BOX ASSIGNMENTS - AS
OF SEPTEMBER 20TH
Boys:
Small Schools - Nike
Race of Champions - Seeded Invite - Red - White - Junior
Varsity I - Junior Varsity II
Girls:
Small Schools - Nike
Race of Champions - Seeded Invite - Red - White - Junior
Varsity I -
Junior Varsity II
Men:
Mens University Seeded - Mens
Nike Race of Champions - Mens Small School
Women:
Womens
University Seeded - Womens Nike Race Of Champions - Womens
Small School
Small Schools - Boys (18)
Box
5 Archbishop Spalding HS Severn MD
6 Berkeley Preparatory School Tampa FL
7 Cardinal Gibbons HS Raleigh NC
8 Cary Academy Cary NC
9 Cary Christian School Cary NC
10 Charlotte Catholic HS Charlotte NC
11 Charlotte Latin School Charlotte NC
12 Cresset Christian Academy Durham NC
13 First Presbyterian Day School Macon GA
14 Fork Union M.A. Fork Union VA
17 Oak Hall School Gainesville FL
18 Providence Day School Charlotte NC
19 Providence Day School Team B Charlotte NC
20 Providence Day School Team C Charlotte NC
21 The Bolles School Jacksonville FL
22 Village Christian Academy Fayetteville NC
23 Webb School Knoxville TN
24 Whitefield Academy Mableton GA
15 Enrique Sanchez Atlanta International School Atlanta GA
15 Graham Belton Atlanta International School Atlanta GA
15 Nathaniel Smith Asheville School Asheville NC
16 Phillip Koonce Charlotte Latin School Charlotte NC
16 Alek Sharma Charlotte Latin School Charlotte NC
16 John Irvin St. David's School Raleigh NC
Nike Race Of Champions - Boys (25)
3 Blessed Trinity Catholic HS Roswell GA
4 Brentsville HS Nokesville VA
5 Brookwood HS Snellville GA
6 Campbell County HS Gillette WY
7 Chapel Hill HS Chapel Hill NC
8 Christopher Columbus HS Miami FL
9 Collins Hill HS Suwanee GA
10 Colonial HS Orlando FL
11 Denver South HS Littleton CO
12 Flagler Palm Coast HS Bunnell FL
15 Holy Trinity Academy Melbourne FL
16 LaSalle HS - OH Cincinnati OH
17 Lyman HS Longwood FL
18 Marist School Atlanta GA
19 Monsignor Farrell HS Staten Island NY
20 Mountain Brook HS Birmingham AL
21 Northwestern HS Rock Hill SC
22 Oak Ridge HS Oak Ridge TN
23 Parkview HS Lilburn GA
24 Salem HS Salem OH
25 Saratoga Springs HS Saratoga Springs NY
26 St. Xavier HS Louisville KY
27 T.C. Roberson HS Asheville NC
28 Warwick Valley HS Warwick NY
29 West Chester East HS West Chester PA
13 Grant Duin Smoky Hill HS Aurora CO
13 Ben Brammeier Parkway South HS Manchester MO
13 Sandy Roberts Broughton HS Raleigh NC
13 Trey Miller RJ Reynolds HS Winston-Salem NC
14 Russell Dixon New Town HS New Town ND
14 Isaac Dunkelberger Tamaqua Area HS Tamaqua PA
14 Toma Walker Stratford HS Goose Creek SC
14 Rob Sorrell Bolton HS Arlington TN
14 Devin Cornwall Culpeper County HS Culpeper VA
Seeded - Boys (22)
4 Alexander HS Douglasville GA
5 Archbishop Carroll HS Radnor PA
6 Bishop Hendricken HS Warwick RI
7 Bishop Kenny HS Jacksonville FL
8 Buchholz HS Gainesville FL
9 Cumberland HS Cumberland RI
10 Episcopal HS Jacksonville FL
11 Fort Mill HS Fort Mill SC
12 Griswold HS Jewett City CT
15 LaSalle College HS - PA Wyndmoor PA
16 Londonderry HS Londonderry NH
17 Malvern Prep Malvern PA
18 Mount Tabor HS Winston-Salem NC
19 Oakton HS Vienna VA
20 Ocean City HS Ocean City NJ
21 Pinecrest HS Southern Pines NC
22 Salesianum HS Wilmington DE
23 Tatnall School Wilmington DE
24 Toms River HS North Toms River NJ
25 Vestavia Hills HS Vestavia Hills AL
26 Wheat Ridge HS Wheat Ridge CO
27 Winter Park HS Winter Park FL
13 Darin Hasley Fairview HS Boulder CO
