helen Cheyenne Cen 6:46.36
32 Roman, Erica Sheridan Hig 6:45.00 6:46.89
33 Porras, Jessica Campbell County 6:50.00 6:48.28
34 Engdahl, Kylie Campbell County 6:34.00 6:54.72
35 Herget, Kristen Cheyenne Cen 7:04.00 6:55.22
36 Keener, Santana Thermopolis 7:04.00 6:55.82
37 Edwards, Kelsie Cheyenne Cen 7:10.00 6:57.74
38 Poffenbarger, Katherine Cheyenne Cen 6:44.00 6:58.79
39 Mathis, Chelsea Cheyenne Eas 6:32.00 7:04.46
40 Jackson, Felina Thermopolis 7:31.00 7:16.39
41 Oliveri, Sierra Campbell County 7:20.00 7:38.99
42 Materi, Justine Thermopolis 7:34.00 7:39.29
Girls 3200 Meter Run
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Carrick, Chelsea Nchs Girls I 12:03.00 12:23.23 10
2 Abraham, Levia Cheyenne Cen 11:50.14 12:28.08 7
2 Miller, Alyssa Cheyenne Cen 12:00.14 12:28.08 7
4 Byra, Emily Laramie High 12:05.00 12:32.00 5
5 Carpenter, Lela Sheridan Hig 12:10.00 12:34.79 4
6 Helmerick, Kathryn Cheyenne Cen 12:45.32 12:51.95 3
7 Winter, Emily Campbell County 13:00.00 12:54.50 2
8 Barrera, Jessica Campbell County 13:00.00 13:10.63 1
9 Lane, Carissa Cheyenne Cen 12:45.11 13:17.83
10 Vike, Raven Campbell County 13:05.00 13:39.23
11 Bever, Abi Cheyenne Eas 12:53.00 13:39.76
12 Byra, Madelyn Laramie High 12:45.00 13:41.04
13 Bohnenblust, Kelly Cheyenne Cen 13:53.21 13:53.27
14 Parady, Annalise Rock Springs 13:37.18 13:54.53
15 Jenkins, Kristen Cheyenne Cen 13:00.41 13:55.08
16 Sharp, Stormy Thermopolis 15:05.00 14:25.02
17 Inskeep, Alicia Star Valley 13:55.00 14:29.41
18 McLoed, Niki Cheyenne Cen 14:37.35
19 Poffenbarger, Katherine Cheyenne Cen 15:03.35
20 Keener, Santana Thermopolis 15:21.00 15:05.06
21 Herget, Kristen Cheyenne Cen 15:02.00 15:14.21
Girls 55 Meter Hurdles
===================================================================================
Name Year School Prelims Finals H# Points
===================================================================================
Finals
1 Ochstner, Maggie Cheyenne Cen 8.89 8.54 2 10
2 Merback, Jordan Kelly Walsh 8.83 8.56 2 8
3 Elseroad-Wall, Veronica Kelly Walsh 8.86 8.69 2 6
4 Ebner, Kylie Campbell County 9.26 9.14 2 5
5 Reaser, Alisha Cody High In 9.02 9.19 2 4
6 Metzler, Michaela Cheyenne Cen 9.31 9.23 1 3
7 Bozner, Shelby Rock Springs 9.28 9.25 1 2
8 Vassar, Tanya Cheyenne Eas 9.34 9.49 1 1
9 Strom, Nickole Kelly Walsh 9.76 9.57 1
10 Whisonant, Betsey Cody High In 9.18 9.63 2
11 Lensert, Sephanie Kelly Walsh 9.66 9.65 1
12 Stevens, Audrey Kelly Walsh 9.80 9.72 1
Girls 4x400 Meter Relay
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Cheyenne Central HS - Girls 'A' 4:10.38 4:12.35 4 10
2 Kelly Walsh High School 'A' 4:08.90 4:15.29 4 8
