Boys -
Girls
Boys
Carrollton High School Hy-Tek's Meet Manager
2002 State Cross Country Meet - 11/9/02
11/9/02
Last Completed Event
Event 1 Boys 5k Run CC AA
==================================================================================
Name Year School Avg Mile Finals Points
==================================================================================
1 Duvall, Cristan Wesleyan 5:30.6 15:39.02 1
2 Gillespie, Sam Decatur 5:52.0 16:39.97 2
3 Meadows, Harrison Wesleyan 6:00.1 17:02.95 3
4 Stephens, Nicholas Grady 6:01.4 17:06.62 4
5 O'Neil, Eric Decatur 6:06.7 17:21.66 5
6 Oliver, Chase Blessed Trinity 6:07.6 17:24.16 6
7 Thomas, Brightman Darlington 6:08.3 17:26.10 7
8 Buchner, Jonathan Wesleyan 6:09.7 17:30.07 8
9 Carpenter, Chris Grady 6:10.9 17:33.54 9
10 Ward, Ken PROV 6:13.3 17:40.53 10
11 Miller, Chris Dade County 6:13.6 17:41.24
12 Smith, Josh Brantley County 6:14.4 17:43.53 11
13 Nilan, Taylor Wesleyan 6:15.5 17:46.69 12
14 Walker, Kyle GACS 6:16.0 17:47.95 13
15 Yow, Lawson Pace Academy 6:16.5 17:49.52 14
16 Girvan, Saji Grady 6:16.8 17:50.21 15
17 Ball, John Wesleyan 6:18.8 17:55.91 16
18 Stephens, Brandon Decatur 6:19.4 17:57.69 17
19 Wren, Andrew Walker 6:19.6 17:58.25 18
20 Jackson, Ben PROV 6:19.7 17:58.67 19
21 Hinton, Max Darlington 6:20.6 18:01.25 20
22 Bekele, Yosef Grady 6:22.0 18:04.98 21
23 Belton, Gunnar Union County 6:22.7 18:07.12 22
24 McCauley, Corey Grady 6:23.5 18:09.33 23
25 McCormick, Darren Berrien County 6:24.1 18:10.94 24
26 Alexander, Tom Pace Academy 6:25.5 18:14.99 25
27 Ishkov, Art Vidalia 6:26.4 18:17.52 26
28 Gramling, Casey Blessed Trinity 6:27.2 18:20.02 27
29 Tanel, Chris Decatur 6:27.4 18:20.35 28
30 Prehmus, Drew Wesleyan 6:28.5 18:23.55 29
31 Alexander, Sandy Pace Academy 6:29.1 18:25.32 30
32 Harrison, Ryan PROV 6:31.2 18:31.17 31
33 Thomas, Eric Berrien County 6:33.0 18:36.33 32
34 Franklin, John Union County 6:33.1 18:36.68 33
35 McCann, Matt Decatur 6:33.5 18:37.85 34
36 McGhee, Clarke Darlington 6:34.0 18:39.11 35
37 Higgins, Michael Blessed Trinity 6:34.1 18:39.39 36
38 Benson, Joesph PROV 6:34.3 18:39.94 37
39 Freeman, Jon GACS 6:35.6 18:43.87 38
40 King, Patrick Darlington 6:36.0 18:44.78 39
41 Lawrence, Andrew Darlington 6:36.9 18:47.47 40
42 Ashendorf, Taylor Wesleyan 6:38.1 18:50.86 41
43 Bell, Andy GACS 6:38.7 18:52.58 42
44 Murray, Robert Union County 6:38.9 18:53.24 43
45 Reeder, Ryan Berrien County 6:40.0 18:56.14 44
46 Davis, Caleb South East Bulloch 6:40.3 18:57.09 45
47 Wiseman, Justin GACS 6:40.4 18:57.50 46
48 Rodzik, Jason Walker 6:40.8 18:58.52 47
49 Pirrung, Kiefer Pace Academy 6:41.1 18:59.36 48
50 Moule, Chris GACS 6:41.7 19:01.13 49
51 White, Benji Darlington 6:42.0 19:02.05 50
52 Little, Antonie Morgan County 6:42.2 19:02.39 51
53 Houser, Josh Blessed Trinity 6:42.3 19:02.86 52
54 Shirley, Brett Calhoun 6:42.5 19:03.33 53
55 Jackson, Patrick Calhoun 6:42.9 19:04.53 54
56 Allen, Chase Armuchee 6:43.8 19:07.00 55