13 Michael Maugans Estes Park HS Estes Park CO
13 Tyler Pennell Golden HS Golden CO
13 Christopher Sweeney Thunder Ridge HS Highlands Ranch CO
14 Charlie Forbes Tatnall School Wilmington DE
14 Will Kelly Tatnall School Wilmington DE
14 Ron Duncan Fleming County HS Flemingsburg KY
14 James Burns Avon Grove HS West Grove PA
14 Chris Kane Karns HS Knoxville TN
14 Graham Tribble Ben Lippen School Columbia SC
Red - Boys (23)
3 Apex HS Apex NC
4 Broughton HS Team B Raleigh NC
5 Canastota HS Canastota NY
6 Carmel HS Carmel NY
7 Cary HS Cary NC
8 Choctawhatchee HS Fort Walton Beach FL
9 Elizabethon HS Elizabethton TN
10 Estero HS Estero FL
11 Green Hope HS Cary NC
12 Holy Trinity Academy Team B Melbourne FL
16 LaSalle HS - OH Team B Cincinnati OH
17 Lower Merion HS Ardmore PA
18 Midlothian HS Midlothian VA
19 New Hanover HS Wilmington NC
20 North Mecklenberg HS Huntersville NC
21 Riverview HS Sarasota FL
22 Salem HS Team B Salem OH
23 Southeast Raleigh HS Raleigh NC
24 Twin Valley HS Elverson PA
25 Wellington HS Wellington FL
26 Wesleyan School Norcross GA
27 West Johnston HS Benson NC
28 West Springfield HS Springfield VA
13 Joshua Kearns Ridgefield HS Ridgefield CT
13 Brady Bennett Rome HS Rome GA
13 Grant Stauffer Brookwood School Thomasville GA
13 Isaiah Shirlen McDowell HS Marion NC
13 Kyle Carpenter Smithfield-Selma HS Smithfield NC
14 Travis Brotherton Smokey Mountain HS Sylva NC
14 Eric Johnson Ashe County HS West Jefferson NC
14 Ryan Van Alstine Midland Park HS Midland Park NJ
14 Joe DeAndrade Toms River HS North Toms River NJ
14 Jason Stewart Salem HS Salem OH
15 Erik Cibula Salem HS Salem OH
15 Mark Bowers Stratford HS Goose Creek SC
15 Stuart Allen Warwick HS Newport News VA
15 Zac Edwards Northside HS Roanoke VA
15 Winston Curry Northside HS Roanoke VA
White - Boys (24)
4 Alexander HS Team B Douglasville GA
5 Athens Drive HS Raleigh NC
6 Brookwood HS Team B Snellville GA
7 Darlington School Rome GA
8 East Burke HS Connelly Springs NC
9 Fauquier HS Warrenton VA
10 Hermitage HS Richmond VA
11 Hopewell HS Huntersville NC
12 James River HS Midlothian VA
13 John Handley HS Winchester VA
14 Knoxville West HS Knoxville TN
15 Lake Highland Prep Orlando FL
16 Leesville Road HS Raleigh NC
17 Manchester HS Midlothian VA
18 Oakton HS Team B Vienna VA
19 RJ Reynolds HS Team B Winston-Salem NC
20 Ronald Reagan HS Pfafftown NC
21 Saint James HS Murrells Inlet SC
22 Seaford HS Seaford DE
23 South Forsyth HS Cumming GA
24 Vanguard HS Ocala FL
25 Wesleyan School Team B Norcross GA
26 Winston Churchill HS Potomac MD
27 Winter Park HS Team B Winter Park FL
Junior Varsity I - Boys (23)
5 Bishop Hendricken HS Warwick RI
6 Bishop Kenny HS Jacksonville FL
7 Brentsville HS Nokesville VA
8 Brookwood HS Snellville GA
9 Buchholz HS Gainesville FL
10 Cardinal Gibbons HS Raleigh NC
11 Cumberland HS Cumberland RI
12 Fort Mill HS Fort Mill SC
13 Holy Trinity Academy Melbourne FL
14 Londonderry HS Londonderry NH
15 Lower Merion HS Ardmore PA
16 Monsignor Farrell HS Staten Island NY
17 Mountain Brook HS Birmingham AL
18 Oak Ridge HS Oak Ridge TN
19 Oakton HS Vienna VA
20 Ocean City HS Ocean City NJ
21 Parkview HS Lilburn GA
22 Salesianum HS Wilmington DE
23 Saratoga Springs HS Saratoga Springs NY
24 St. Xavier HS Louisville KY
25 Vestavia Hills HS Vestavia Hills AL
26 Wesleyan School Norcross GA
27 Wesleyan School Team B Norcross GA
Junior Varisty II - Boys (21)
6 Athens Drive HS Raleigh NC