3 Cody High Indoor 'A' 4:17.01 4:18.59 4 6
1) Blankenship, Carli 2) Pollock, Jonelle
3) Reaser, Alisha 4) Whisonant, Betsey
4 Rock Springs Hs-Wy 'A' 4:25.30 4:23.78 3 5
1) Harrington, Rachel 2) Lovato, Melissa
3) Uranker, Kayla 4) Zancanella, Annie
5 Cheyenne East 'A' 4:30.62 4:28.62 3 4
1) Kougl, Kelly 2) Lankford, Nicole
3) Schroff, Andie 4) Vassar, Tanya
6 Nchs Girls Indoor 'A' 4:16.00 4:30.47 4 3
1) Angelo, Jayde 2) Mayhue, Ashlee
3) Propes, Kayla 4) Snell, Meghan
7 Sheridan High School 'A' 4:33.45 4:42.48 2 2
-- Campbell County 'A' 4:33.00 DQ 3
-- Star Valley Hs-Wy 'A' 4:27.29 DQ 3
1) Baugh, Lisa 2) Fisher, Charli
3) McKen, Kirsten 4) Undesser, Emily
-- Cheyenne Central HS - Girls 'B' X4:38.09 2
-- Cheyenne East 'B' X4:38.28 1
1) Anderson, Cashmere 2) Hensel, Michelle
3) Prejean, Alix 4) Wheeler, Shannon
-- Cheyenne East 'C' X5:05.83 2
1) Escamillo, Brittany 2) Milatzo, Emili
3) Rehm, Brittany 4) Sutherlund, Sarah
Girls 4x800 Meter Relay
===================================================================================
School Seed Finals H# Points
===================================================================================
1 Cheyenne Central HS - Girls 'A' 10:15.17 10:08.41 2 10
2 Rock Springs Hs-Wy 'A' 10:19.04 10:14.98 2 8
1) Allias, Jenna 2) Lovato, Melissa
3) Peterson, Nicole 4) Zancanella, Annie
3 Sheridan High School 'A' 10:45.00 10:38.60 2 6
4 Campbell County 'A' 10:50.00 10:39.92 2 5
5 Nchs Girls Indoor 'A' 10:54.08 1 4
1) Berg, Jennifer 2) Carrick, Chelsea
3) Mayhue, Ashlee 4) Young, Brittany
6 Cheyenne East 'A' 11:43.72 1 3
1) Bever, Amanda 2) Bever, Abi
3) Mathis, Chelsea 4) Reiner, Heather
7 Cody High Indoor 'A' 11:30.00 12:11.31 1 2
Girls High Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Clark, Stephanie Kelly Walsh 5-03.00 5-04.00 10
2 Vassar, Tanya Cheyenne Eas 5-01.00 J5-04.00 8
3 Jamerson, Miki Cheyenne Cen 5-02.00 5-00.00 6
4 Merback, Jordan Kelly Walsh 5-00.00 J5-00.00 5
5 Strom, Nickole Kelly Walsh 5-02.00 J5-00.00 4
6 Brus, Cate Cody High In 5-00.00 J5-00.00 3
7 Perry, Teka Kelly Walsh 4-10.00 4-10.00 2
8 Whisonant, Betsey Cody High In 5-00.00 J4-10.00 1
9 McAdams, Mykelle Campbell County 4-10.00 4-08.00
10 Ferguson, Kelly Campbell County 5-00.00 4-06.00
10 Depew, Kayla Cheyenne Cen 4-08.00 4-06.00
10 Rust, Jhordan Cheyenne Eas 4-06.00
10 Hayes, Dez Cheyenne Cen 4-08.00 4-06.00
10 Clark, Kayla Kelly Walsh 4-04.00 4-06.00
15 Ellis, Mariah Cheyenne Cen 4-06.00 4-04.00
15 Dvorak, Mallory Laramie High 4-08.00 4-04.00
15 Carlson, Maddie Campbell County 4-08.00 4-04.00
15 Miller, Ali Kelly Walsh 4-06.00 4-04.00
-- Wegner, Aubrey Sheridan Hig 4-06.00 NH
-- Weber, Kahla Cheyenne Cen 4-06.00 NH