57 Mays, John Model 6:44.3 19:08.36
58 Giles, Jeremy Bleckley County 6:44.9 19:10.09 56
59 Brock, Bennett Darlington 6:45.3 19:11.33 57
60 Freeman, Chris GACS 6:45.6 19:12.23 58
61 Gillespie, Will Decatur 6:45.9 19:13.11 59
62 Bowman, Jake PROV 6:46.3 19:14.19 60
63 Creech, Brandon Bryan County 6:46.4 19:14.49 61
64 Dangler, Winston Union County 6:46.9 19:15.93 62
65 Brown, Sung GACS 6:47.4 19:17.31 63
66 Ciejek, Justin Pace Academy 6:47.7 19:18.09 64
67 Minnicks, Alex South East Bulloch 6:48.9 19:21.59 65
68 Sikes, Joey Vidalia 6:49.3 19:22.56 66
69 Jones, Jarred PROV 6:51.1 19:27.89 67
70 Washington, Kenny Pierce County 6:51.8 19:29.68
71 Krul, Michael Union County 6:52.0 19:30.27 68
72 Moore, Quint Bryan County 6:52.7 19:32.33 69
73 Rix, Jonathon Pace Academy 6:53.2 19:33.74 70
74 Daniels, John Blessed Trinity 6:54.9 19:38.54 71
75 Harper, Ashton Irwin County 6:55.4 19:40.13
76 Johnson, Denevious Terrell 6:56.2 19:42.34
77 Jones, James Americus 6:56.4 19:42.84 72
78 Chambless, Breen Grady 6:56.7 19:43.82 73
79 Childers, Dustin Americus 6:58.2 19:48.09 74
80 Johnson, Greg Blessed Trinity 6:58.5 19:48.84 75
81 Schneer, Seth Decatur 6:59.1 19:50.59 76
82 Cope, Johnnie South East Bulloch 6:59.3 19:50.99 77
83 Pierce, David Vidalia 6:59.5 19:51.54 78
84 Walker, Jeff PROV 6:59.6 19:52.03 79
85 Lee, John South East Bulloch 7:00.0 19:53.09 80
86 Mullis, Robert Bleckley County 7:01.1 19:56.16 81
87 Atkins, Daniel Union County 7:01.6 19:57.66 82
88 Darsey, Jared Bleckley County 7:02.8 20:00.92 83
89 Jackson, Jason Washington-Wilkes 7:03.1 20:01.88 84
90 Troglin, Jarrod Calhoun 7:03.3 20:02.39 85
91 Hanks, Taylor Pace Academy 7:04.1 20:04.58 86
92 Wood, Will Berrien County 7:04.2 20:05.06 87
93 Gorsuch, Nick Washington-Wilkes 7:04.4 20:05.54 88
94 Costley, Whit Calloway 7:05.8 20:09.54 89
95 Peterson, Mark Vidalia 7:06.8 20:12.42 90
96 Srtatton, Travis Morgan County 7:07.0 20:12.82 91
97 Unocrwue, Ryan Armuchee 7:07.3 20:13.68 92
98 Smith, Ben South East Bulloch 7:08.1 20:16.02 93
99 Duff, Matt Americus 7:08.2 20:16.40 94
100 Rakusin, Zach Walker 7:08.5 20:17.14 95
101 Ferguson, Derrick Terrell 7:09.4 20:19.81
102 Anderson, Phillip Albany 7:10.4 20:22.53 96
103 Cook, Derrick Berrien County 7:10.6 20:23.09 97
104 Benz, Ryan Blessed Trinity 7:10.9 20:24.17 98
105 Storey, Philippe Armuchee 7:13.5 20:31.47 99
106 Vincent, Lucas Pike County 7:15.0 20:35.61
107 Montague, Daniel Grady 7:15.1 20:35.95 100
108 Rehm, Kyle Vidalia 7:20.0 20:49.94 101
109 Stoney, Chris Armuchee 7:21.2 20:53.39 102
110 Bishop, Brannon Albany 7:21.6 20:54.51 103
111 Wilson, Justin Brantley County 7:21.8 20:55.14 104
112 Fisher, Davey Washington-Wilkes 7:22.3 20:56.48 105
113 Brooklyn, Zach Berrien County 7:22.5 20:56.97 106
114 Johnekins, Brandon Morgan County 7:22.8 20:57.85 107
115 McLeod, Ben Vidalia 7:22.9 20:58.19 108
116 Higgs, Nathaniel Americus 7:23.1 20:58.78 109
117 Williams, Derrick Morgan County 7:23.4 20:59.68 110