7 Bishop Hendricken HS Team B Warwick RI
8 Brentsville HS Team C Nokesville VA
9 Broughton HS Raleigh NC
10 Buchholz HS Team B Gainesville FL
11 Canastota HS Canastota NY
12 Elizabethon HS Elizabethton TN
13 Green Hope HS Cary NC
14 Hermitage HS Richmond VA
15 John Handley HS Winchester VA
16 Knoxville West HS Knoxville TN
17 Leesville Road HS Raleigh NC
18 Oakton HS Team B Vienna VA
19 Ocean City HS Team B Ocean City NJ
20 Ronald Reagan HS Pfafftown NC
21 The Bolles School Jacksonville FL
22 The Bolles School Team B Jacksonville FL
23 Wesleyan School Team C Norcross GA
24 Wesleyan School Team D Norcross GA
25 Wesleyan School Team E Norcross GA
26 Winston Churchill HS Potomac MD
27 Southeast Raleigh HS Raleigh NC
Small Schools - Girls (14)
8 Archbishop Carroll HS Radnor PA
9 Berkeley Preparatory School Tampa FL
10 Cary Academy Cary NC
11 Cary Christian School Cary NC
12 Charlotte Catholic HS Charlotte NC
13 Charlotte Latin School Charlotte NC
14 Cresset Christian Academy Durham NC
15 First Presbyterian Day School Macon GA
17 Lake Highland Prep Orlando FL
18 Oak Hall School Gainesville FL
19 Providence Day School Charlotte NC
20 Raleigh Charter HS Raleigh NC
21 St. Catherine's School Richmond VA
22 Village Christian Academy Fayetteville NC
16 Hailey Neal The King's Academy West Palm Beach FL
16 Abby Iselborn Catherine McAuley HS Portland ME
16 Aurora Scott Oaktree Academy Chesapeake VA
Nike Race of Champions - Girls (24)
3 Bethlehem Central HS Delmar NY
4 Brentsville HS Nokesville VA
5 Bromfield HS Harvard MA
6 Campbell County HS Gillette WY
7 Cardinal Gibbons HS Raleigh NC
8 Collins Hill HS Suwanee GA
9 Episcopal HS Jacksonville FL
10 Fairview HS Boulder CO
11 Green Hope HS Cary NC
12 Holy Trinity Academy Melbourne FL
16 Jackson Memorial HS Jackson NJ
17 Midlothian HS Midlothian VA
18 Monsignor Donovan HS Toms River NJ
19 Mountain Brook HS Birmingham AL
20 Oakton HS Vienna VA
21 Padua Academy Wilmington DE
22 Park City HS Park City UT
23 Ridgefield HS Ridgefield CT
24 Riverview HS Sarasota FL
25 Saratoga Springs HS Saratoga Springs NY
26 The Bolles School Jacksonville FL
27 Vanguard HS Ocala FL
28 Vestavia Hills HS Vestavia Hills AL
29 Warwick Valley HS Warwick NY
13 Keara Sammons Smoky Hill HS Aurora CO
13 Erin Stratton Smoky Hill HS Aurora CO
13 Bona Jones Estero HS Estero FL
13 Jessica Butler St. Thomas Aquinas HS Fort Lauderdale FL
13 Kerry Allen St. Petersburg HS St. Petersburg FL
14 Danielle Bradley The King's Academy West Palm Beach FL
14 Leah Ryan Sacred Heart Academy Louisville KY
14 Cassie Hintz Old Town HS Old Town ME
14 Merideth Snow Eureka HS Eureka MO
14 Natika Baker New Town HS New Town ND
15 Phoebe Garcia New Town HS New Town ND
15 Amy Van Alstine Midland Park HS Midland Park NJ
15 Erin Lagasse Cranston HS West Cranston RI
15 Kate Niehaus Spring Valley HS Columbia SC
15 Anna Chase Martinsville HS Martinsville VA
Seeded - Girls (23)
4 Assumption HS Louisville KY
5 Athens Drive HS Raleigh NC
6 Bishop Kenny HS Jacksonville FL
7 Blessed Trinity Catholic HS Roswell GA
8 Brookwood HS Snellville GA
9 Broughton HS Raleigh NC
10 Buchholz HS Gainesville FL
11 Carmel HS Carmel NY
12 Chapel Hill HS Chapel Hill NC
13 Howell HS Farmingdale NJ
16 James River HS Midlothian VA
17 Knoxville West HS Knoxville TN
18 Lyman HS Longwood FL
19 Marist School Atlanta GA
20 Monroe-Woodbury HS Central Valley NY
21 Mount Tabor HS Winston-Salem NC
22 Ocean City HS Ocean City NJ
23 Salem HS Salem OH