-- Halsey, Becca Laramie High 4-06.00 NH
-- George, Chelsea Sheridan Hig 4-06.00 NH
-- Sargent, Megan Cheyenne Cen 5-06.00 NH
Girls Pole Vault
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Ferguson, Kelly Campbell County 10-06.00 10-00.00 10
2 Whisonant, Betsey Cody High In 10-03.00 J10-00.00 8
3 Hartigan, Morgan Cheyenne Eas 10-06.00 J10-00.00 6
4 Fauber, Kayla Sheridan Hig 9-00.00 9-00.00 5
5 Jones, Chelsea Cody High In 9-00.00 8-00.00 4
6 Sambrooks, Hollie Laramie High 7-06.00 J8-00.00 3
7 Brown, Kearstin Sheridan Hig 7-06.00 J8-00.00 2
8 Lensert, Sephanie Kelly Walsh 7-06.00 7-06.00 0.5
8 Pollock, Jonelle Cody High In 8-06.00 7-06.00 0.5
10 Stolpe, Hanna Campbell County 7-00.00 J7-06.00
11 Butcher, Stacey Cheyenne Cen 7-06.00 7-00.00
11 Eldridge, Brittany Campbell County 7-06.00 7-00.00
11 Curtis, Jessi Laramie High 7-06.00 7-00.00
11 Kelly, Gabby Campbell County 7-00.00 7-00.00
-- Yancnek, Anna Cheyenne Cen 6-06.00 NH
-- Smith, Chandy Cody High In 7-00.00 NH
-- Shriner, Maddi Cheyenne Cen 6-00.00 NH
-- Bagley, Tenny Star Valley 8-09.00 NH
-- Smith, Randi Cheyenne Cen 7-00.00 NH
-- Howe, Jesse Cheyenne Eas 11-06.50 NH
-- Barker, Alex Cheyenne Cen 6-00.00 NH
-- Heck, Jessica Nchs Girls I 6-06.00 NH
-- Ridley, Lydia Laramie High NH
-- Reaser, Alisha Cody High In 11-06.00 NH
Girls Long Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Ditto, Rebecca Cheyenne Cen 17-03.25 10
2 Ferguson, Kelly Campbell County 16-03.00 16-03.75 8
3 Jamerson, Miki Cheyenne Cen 15-09.00 16-01.25 6
4 Ebner, Kylie Campbell County 16-01.00 16-00.00 5
5 Cruz, Gaby Cheyenne Cen 15-06.00 J16-00.00 4
6 Snell, Meghan Nchs Girls I 15-04.00 15-10.75 3
7 Crowe, Brianna Nchs Girls I 15-01.00 15-09.50 2
8 West, Audrey Star Valley 15-09.25 1
9 Propes, Kayla Nchs Girls I 15-11.00 15-03.50
10 Sambrooks, Bonnie Laramie High 15-02.00 15-02.75
11 Olson, Jordan Rock Springs 15-03.50 14-11.25
12 Rust, Jhordan Cheyenne Eas 14-00.00 14-10.25
13 Stephens, Stefanie Cheyenne Cen 14-11.00 14-10.00
14 Dill, Janelle Nchs Girls I 13-10.00 14-08.75
15 Angelo, Jayde Nchs Girls I 14-07.00 14-04.00
16 Mayhue, Ashlee Nchs Girls I 14-07.00 14-03.75
16 Elliott, Morgan Nchs Girls I 13-09.00 14-03.75
18 McAdams, Mykelle Campbell County 15-00.00 14-02.25
19 Kerney, Keri Rock Springs 13-04.00 13-10.25
19 Hagen, Katie Riverton 15-00.00 13-10.25
21 Shutts, Sara Nchs Girls I 14-02.00 13-09.50
21 Halsey, Becca Laramie High 13-07.00 13-09.50
23 Wolpert, Olivia Riverton 14-09.00 13-04.50
24 Martin, Alyssa Cheyenne Cen 13-00.75
25 Stibitz, Jordyne Laramie High 13-01.00 13-00.50
26 Tyson, Brittany Laramie High 13-09.00 12-11.50
27 Swierczek, Jessica Laramie High 13-05.00 12-08.50