118 Durham, Nick Bleckley County 7:23.8 21:00.81 111
119 Doyle, John Calloway 7:24.0 21:01.24 112
120 Pruitt, Cody South East Bulloch 7:24.4 21:02.34 113
121 Dixon, Spence Calloway 7:24.5 21:02.76 114
122 Smith, Aubrey Bleckley County 7:30.0 21:18.39 115
123 Drew, Aaron Bryan County 7:31.3 21:21.88 116
124 Baribault, Marc Union County 7:31.5 21:22.47 117
125 Fancis, Daniel Morgan County 7:31.9 21:23.71 118
126 Davis, Kelvin Macon County 7:34.0 21:29.79 119
127 Tootle, Clint South East Bulloch 7:34.6 21:31.24 120
128 Ryle, Daniel Brantley County 7:34.8 21:32.02 121
129 Blaylock, Ryan Calhoun 7:35.1 21:32.75 122
130 De la Cruz, Melbin Calhoun 7:38.8 21:43.18 123
131 Grimsley, Ryan Bleckley County 7:39.3 21:44.78 124
132 Turner, Brandon Macon County 7:39.6 21:45.43 125
133 Lee, Andy Armuchee 7:40.5 21:48.24 126
134 Johnson, Brandon Bryan County 7:40.7 21:48.76 127
135 Paguilbitan, Powell Walker 7:41.3 21:50.39 128
136 Robinson, Joe Macon County 7:41.7 21:51.62 129
137 Manning, Kyle Bleckley County 7:42.7 21:54.49 130
138 Grimes, Jeremy Southeast Macon 7:44.4 21:59.18
139 Griffith, Shawn Morgan County 7:45.6 22:02.53 131
140 Czarnonycz, Cory Calloway 7:47.7 22:08.57 132
141 Warren, Joseph Walker 7:47.9 22:09.27 133
142 Capps, Torey Washington-Wilkes 7:48.6 22:11.17 134
143 Powell, Eric Berrien County 7:51.1 22:18.22 135
144 Murchison, Ezra Bryan County 7:51.9 22:20.54 136
145 Dupuis, Doug Macon County 7:52.1 22:20.97 137
146 Hodges, Jeff Jackson 7:52.3 22:21.73
147 Thompson, Jonathon Albany 7:53.0 22:23.61 138
148 Lopez, Chris Armuchee 7:54.6 22:28.23 139
149 Dixon, John Vidalia 7:55.6 22:30.89 140
150 Uutch, Shane Americus 7:55.7 22:31.44 141
151 Northern, Jimmy Macon County 7:56.6 22:33.74 142
152 McMichael, James Morgan County 7:57.6 22:36.57 143
153 Popnell, Joey Brantley County 8:01.7 22:48.47 144
154 Carry, Ellis Washington-Wilkes 8:01.9 22:48.97 145
155 Juneru, Ryan Albany 8:02.1 22:49.42 146
156 Bass, Stephen Albany 8:05.8 22:59.90 147
157 Moyer, Adam Calhoun 8:06.7 23:02.54 148
158 Burton, Adam Bryan County 8:14.3 23:24.27 149
159 Malmouist, Cy Americus 8:14.5 23:24.70 150
160 May, John Brantley County 8:16.5 23:30.44 151
161 Wright, Anthony Americus 8:22.5 23:47.38 152
162 Shoemaker, Charlie Albany 8:26.3 23:58.29 153
163 Tyson, Malcolm Macon County 8:27.8 24:02.54 154
164 Blackstock, Jason Albany 8:28.2 24:03.69 155
165 Laidler, Artie Macon County 8:28.7 24:05.01 156
166 Crowe, Ben Bryan County 8:29.6 24:07.71 157
167 Broome, Stephen Washington-Wilkes 8:33.0 24:17.15 158
168 Echols, Jeremiah Washington-Wilkes 8:35.2 24:23.47 159
169 Everett, Justin Armuchee 8:37.2 24:29.24 160
170 Knight, Joe Calloway 8:40.1 24:37.51 161
171 Carpenter, Jeff Calloway 8:43.8 24:47.91 162
172 Russell, Kent Calhoun 8:50.5 25:06.93 163
173 Washington, John Calloway 9:07.7 25:55.75 164
Team Scores
=================================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9
=================================================================================