24 Satellite HS Satellite Beach FL
25 South Mecklenburg HS Charlotte NC
26 T.C. Roberson HS Asheville NC
27 Tatnall School Wilmington DE
28 Wellington HS Wellington FL
14 Alex Clapp Tatnall School Wilmington DE
14 Juliet Bottorff Tatnall School Wilmington DE
14 Sarah Schiffman Tatnall School Wilmington DE
15 Anna Adams Choctawhatchee HS Fort Walton Beach FL
15 Kathryn Maxson Jupiter HS Jupiter FL
15 Katie Tomlinson Lenape HS Medford NJ
15 Alexa Griffiths Tamaqua Area HS Tamaqua PA
Red - Girls (19)
5 Alexander HS Douglasville GA
6 Apex HS Apex NC
7 Canastota HS Canastota NY
8 Estero HS Estero FL
9 Flagler Palm Coast HS Bunnell FL
10 Fort Mill HS Fort Mill SC
13 John Handley HS Winchester VA
14 Lower Merion HS Ardmore PA
15 Manchester HS Midlothian VA
16 Oak Ridge HS Oak Ridge TN
17 Oakton HS Team B Vienna VA
18 Pinecrest HS Southern Pines NC
19 RJ Reynolds HS Winston-Salem NC
20 Shaker HS Latham NY
21 South Forsyth HS Cumming GA
22 Southeast Raleigh HS Raleigh NC
23 Stratford HS Goose Creek SC
24 Wando HS Mt. Pleasant SC
25 West Springfield HS Springfield VA
11 Laura Brentnell Ragsdale HS Jamestown NC
11 Mariah Hagadone Buffalo Gap HS Swoope VA
11 Nicole Suarez St. Thomas Aquinas HS Fort Lauderdale FL
11 Sarah Dawes Huntingtown HS Chesapeake Beach MD
12 Olivia Higdon Sacred Heart Academy Louisville KY
12 Kimberly Kenst Salem HS Salem OH
12 Veronica Waite Salem HS Salem OH
12 Kathy Ellis Salem HS Salem OH
White - Girls (20)
6 Alexander HS Team B Douglasville GA
7 Brookwood HS Team B Snellville GA
8 Cary HS Cary NC
9 Choctawhatchee HS Fort Walton Beach FL
10 Darlington School Rome GA
11 East Burke HS Connelly Springs NC
12 Elizabethon HS Elizabethton TN
13 Fauquier HS Warrenton VA
14 Hermitage HS Richmond VA
15 Holy Trinity Academy Team B Melbourne FL
16 Hopewell HS Huntersville NC
17 Jackson Memorial HS Team B Jackson NJ
18 Leesville Road HS Raleigh NC
19 North Mecklenberg HS Huntersville NC
20 Oakton HS Team C Vienna VA
21 Ronald Reagan HS Pfafftown NC
22 Saint James HS Murrells Inlet SC
23 Seaford HS Seaford DE
24 West Johnston HS Benson NC
25 Winston Churchill HS Potomac MD
Junior Varsity I - Girls (26)
3 Assumption HS Louisville KY
4 Athens Drive HS Raleigh NC
5 Bethlehem Central HS Delmar NY
6 Bishop Kenny HS Jacksonville FL
7 Brentsville HS Nokesville VA
8 Brookwood HS Snellville GA
9 Buchholz HS Gainesville FL
10 Cardinal Gibbons HS Raleigh NC
11 Green Hope HS Cary NC
12 Holy Trinity Academy Melbourne FL
14 Jackson Memorial HS Jackson NJ
15 Lower Merion HS Ardmore PA
16 Monsignor Donovan HS Toms River NJ
17 Mountain Brook HS Birmingham AL
18 Oakton HS Vienna VA
19 Ocean City HS Ocean City NJ
20 Ridgefield HS Ridgefield CT
21 Saratoga Springs HS Saratoga Springs NY
22 Saratoga Springs HS Team B Saratoga Springs NY
23 Shaker HS Latham NY
24 South Mecklenburg HS Charlotte NC
25 The Bolles School Jacksonville FL
26 The Bolles School Team B Jacksonville FL
27 The Bolles School Team C Jacksonville FL
28 The Bolles School Team D Jacksonville FL
29 Warwick Valley HS Warwick NY
13 Samantha Rodriques Monsignor Donovan HS Toms River NJ
13 Sarah Stefanelli Monsignor Donovan HS Toms River NJ
Junior Varsity II - Girls (22)
5 Assumption HS Team B Louisville KY
6 Brentsville HS Team B Nokesville VA
7 Bromfield HS Harvard MA
8 Broughton HS Raleigh NC
9 Buchholz HS Team B Gainesville FL
10 Canastota HS Canastota NY
11 Hermitage HS Richmond VA
12 Holy Trinity Academy Team B Melbourne FL