28 Andress, Shelby Nchs Girls I 12-00.00 12-06.50
29 Walde, Jillian Cheyenne Cen 12-06.00
30 Baker, Samantha Cody High In 14-00.00 12-03.25
31 Jones, Chelsea Cody High In 14-00.00 12-02.50
32 Dinneen, Claire Cheyenne Cen 12-06.00 12-00.75
33 Smith, Shaundra Cheyenne Cen 11-10.50
34 Thunselle, Karissa Kelly Walsh 11-09.00
35 Prejean, Alix Cheyenne Eas 13-11.50 11-08.25
36 Ridley, Lydia Laramie High 12-06.00 11-07.75
37 Ringler, Shaina Cody High In 14-00.00 11-07.25
38 Walsh, Sheryl Cheyenne Cen 12-00.00 11-05.25
39 Baker, Kaylan Riverton 9-00.50
40 Chuman, Maddie Kelly Walsh 8-05.25
-- Hessenthaler, Shareena Thermopolis 13-00.00 ND
-- Cassel, Ashley Kelly Walsh 10-08.50 ND
-- Curtis, Jessi Laramie High 13-02.00 ND
-- Diller, Taylor Kelly Walsh ND
-- Urhammer, Caitlyn Nchs Girls I 14-04.00 ND
Girls Triple Jump
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Merback, Jordan Kelly Walsh 36-01.25 36-07.75 10
2 Ebner, Kylie Campbell County 36-00.00 36-01.00 8
3 Ditto, Rebecca Cheyenne Cen 33-11.00 35-03.00 6
4 Jamerson, Miki Cheyenne Cen 33-03.00 34-01.50 5
5 Snell, Meghan Nchs Girls I 32-01.00 32-10.50 4
6 Fauber, Kayla Sheridan Hig 31-06.00 32-07.75 3
7 Olson, Jordan Rock Springs 31-08.50 32-04.50 2
8 Strom, Nickole Kelly Walsh 32-02.00 1
9 Vassar, Tanya Cheyenne Eas 32-04.00 32-00.50
10 Stevens, Audrey Kelly Walsh 30-08.00 31-08.00
11 Shutts, Sara Nchs Girls I 29-05.00 31-06.00
12 Salas, Taylor Cheyenne Cen 30-09.00 31-05.00
13 Patch, Trae Cheyenne Cen 31-06.00 31-00.50
14 Dill, Janelle Nchs Girls I 30-01.00 31-00.25
15 Fisher, Charli Star Valley 28-10.00 30-03.50
16 Wragge, Meaghen Nchs Girls I 27-04.00 30-01.00
17 Schroeder, Julianne Campbell County 30-00.00 29-02.75
18 Segal, Marrissa Cheyenne Cen 28-10.00 28-09.25
19 Clark, Stephanie Kelly Walsh 28-08.50
20 Ringler, Shaina Cody High In 28-00.00 28-06.00
21 Dvorak, Mallory Laramie High 28-08.00 28-03.25
22 Curtis, Jessi Laramie High 29-04.00 28-02.75
23 Abulashvili, Katya Rock Springs 27-10.50
24 Clark, Kayla Kelly Walsh 21-03.25 27-07.00
25 Carlson, Maddie Campbell County 25-00.00 27-01.25
26 Percival, Lana Campbell County 26-00.00 27-00.50
27 Baker, Samantha Cody High In 28-00.00 26-10.50
28 Mingus, Kristi Cody High In 28-00.00 26-08.00
29 Ball, Kelsey Kelly Walsh 26-05.00
30 Oliveri, Sierra Campbell County 23-00.00 25-10.00
31 Walde, Jillian Cheyenne Cen 25-09.00
32 Fisch, Kristine Cheyenne Cen 27-00.00 25-08.50
33 Stibitz, Jordyne Laramie High 27-08.00 24-03.50
34 Culjat, Reanna Campbell County 25-00.00 23-11.00
35 Flesner, Candice Campbell County 25-00.00 23-09.50
36 Ridley, Lydia Laramie High 24-04.00 23-08.00
-- Sambrooks, Bonnie Laramie High 30-06.00 ND