1 Wesleyan 40 1 3 8 12 16 29 41
Total Time: 1:25:54.64
Average: 17:10.93
2 Grady 72 4 9 15 21 23 73 100
Total Time: 1:28:44.68
Average: 17:44.94
3 Decatur 86 2 5 17 28 34 59 76
Total Time: 1:28:57.52
Average: 17:47.51
4 Darlington 141 7 20 35 39 40 50 57
Total Time: 1:31:38.71
Average: 18:19.75
5 Providence Christian 157 10 19 31 37 60 67 79
Total Time: 1:32:04.50
Average: 18:24.90
6 Pace Academy 181 14 25 30 48 64 70 86
Total Time: 1:32:47.28
Average: 18:33.46
7 Greater Atlanta Christian 188 13 38 42 46 49 58 63
Total Time: 1:33:23.03
Average: 18:40.61
8 Blessed Trinity 192 6 27 36 52 71 75 98
Total Time: 1:33:04.97
Average: 18:37.00
9 Union County 228 22 33 43 62 68 82 117
Total Time: 1:34:23.24
Average: 18:52.65
10 Berrien County 284 24 32 44 87 97 106 135
Total Time: 1:36:11.56
Average: 19:14.32
11 South East Bulloch 360 45 65 77 80 93 113 120
Total Time: 1:38:18.78
Average: 19:39.76
12 Vidalia 361 26 66 78 90 101 108 140
Total Time: 1:38:33.98
Average: 19:42.80
13 Walker 421 18 47 95 128 133
Total Time: 1:41:13.57
Average: 20:14.72
14 Calhoun 437 53 54 85 122 123 148 163
Total Time: 1:41:26.18
Average: 20:17.24
15 Bleckley County 446 56 81 83 111 115 124 130
Total Time: 1:41:26.37
Average: 20:17.28
16 Armuchee 474 55 92 99 102 126 139 160
Total Time: 1:42:33.78
Average: 20:30.76
17 Morgan County 477 51 91 107 110 118 131 143
Total Time: 1:42:36.45
Average: 20:31.29
18 Americus 490 72 74 94 109 141 150 152
Total Time: 1:43:17.55
Average: 20:39.51
19 Bryan County 509 61 69 116 127 136 149 157
Total Time: 1:44:18.00
Average: 20:51.60
20 Brantley County 531 11 104 121 144 151
Total Time: 1:46:29.60
Average: 21:17.92
21 Washington-Wilkes 556 84 88 105 134 145 158 159
Total Time: 1:46:04.04
Average: 21:12.81
22 Calloway 608 89 112 114 132 161 162 164
Total Time: 1:48:59.62
Average: 21:47.93
23 Albany 630 96 103 138 146 147 153 155
Total Time: 1:49:29.97
Average: 21:54.00
24 Macon County 652 119 125 129 137 142 154 156
Total Time: 1:50:01.56
Average: 22:00.31
Girls
Carrollton High School Hy-Tek's Meet Manager
2002 State Cross Country Meet - 11/9/02
11/9/02
Last Completed Event
Event 4 Girls 5k Run CC AA
==================================================================================
Name Year School Avg Mile Finals Points
==================================================================================
1 Blankenship, Lauren Wesleyan 6:42.9 19:04.37 1
2 Higgins, Lauren South East Bulloch 6:54.9 19:38.59 2
3 Johnson, Jennifer GACS 6:55.9 19:41.45
4 Cross, Kirby Darlington 7:02.9 20:01.28 3
5 Downey, Jenna HOLY 7:08.1 20:16.03 4
6 Kloss, Georgia Pace Academy 7:11.2 20:24.94 5
7 Brederick, Piper Walker 7:13.2 20:30.61 6
8 ennis, Whitney Morgan County 7:14.1 20:33.14 7
9 Meadows, Lacey Calhoun 7:16.3 20:39.50
10 Kessler, Allison Pace Academy 7:17.5 20:42.86 8
11 Vernon, Kiah Grady 7:21.0 20:52.68
12 Kechter, Allison PROV 7:21.1 20:53.06 9
13 Durkee, Megan Blessed Trinity 7:30.4 21:19.41