14 Jackson Memorial HS Team B Jackson NJ
15 John Handley HS Winchester VA
16 Knoxville West HS Knoxville TN
17 Lower Merion HS Team B Ardmore PA
18 Lower Merion HS Team C Ardmore PA
19 Southeast Raleigh HS Raleigh NC
20 Monroe-Woodbury HS Central Valley NY
21 Ocean City HS Team B Ocean City NJ
22 Ronald Reagan HS Pfafftown NC
23 Saratoga Springs HS Team C Saratoga Springs NY
24 Saratoga Springs HS Team D Saratoga Springs NY
25 Shaker HS Team B Latham NY
26 Shaker HS Team C Latham NY
27 Winston Churchill HS Potomac MD
13 Elizabeth Tuttle Bromfield HS Harvard MA
13 Stephanie Gustafson Jackson Memorial HS Jackson NJ
13 Caitlin Koob Jackson Memorial HS Jackson NJ
13 Melissa Maloney Jackson Memorial HS Jackson NJ
13 Brittany Zenner Monroe-Woodbury HS Central Valley NY
University and Open - Men (16)
7 Campbell U. Buies Creek NC
8 Coastal Carolina U. Conway SC
9 College of Charleston Charleston SC
10 College of William & Mary Team B Williamsburg VA
11 Emory University Atlanta GA
14 Florida Southern College Lakeland FL
15 Longwood U. Farmville VA
16 Mars Hill College Mars Hill College NC
17 Methodist College Fayetteville NC
18 Mount St. Mary's U. Emmitsburg MD
19 Norfolk State U. Norfolk VA
20 Northern Kentucky U. Highland Heights KY
21 U. of Georgia Team B Athens GA
22 U. of Maryland College Park MD
23 Virginia Commonwealth U. Richmond VA
24 Western Carolina U. Cullowhee NC
12 Justin Cross French Town TC Tallahassee FL
12 Clayton Tillery South Forsyth TC Cumming GA
12 Matt Frondorf Northern Kentucky U. Highland Heights KY
12 Justin Clark Northern Kentucky U. Highland Heights KY
12 Allen Pettigrew Northern Kentucky U. Highland Heights KY
13 Kentucky Wempe Rome Runners Club Rome GA
13 David Long Unat-KY-Louisville Louisville KY
13 Geoff Andersen Campbell U. Buies Creek NC
13 Jared Hill Unat-NC-Winston-Salem Winston-Salem NC
13 Guy Alton Virginia Commonwealth U. Richmond VA
Nike Race of Champions - Univ Men (14)
8 Abilene Christian U. Abilene TX
9 Central Michigan U. Mt. Pleasant MI
10 Charlotte U. Charlotte NC
11 Clemson U. Clemson SC
12 College of William & Mary Williamsburg VA
13 Duke U. Durham NC
16 North Carolina State U. Raleigh NC
17 Stephen F. Austin Nacogdoches TX
18 U. of Georgia Athens GA
19 U. of North Carolina Chapel Hill NC
20 U. of Richmond Richmond VA
21 U. of Virginia Charlottesville VA
22 U.S. Military Academy West Point NY
23 Wake Forest University Winston Salem NC
14 Leron Ponteen St. Kitts/Nevis National Team Buies Creek NC
14 Mike Stubbs U. of Richmond - Men Richmond VA
14 Rob Dennis College of William & Mary Williamsburg VA
15 Taylor Adams Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Robert Bedsole Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Bobby Mack Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 John Martinez Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Wesley Smith Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Alex Warren Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
Small College - Men (17)
7 Anderson College Anderson SC
8 Belmont Abbey College Belmont NC
9 C. W. Post College Brookville NY
10 Canisius College Buffalo NY
11 Chattahoochee Technical College Marietta GA
12 Coker College Hartsville SC
13 Johnson County CC Overland Park KS
14 Livingstone College Salisbury NC
15 Louisburg College Louisburg NC
16 Mars Hill College Team B Mars Hill College NC
17 Mercer U. Macon GA
18 Middle Georgia College Cochran GA