-- Tyson, Brittany Laramie High 27-08.00 ND
-- Kerney, Keri Rock Springs 28-01.00 ND
Girls Shot Put
================================================================================
Name Year School Seed Finals Points
================================================================================
1 Milbourn, Cody Cheyenne Cen 37-01.00 38-04.25 10
2 Gray, Kelly Rock Springs 37-03.00 37-11.75 8
3 Cottier, Macie Campbell County 39-00.00 37-06.25 6
4 Rodgers, Lacy Campbell County 36-00.00 36-07.00 5
5 Gruver, Deanna Cheyenne Eas 37-09.00 35-03.25 4
6 Heck, Melissa Nchs Girls I 36-02.00 33-09.50 3
7 Kuhrt, Heather Campbell County 34-11.00 32-10.00 2
8 Beddes, Kaylee Nchs Girls I 34-09.00 32-05.00 1
9 Albertini, Christina Rock Springs 30-07.00 31-05.50
10 Bracht, Holly Cheyenne Cen 29-01.00 31-03.00
11 McLane, Jessica Cheyenne Eas 32-11.00 31-00.00
12 Carr, Megan Rock Springs 30-04.50 30-11.50
13 Falk, Andrea Cheyenne Cen 33-08.00 30-11.25
14 Alm, Katie Campbell County 33-00.00 30-11.00
15 Osterkamp, Jennifer Cody High In 32-00.00 30-03.25
16 Klepperick, Kelli Sheridan Hig 30-09.00 30-00.50
17 Gengocian, Mariah Campbell County 30-09.00 29-08.00
18 Lensert, Sephanie Kelly Walsh 29-05.50
19 Valenzeaula, Kristine Cody High In 30-00.00 28-07.50
20 Lindhorst, Jessica Campbell County 28-00.00 28-03.00
21 Christensen, Michah Riverton 27-06.00
22 Mulcaly, Abby Cheyenne Cen 29-10.00 27-04.25
23 Thorson, Chelcie Kelly Walsh 27-01.00 27-01.50
24 Miller, Ali Kelly Walsh 25-09.50 27-00.00
25 Crofts, Jessica Riverton 26-08.00
26 Jones, Jacque Kelly Walsh 25-11.00 26-06.50
27 Cook, Katie Cheyenne Cen 25-08.00 26-01.00
28 White, Hilary Cheyenne Cen 24-11.00 25-10.00
29 Carpenter, Breanna Cheyenne Cen 24-07.00 25-07.50
30 Tetherow, Amanda Kelly Walsh 26-03.50 25-01.00
31 Hilman, Joann Laramie High 25-06.00 24-09.50
32 Mayer, Molly Kelly Walsh 27-06.00 24-06.00
33 Hawkins, Shanae Cheyenne Cen 24-05.50
34 Jones, Brittney Sheridan Hig 30-03.00 23-02.00
35 Schroff, Aspen Cheyenne Cen 23-10.00 22-11.00
36 Davis, Erica Rock Springs 28-00.50 22-07.00
37 Trujillo, Stephanie Sheridan Hig 24-05.00 22-04.00
38 Cuch, Stephanie Lovell High 18-00.00 21-10.00
39 O'Brien, Erin Cheyenne Eas 23-06.00 21-09.00
40 Skala, Tiffany Cheyenne Cen 19-07.00 19-11.00
Women - Team Rankings - 14 Events Scored
===============================================================================
1) Cheyenne Central HS - Girl 164 2) Kelly Walsh High School 85.50
3) Campbell County 65 4) Cody High Indoor 57.50
5) Rock Springs HS-WY 48 6) NCHS Girls Indoor 39
7) Cheyenne East 37 8) Sheridan High School 24
9) Laramie High School 13 10) Star Valley HS-WY 11