14 Pickett, Brittany Morgan County 7:33.8 21:29.13 10
15 Seymour, Adreanne Dade County 7:35.7 21:34.63
16 Milner, Rachel Wesleyan 7:36.6 21:36.97 11
17 Mohne, Laura Wesleyan 7:36.7 21:37.43 12
18 Kaspar, Kasey Wesleyan 7:37.4 21:39.25 13
19 Rittenberg, Ali Walker 7:38.1 21:41.35 14
20 Elkon, Jessica Decatur 7:38.2 21:41.70 15
21 Miller, Myra Decatur 7:39.2 21:44.42 16
22 Michael, Katie Wesleyan 7:39.8 21:46.17 17
23 Sedlack, Rachel Decatur 7:40.0 21:46.75 18
24 Karimiha, Susan HOLY 7:40.3 21:47.64 19
25 Franchot, Elizabeth HOLY 7:40.4 21:47.90 20
26 Ridall, Jenni Pace Academy 7:40.7 21:48.69 21
27 Johnson, Becky Union County 7:41.1 21:49.93 22
28 Petrosky, Vanessa Pace Academy 7:41.8 21:51.82 23
29 Monteith, Corey Paideia 7:44.7 21:59.99 24
30 Green, Shayna Armuchee 7:47.0 22:06.50
31 Higgins, Jen South East Bulloch 7:47.8 22:08.86 25
32 Lee, Brittany PROV 7:48.8 22:11.57 26
33 Davidson, Collins Darlington 7:51.2 22:18.54 27
34 Bandukwala, Fatema Darlington 7:53.8 22:25.85 28
35 Rife, Jamie Calloway 7:53.9 22:26.14 29
36 Nynn, Nora Paideia 7:57.5 22:36.55 30
37 Rivers, Samantha Morgan County 7:59.5 22:42.00 31
38 Wiggin, Rachel Darlington 8:00.0 22:43.58 32
39 Goodrich, Lara Pace Academy 8:00.2 22:44.00 33
40 Keeutzer, Kara PROV 8:01.0 22:46.47 34
41 Williams, Courtney Darlington 8:03.6 22:53.78 35
42 Yang, Jennie Paideia 8:05.4 22:59.00 36
43 Wheeler, Brittany Vidalia 8:06.9 23:03.19 37
44 Buice, Kristi Darlington 8:07.6 23:05.18 38
45 Ueltzen, Bonnie Union County 8:12.3 23:18.40 39
46 Stewart, Holly Wesleyan 8:18.5 23:36.07 40
47 Rittenberg, Lekie Walker 8:18.9 23:37.28 41
48 Elkon, Rachel Decatur 8:19.4 23:38.72 42
49 Nowakowski, Chelsea Wesleyan 8:19.9 23:40.00 43
50 Evans, Deena Bleckley County 8:20.1 23:40.74 44
51 Burger, Heather Decatur 8:21.2 23:43.81 45
52 Jackson, Kris Model 8:23.5 23:50.37 46
53 White, Jessie Bleckley County 8:23.8 23:51.04 47
54 Perry, Tara PROV 8:24.0 23:51.78 48
55 Barbour, Stewart Pace Academy 8:24.2 23:52.25 49
56 VanBeuningen, Annie HOLY 8:26.4 23:58.53 50
57 McDowell, Lauren PROV 8:27.3 24:00.97 51
58 Jacobs, Phylicia Pierce County 8:32.1 24:14.63 52
59 Carlson, Kirsten HOLY 8:32.6 24:16.23 53
60 Solomon, Jenny Decatur 8:32.8 24:16.72 54
61 Braden, Lacey Model 8:33.4 24:18.44 55
62 Wiggins, Tonya South East Bulloch 8:33.8 24:19.48 56
63 Hardin, Kate PROV 8:35.9 24:25.52 57
64 Schumy, Kirsten Walker 8:37.3 24:29.38 58
65 Middleton, Jenny Paideia 8:38.7 24:33.50 59
66 Glidewell, Rosey Jackson 8:40.1 24:37.44
67 Driggers, Terri Washington-Wilkes 8:40.5 24:38.68
68 Smith, Brittany Paideia 8:40.7 24:39.15 60
69 Pinson, Lacey Model 8:41.6 24:41.62 61
70 Martin, Susannah South East Bulloch 8:41.8 24:42.22 62
71 Rawls, Sylve South East Bulloch 8:42.4 24:43.90 63
72 Milligan, Beth HOLY 8:44.5 24:49.95 64
73 Kahn, Danielle Morgan County 8:45.5 24:52.85 65
74 Pocstra, Whitney PROV 8:46.3 24:55.05 66
75 Garner, Fleming Union County 8:47.0 24:56.99 67