19 Queens U. of Charlotte Charlotte NC
20 Shaw U. Raleigh NC
21 UNC Pembroke Pembroke NC
22 Virginia Wesleyan College Norfolk VA
23 Webber International U. Babson Park FL
University and Open - Women (16)
7 Brigham Young U. Team B Provo UT
8 Campbell U. Buies Creek NC
9 College of Charleston Charleston SC
10 College of William & Mary Team B Williamsburg VA
11 Emory University Atlanta GA
12 Florida Atlantic U Boca Raton FL
13 Florida Southern College Lakeland FL
15 Longwood U. Farmville VA
16 Mars Hill College Team B Mars Hill College NC
17 Mount St. Mary's U. Emmitsburg MD
18 Norfolk State U. Norfolk VA
19 Northern Kentucky U. Highland Heights KY
20 U. of Georgia Team B Athens GA
21 U. of Maryland College Park MD
22 U. of North Carolina Chapel Hill NC
23 Western Carolina U. Cullowhee NC
14 Sara Duperow Northern Kentucky U. Highland Heights KY
14 Heather Lee Strictly Running Buies Creek NC
14 Liz Smith Unat-NC-Charlotte-Smith Charlotte NC
14 Courtney Blantz UFC Hershey PA
14 Maureen Ackerly Unat-VA-Richmond Richmond VA
Nike Race of Champions - Univ Women (13)
7 Abilene Christian U. Abilene TX
8 Brigham Young U. Provo UT
9 Charlotte U. Charlotte NC
10 Coastal Carolina U. Conway SC
11 College of William & Mary Williamsburg VA
12 Duke U. Durham NC
18 North Carolina State U. Raleigh NC
19 U. of Alabama-Birmingham Birmingham AL
20 U. of Georgia Athens GA
21 U. of Richmond Richmond VA
22 U. of South Carolina Columbia SC
23 U. of Virginia Charlottesville VA
24 U.S. Military Academy West Point NY
13 Zoey Beckner U. of Texas Austin TX
13 Tiffany McClain Charlotte U. Charlotte NC
13 Nicole Blood Fastlane Gansevoort NY
13 Caitlin Lane Fastlane Gansevoort NY
14 Amanda Patterson Unat-NC-Durham Durham NC
14 Patricia Loughlin Unat-NC-Durham Durham NC
14 Anna Farias-Eisner Unat-NC-Durham Durham NC
15 Angelina Blackmon Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Elena Helmerick Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Jemissa Hess Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
15 Magin Kebert Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
16 Amy Kelly Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
16 Kristina Roth Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
16 Brittany Tinsley Unat-NC-Raleigh Raleigh NC
16 Keli Jo White Coastal Carolina U. Conway SC
16 Jessica Goeden Coastal Carolina U. Conway SC
17 Lydia Mally College of William & Mary Williamsburg VA
17 Emily Nagle U. of Richmond Richmond VA
17 Nicole Erby U. of Richmond Richmond VA
Small College - Women (18)
6 Anderson College Anderson SC
7 Belmont Abbey College Belmont NC
8 C. W. Post College Brookville NY
9 Canisius College Buffalo NY
10 Chattahoochee Technical College Marietta GA
11 Coker College Hartsville SC
13 Johnson County CC Overland Park KS
14 Livingstone College Salisbury NC
15 Louisburg College Louisburg NC
16 Mars Hill College Mars Hill College NC
17 Mercer U. Macon GA
18 Milligan College Milligan College TN
19 Peace College Raleigh NC
20 Queens U. of Charlotte Charlotte NC
21 Shaw U. Raleigh NC
22 UNC Pembroke Pembroke NC
23 Virginia Wesleyan College Norfolk VA
24 Webber International U. Babson Park FL
12 Krystal Patton Methodist College Fayetteville NC
12 Jennifer Patterson Methodist College Fayetteville NC
12 Amber Graham Methodist College Fayetteville NC
12 Nicole Moore Milligan College Milligan College TN
12 Brittany Bales Milligan College Milligan College TN
Great American Index Page
|