76 Moon, Kerry Morgan County 8:47.2 24:57.58 68
77 Harper, Allison Berrien County 8:49.4 25:03.95 69
78 Webb, Meredith Decatur 8:51.6 25:09.99 70
79 Kahn, Shannon Morgan County 8:51.7 25:10.32 71
80 Wood, Stacia Albany 8:52.2 25:11.68 72
81 Locklear, Sarah Model 8:52.5 25:12.67 73
82 Wisebram, Harden Pace Academy 8:53.0 25:14.17 74
83 Dugger, Lindy Model 8:54.0 25:16.94 75
84 Thun, Lupe Paideia 8:54.2 25:17.44 76
85 Black, Brandi Randolph-Clay 8:54.3 25:17.92 77
86 Smith, Laslie Morgan County 8:54.5 25:18.37 78
87 Evans, Sterling Walker 8:54.9 25:19.41 79
88 Johnson, Dana Union County 8:55.9 25:22.32 80
89 Bates, Mallory Randolph-Clay 8:57.9 25:27.93 81
90 Hansen, Jamie Union County 8:58.0 25:28.31 82
91 Richardson, Heather Berrien County 9:00.1 25:34.17 83
92 Phillips, Kaycee Model 9:05.7 25:50.30 84
93 Urquhart, Meghan Vidalia 9:06.3 25:51.77 85
94 Connor, Jackie Bleckley County 9:09.3 26:00.48 86
95 Helms, Brittney Bleckley County 9:11.5 26:06.77 87
96 Carter, Shanta Bacon 9:11.7 26:07.11
97 Walker, Rebekah Model 9:14.1 26:13.93 88
98 Houts, Ashley Dade County 9:17.3 26:23.08
99 Brannen, Meagan South East Bulloch 9:19.1 26:28.25 89
100 Caycee, Anna Dade County 9:21.7 26:35.65
101 Sibley, Maggie Early 9:22.1 26:36.82 90
102 Evans, Laura Bleckley County 9:27.7 26:52.75 91
103 Lewis, Alicia Pierce County 9:38.2 27:22.62 92
104 Boatright, Alanna Pierce County 9:38.4 27:22.97 93
105 Money, Eryn Bleckley County 9:39.7 27:26.80 94
106 Coker, Molly Union County 9:39.9 27:27.28 95
107 Moore, Candace Jackson 9:40.3 27:28.39
108 Rawls, Shanika South East Bulloch 9:42.3 27:34.25 96
109 Vining, Katy Walker 9:43.4 27:37.31 97
110 Hughes, Kellie Union County 9:44.8 27:41.25 98
111 Kay, Jessica Vidalia 9:45.6 27:43.44 99
112 Miller, Ashley Bryan County 9:46.4 27:45.67 100
113 Griner, Brittany Berrien County 9:50.7 27:57.98 101
114 Ladrow, Mallory Vidalia 9:52.0 28:01.61 102
115 Dupuis, Danielle Macon County 9:52.2 28:02.38 103
116 Turner, Kimsharrian Macon County 9:52.3 28:02.69 104
117 Hutchinson, Racheal Berrien County 9:53.8 28:06.79 105
118 Hill, Susan Vidalia 9:54.5 28:08.80 106
119 Mackey, Ali Walker 9:55.0 28:10.15 107
120 Davis, Kimberly Bleckley County 9:56.4 28:14.12 108
121 McCoy, Megan Bryan County 10:11.7 28:57.59 109
122 Hickox, Brooke Brantley County 10:14.8 29:06.49
123 Mallard, Kayla Randolph-Clay 10:24.7 29:34.65 110
124 Black, Kari Randolph-Clay 10:25.1 29:35.80 111
125 Hodges, Brittany Macon County 10:28.2 29:44.41 112
126 Burse, Charela Pierce County 10:29.0 29:46.92 113
127 Houston, Victoria Early 10:31.4 29:53.73 114
128 Evans, McKenzie Early 10:39.9 30:17.76 115
129 Miller, Angela Bryan County 10:40.3 30:18.99 116
130 Rogers, Katrina Pierce County 10:44.4 30:30.44 117
131 Brown, Shakira Pierce County 10:44.9 30:32.04 118
132 Holloway, Kara Early 10:49.0 30:43.57 119
133 Wilson, Kelly Albany 10:50.6 30:48.08 120
134 Lawhorn, Christen Berrien County 10:51.0 30:49.39 121
135 Deloach, Danielle Bryan County 11:15.8 31:59.84 122
136 Driggers, Stacie Bryan County 11:16.6 32:02.05 123
137 Pittman, Katie Vidalia 11:31.4 32:44.15 124
138 Brooks, Shundra Randolph-Clay 11:38.0 33:02.70 125
139 Webb, Terra Early 11:40.2 33:09.05 126
140 Harvey, Linzi Bryan County 11:40.7 33:10.49 127
141 Batchelor, Randi Bryan County 11:46.9 33:28.20 128
142 Shackelford, Amanda Albany 11:52.3 33:43.33 129
143 Bravley, Heather Calloway 11:56.7 33:56.07 130
144 Hornsby, Holly Calloway 11:56.9 33:56.40 131
145 Casey, Haley Albany 12:23.1 35:11.07 132
146 Brown, Carie Albany 12:23.3 35:11.41 133
147 Fuller, Nicole Pierce County 12:28.3 35:25.68 134
148 Bennett, Kimberly Berrien County 12:37.5 35:51.96 135
149 Thomas, Shanika Macon County 12:40.6 36:00.71 136
150 Enfinger, Sara Early 12:44.0 36:10.41 137
151 Bradley, Whitney Calloway 13:36.3 38:38.83 138
152 Hannor, Marshae Macon County 13:50.2 39:18.46 139
153 Matheny, Breanne Calloway 14:06.1 40:03.47 140
Team Scores
=================================================================================
Rank Team Total 1 2 3 4 5 *6 *7 *8 *9
=================================================================================
1 Wesleyan 54 1 11 12 13 17 40 43
Total Time: 1:45:44.19
Average: 21:08.84
2 Pace Academy 90 5 8 21 23 33 49 74
Total Time: 1:47:32.31
Average: 21:30.47
3 Darlington 125 3 27 28 32 35 38
Total Time: 1:50:23.03
Average: 22:04.61
4 Decatur 136 15 16 18 42 45 54 70
Total Time: 1:52:35.40
Average: 22:31.08
5 Holy Innocents Episcopal 146 4 19 20 50 53 64
Total Time: 1:52:06.33
Average: 22:25.27
6 Providence Christian 168 9 26 34 48 51 57 66
Total Time: 1:53:43.85
Average: 22:44.77
7 Morgan County 181 7 10 31 65 68 71 78
Total Time: 1:54:34.70
Average: 22:54.94
8 Walker 198 6 14 41 58 79 97 107
Total Time: 1:55:38.03
Average: 23:07.61
9 South East Bulloch 208 2 25 56 62 63 89 96
Total Time: 1:55:33.05
Average: 23:06.61
10 Paideia 209 24 30 36 59 60 76
Total Time: 1:56:48.19
Average: 23:21.64
11 Union County 290 22 39 67 80 82 95 98
Total Time: 2:00:55.95
Average: 24:11.19
12 Model 310 46 55 61 73 75 84 88
Total Time: 2:03:20.04
Average: 24:40.01
13 Bleckley County 355 44 47 86 87 91 94 108
Total Time: 2:06:31.78
Average: 25:18.36
14 Vidalia 429 37 85 99 102 106 124
Total Time: 2:12:48.81
Average: 26:33.77
15 Pierce County 467 52 92 93 113 117 118 134
Total Time: 2:19:17.58
Average: 27:51.52
16 Berrien County 479 69 83 101 105 121 135
Total Time: 2:17:32.28
Average: 27:30.46
17 Randolph-Clay 504 77 81 110 111 125
Total Time: 2:22:59.00
Average: 28:35.80
18 Early 564 90 114 115 119 126 137
Total Time: 2:30:40.93
Average: 30:08.19
19 Calloway 568 29 130 131 138 140
Total Time: 2:49:00.91
Average: 33:48.19
20 Bryan County 570 100 109 116 122 123 127 128
Total Time: 2:31:04.14
Average: 30:12.83
21 Albany 586 72 120 129 132 133
Total Time: 2:40:05.57
Average: 32:01.12
22 Macon County 594 103 104 112 136 139
Total Time: 2:41:08.65
Average: 32:13.73
Georgia State Meet
|